Przejdź do treści

Kolorowanki rakiety i kosmos

Poznawanie przestrzeni jest integralną częścią edukacji naszych dzieci. Uwielbiamy wiedzieć, co jest poza naszym światem, odkrywać oraz zobaczyć, jak to działa. Pomaga nam to rzucić światło na naszą Ziemię. Niektóre dzieci chcą zostać astronautami, fizykami i naukowcami. Dzieci uwielbiają uczyć się o planetach i statkach kosmicznych. Wspieraj ich edukację kolorowaniem.

Kolorowanki kosmos i rakiety

Mamy dla Ciebie kolorowanki kosmosu, statków kosmicznych, planet, uroczych małych kosmitów i nie tylko. Wydrukuj wszystkie kolorowanki za darmo i poznaj wszechświat.

Kolorowanka z ze statkiem kosmicznym
Kolorowanka SpaceX przed startem w kosmos
Kolorowanka z lecącym statkiem kosmicznym do druku
Kolorowanka dla dzieci z rakietą kosmiczną
Ogromna rakieta kosmiczna do druku
Kolorowanka do druku z rakietą NASA
Część statku kosmicznego - kolorowanka do druku
Chłopiec w kosmosie kolorowanka dla dzieci
Prosta kolorowanka z rakietą kosmiczną
Astronauta w kosmosie - darmowa kolorowanka do druku
Latający spodek Ufo - kolorowanka dla dzieci
Kosmonauta kolorowanka do druku
Obrazek kosmosu do kolorowania dla dzieci
Kolorowanka z rakietą, księżycem i gwiazdami
Kolorowanka z misiem w rakiecie dla dzieci
Wnętrze statku kosmicznego - kolorowanka do druku
Rysunek astronauty do kolorowania dla dzieci

Rakiety i kosmos - kolorowanki dla fanów kosmosu

Czy masz w domu małego fana fantastyki? Czy marzy o wyprawie w kosmos? Czy jego pokój jest pełen statków kosmicznych, rakiet i plakatów? Jeśli tak zabierz swoje dziecko w podróż w kosmos dzięki naszym fantastycznym kolorowankom z rakietami kosmicznymi.

Statki kosmiczne lub rakiety to ogromne maszyny, które przemieszczają ludzi w kosmos. Służą one różnym celom, takim jak obserwacja Ziemi, meteorologia, kolonizacja kosmosu, nawigacja, eksploracja planet itp.

Zestaw kolorowanek o tematyce kosmosu i rakiet kosmicznych

Oto mała kolekcja kolorowanek ze statkami kosmicznymi dla aspirującego astronauty :)

1. Prosty statek kosmiczny:

Oto łatwy arkusz do kolorowania statku kosmicznego dla najmłodszych. Pozwól dziecku zdecydować, jakie kolory chce nadać temu galaktycznemu pojazdowi. Możesz także pomóc maluchowi naszkicować małe gwiazdy i planety w tle.

2. Statek kosmiczny:

Kolorowanka przedstawia jeden ze statków kosmicznych z serii Star Wars. Statek kosmiczny przeznaczony jest do podróżowania między systemami gwiezdnymi. Arkusz do kolorowania zawiera wiele drobnych szczegółów, które Twoje dziecko może pokolorować. Jeśli jesteś fanem serii Star Wars wydrukuj kilka kolorowanek z bohaterami tego filmu.

3. Statek kosmiczny Orion:

Oto arkusz rysunkowy statku kosmicznego Orion. Statek kosmiczny służy jako pojazd eksploracyjny, który przenosi załogę w kosmos i utrzymuje ją podczas podróży kosmicznych. Arkusz do kolorowania wzbudzi ciekawość Twojego dziecka nauką i kosmosem.

4. Statek kosmiczny na orbicie:

Pozwól dziecku odkrywać ostatnią granicę kosmosu ze swojego pokoju za pomocą tej kolorowanki. Arkusz  z obrazkiem przedstawia statek kosmiczny na orbicie księżycowej. Wszystko jest gotowe do odnalezienia życia na innych planetach.

5. Buzz Asrtal w statku kosmicznym:

Oto arkusz do kolorowania dla miłośników kolorowanek Toy Story. Ta kolorowanka pokazuje Buzza Astrala pędzącego poprzez meteory i planety w swoim fantastycznym statku kosmicznym. Buzz to kosmiczny strażnik zabawek z bajki Toy Story.

6. Szczegółowy statek kosmiczny:

Na tylnym siedzeniu tego statku kosmicznego nikogo nie ma. Więc do kogo to należy - do ludzi czy kosmitów? Twojemu dziecku z pewnością spodoba się kolorowanie tej szczegółowej sceny międzygwiezdnej na naszej darmowej kolorowance. W tym czasie będzie też ćwiczył swoje umiejętności motoryczne.

7. Łazik marsjański:

Roboty nie zawsze wyglądają jak ludzie. Robot, którego tu widzisz, to Marsjański robot. Zautomatyzowany pojazd silnikowy bada powierzchnię Marsa w poszukiwaniu oznak życia. Powiedz dziecku, aby pokolorowało łazik marsjański i pomóż mu znaleźć dowody życia na Marsie :)

8. Rakietowy statek kosmiczny:

Oto kolorowanka o tematyce kosmicznej wraz ze statkiem kosmicznym, planetami i gwiazdami. Arkusz  ma sporo szczegółów kosmicznych, że z pewnością zadowoli Twojego małego galaktycznego poszukiwacza przygód. Nie zapomnij zachęcić go do używania wielu kolorów. Skorzystaj również z kolorowanek z gwiazdkami, które na pewno spodobają się każdemu maluchowi.

Kosmos na darmowych kolorowankach dla dzieci

Te kosmiczne łaziki, kolorowanki statków kosmicznych oraz gwiezdne przygody z pewnością wzbudzą zainteresowanie i kreatywność Twojego dziecka. Możesz wydrukować wszystkie te kolorowanki statków kosmicznych, zupełnie za darmo dla swoich pociech.