Przejdź do treści

Kolorowanki Sonic

 

Sonic to słynny jeż wymyślony przez SEGA początkowo jako bohater serii gier Sonic The Hedgehog. Postać była bardzo kochana przez publiczność, dlatego wydano wiele filmów, komiksów oraz animacji. Dzisiaj prezentujemy kolorowanki Sonic, które dzieci na pewno pokochają.

Kolorowanki Sonic

Wszystkie kolorowanki Sonic z jeżem można wydrukować za darmo, bezpośrednio z naszej strony.

Kolorowanka z jeżem Sonic do wydruku
Kolorowanka Sonic do druku
Kolorowanka Sonic dla dzieci
Kolorowanka Sonic do darmowego druku
Malowanka Sonic dla dzieci
Kolorowanki Sonic
Kolorowanka Sonic do drukowania
Kolorowanka Sonic z jeżem z SEGA
Kolorowanka Sonic i diament
Sonic kolorowanka dla dzieci do wydruku
Kolorowanka z bohaterami bajki Sonic
Kolorowanka z bohaterami gry Sonic
Kolorowanka Sonic i dynia na Helloween
Kolorowanka Sonic słucha muzyki
Kolorowanka z biegnącym jeżem Sonic
Malowanka Sonic do druku
Kolorowanka z trzema bohaterami gry i bajki o jeżu Sonic

Sonic - kolorowanki z bajki i gry

Sonic  to japońska seria gier wideo opracowana przez firmę Sega. Gra została pierwotnie wyprodukowana, aby rywalizować z flagową postacią Nintendo, Mario.

Gra polega na zabraniu Sonica w nieznane krainy, aby zebrał złote pierścienie rozrzucone po poziomach, unikając jednocześnie przeszkód. Są nawet komiksy, kolorowanki, seriale animowane, gry i akcesoria oparte na serii Sonic.

Kim jest jeż Sonic z kolorowanek?

Sonic to jedna z najpopularniejszych postaci w grach wideo wszech czasów. Dzieci w każdym wieku uwielbiają kolorować jeża Sonic. Oto zbiór jednych z najlepszych obrazków jeża do pokolorowania.

1. Jeż Sonic:

To kolorowanka przedstawiająca Jeża Sonic'a, tytułową postać z gier i bajek. Pozwól dziecku dodać swój własny kreatywny akcent w arkuszu kolorowania. Spróbuj opowiedzieć historię o tej postaci. Jest to niebieski jeż, który potrafi biegać z prędkością ponaddźwiękową. Może stać się Super Sonikiem, używając mocy siedmiu Szmaragdów Chaosu.

2. Kolczatka:

Kolczatka to czerwona postać, nazwana na cześć dużych, wystających kolców. Jest przyjaznym rywalem i sojusznikiem Sonica, który chroni potężny klejnot znany jako Mistrz Szmaragdu. Jest specjalistą w sztukach walki, co pozwala mu dokonywać wyczynów, takich jak rozbijanie głazów kolczastymi pięściami.

3. Amy Rose:

Tutaj widzimy Amy Rose, gotową pomóc swoim przyjaciołom w walce z wrogiem. Jest różowym jeżem, którego zawsze widuje się w czerwonej sukience, czerwonej opasce do włosów i czerwonych butach.
Amy Rose to urocza postać, najbardziej znana ze swojego gigantycznego młotka. Jest ekstremalnie zakochana w jeżu Sonicu.

Mam nadzieję, że Twoje dzieci będą cieszyć się darmowymi kolorowankami Sonic do druku. Jeśli chcesz, możesz również pobrać te arkusze i stworzyć własną kolorowankę Sonic'em