Przejdź do treści

Kolorowanki Enchantimals

Enchantimals to figurki zabawek firmy Mattel. Każda dziewczyna ma swojego zwierzaka. Felicity i Flick to ciekawe lisy, Bree i Twist to pomysłowe króliczki, a Patter i jej paw Flap mają wspaniałe zdolności wokalne. Wszyscy żyją w bajkowym świecie, w którym panuje miłość, przyjaźń i wzajemna pomoc. Czy byłeś kiedyś w Everwilde? Jeśli nie, musisz pilnie tam zawitać korzystając z naszych kolorowanek.

Kolorowanki Enchantimals

Weź kolorowe kredki, flamastry i długopisy oraz przygotuj kartkę papieru, aby pomalować te magiczne dziewczyny z zabawek. Kolorowanki Enchantimals do darmowego wydruku na pewno przypadną Wam do gustu.

Kolorowanka Enchantimals do druku
Kolorowanka z lalką Enchantimals o imieniu Felicity
Laleczka Patter Peacock z Enchantimals do kolorowania
Enchantimals jedzą lody - kolorowanka do druku
Malowanka z figurką Enchantimals
Kolorowanka Danessa z Enchantimals do druku
Kolorowanka z bohaterkami figurek Enchantimals
Kolorowanka Enchantimals z figurką dziewczynki jelenia
Kolorowanka ze zwierzakami z Enchantimals dla dzieci
Bree Bunny figurka do kolorowania z Enchantimals
Kolorowanka do druku Enchantimals
Kolorowanka z królikiem Enchantimals i motylkami
Kolorowanka laleczka Enchantimals do druku
Kolorowanka z Skunksem Sage z bajki Enchantimals
Drukowanka Enchantimals dla dzieci

Enchantimals - kolorowanki z figurek

Lalki Enchantimals pozwalają dziecku zanurzyć się w świecie pełnym przygód i wyobraźni. Tym uroczym lalkom towarzyszą przyjaciele zwierzęta. Kolorowanki Enchantimals do druku nauczą Twoje dziecko doceniać naturę i umiejętności informacyjne o zwierzętach takich jak gepardy, koty, papugi, łabędzie i tygrysy. Jeśli szukasz przyjaciela do zabawy, który ma kolorowe i atrakcyjne barwy, wybierz i wydrukuj jedną z naszych kolorowanek. Pozwól swojemu dziecku nawiązać przyjaźń ze światem czarujących zwierząt i ich wyjątkowymi cechami!

Laleczki Enchantimals - ciekawostki o bohaterach kolorowanek

1. Królik Bree:

Królik Bree to czarujący króliczek. Bree Jest kreatywna i zawsze pełna nowych pomysłów. Często praca nad nowymi wynalazkami zajmuje jej większość dnia. Jej towarzyszem jest króliczek o imieniu Twist.

2. Jeleń Danessa:

Danessa to czarujący jeleń. Jest nieśmiała, ale za to ma wielkie serce. Uwielbia ścigać się po lesie ze swoją najlepszą przyjaciółką, aby zobaczyć, kto jest najszybszy. Jej towarzyszem jest jeleń o imieniu Sprint.

3. Lis Felicity:

Felicity Fox jest czarującym lisem. Ze względu na swoje cechy liska może być psotna, ale ma dorbą osobowość i uwielbia odkrywać Everwilde, zwłaszcza miejsca, których nigdy wcześniej nie widziała. Jej towarzyszem jest lis o imieniu Flick.

4. Skunks Sage:

Sage to czarujący skunks. Uwielbia robić żarty innym, jest zabawna i optymistyczna. Kiedy nie planuje figli, tworzy nowe piosenki ze swoją najlepszą przyjaciółką. Jej towarzyszem jest skunks o imieniu Caper.