Przejdź do treści

Kolorowanki Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź to popularna kreskówka, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w 2009 roku. Od tego czasu zdobyła miłość nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Główni bohaterowie o tym samym imieniu są bardzo kolorowi, ciekawie jest ich oglądać. Niespokojna Masza, która zawsze robi kompletny bałagan i Niedźwiedź, który kocha spokój i porządek.

Masza i Niedźwiedź kolorowanki

Wydrukuj kolorowanki Masza i Niedźwiedź dla swojego dziecka! Mamy ogromną kolekcję. Wystarczy najechać kursorem myszy i wydrukować kolorowankę z Maszą.

Masza i Niedźwiedź jadą na rowerze - kolorowanka do druku
Masza łapie motyle - kolorowanka z bajki
Masza zasypia przy stole - kolorowanka
Kolorowanka Masza i Niedźwiedź z motylkiem do druku
Niedźwiedź tańczący z grabkami - kolorowanka z bajki dla dzieci
Masza i Niedźwiedź kolorowanka do druku
Kolorowanka z Maszą z bajki Masza i Niedźwiedź
Masza i Niedźwiedź nagrywają film - kolorowanka do wydruku
Masza stojąca na pniaczku w lesie - kolorowanka
Malowanka Masza i Niedźwiedź dla dzieci
Kolorowanka z Maszą i paletą kolorów
Piękna kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem w domu
Kolorowanka z króliczkiem z bajki Masza i Niedźwiedź
Kolorowanka z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź
Masza z Niedźwiedziem oglądają bajkę
Masza kolorowanka dla dzieci do druku
Niedźwiedź przytula Maszę - kolorowanka dla dzieci
Śmieszna kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem do druku
Jeżyk i Masza kolorowanka do drukowania
Urodziny niedźwiedzia - darmowa kolorowanka
Kolorowanka z tańczącym niedźwiedziem
Kolorowanka z Maszą do drukowania dla dzieci

Masza i Niedźwiedź - kolorowanki z bajki

Masza to główna bohaterka serii bajek animowanych oraz kolorowanek do druku Masza i Niedźwiedź. Jest słowiańską Rosjanką, która mieszka w Tiumeniu i ma sześć lat.

Kim jest Masza z kolorowanek?

Jest niespokojną małą dziewczynką, która ze względu na swoją niekończącą się energię z trudem może ustać w miejscu przez kilka sekund. Musi wszystko wiedzieć i być prawie wszędzie. Jej ciekawość i wścibstwo są poza wszelką skalą i nie znają granic. Wszystko, z czym się styka, musi zostać dokładnie zbadane. Masza nigdy nie czuje się przygnębiona i prawie nie boi się niczego ani nikogo.

Jak każde dziecko wierzy, że jest w centrum świata i wszystko musi być zgodne z jej zachciankami i życzeniami. Jest przyjazna nie do opisania, ponieważ mocno wierzy, że nigdy nie może mieć wrogów tylko dlatego, że jest taka kochana. Traktuje wszystkich tak, jakby znała ich od wieków. Przyjaźni się ze wszystkimi, a zwłaszcza z Niedźwiedziem z naszych kolorowanek z Maszą.

Jak każde małe dziecko, Masza lubi słodycze, zwłaszcza lizaki. W jednym z odcinków, Masza demonstruje to do granic możliwości. Jest przyjazna i wyjątkowo niewinna, ale ma skłonność do złośliwości i ciekawości.

Kim jest Niedźwiedź?

Niedźwiedź to główny bohater animacji a także naszych kolorowanek Masza i Niedźwiedź. Masza nazywa go Miszka, co znaczy - Mały Miś :) Niedźwiedź to emerytowany cyrkowiec, który mieszka w domku leśnym na drzewie. Jego talent cyrkowy czyni go bardzo utalentowanym w sztukach scenicznych (takich jak żonglerka, jazda na rowerze, a nawet magia sceniczna). Jest ogromnym niedźwiedziem o wielkim sercu i najlepszym przyjacielem Maszy.

Jak pomalować kolorowanki Masza i Niedźwiedź?

Kolorowanki Masza i Niedźwiedź pokazują wszystkie ulubione zajęcia naszych dobrodusznych bohaterów tej śmiesznej kreskówki. Zabawna dziewczynka Masza naprawdę chce abyś pomalował ją  farbami lub kredkami :) Kolorując Maszę, zwróć uwagę na jej stroje. Wśród codziennych ubrań wyróżnia ją jasnoróżowa sukieneczka, szalik i buciki.

Z Niedźwiedziem sprawy są znacznie łatwiejsze, ponieważ w większości odcinków kreskówki w ogóle nie nosi ubrań. Aby w pełni pomalować postać Niedźwiedzia z bajki, potrzebujesz kilka odcieni brązu.