Przejdź do treści

Kolorowanki Smerfy

Smerfy to rodzinna kreskówka o niebieskich stworzeniach – Smerfach, złym Gargamelu i jego kocie Klakierze. Bajka została wydana w 1981 roku i nadal zachwyca dzieci obecnego pokolenia. Te maleńkie stworzenia żyją w bajkowym lesie wśród grzybów i kwiatów. Głównym bohaterem jest Papa Smerf. Jest mądry i miły. Przeważnie wśród Smerfów są tylko chłopcy. Ale są też dziewczyny, takie jak Smerfetka i Saszetka. Wszystkie Smerfy są różne i mają wyjątkowe talenty.

Kolorowanki Smerfy

Dzieci uwielbiają zabawne zajęcia, takie jak kolorowanie. Jeśli szukasz zabawnych kolorowanek, poniższe kolorowanki smerfy mogą być wspaniałym rozwiązaniem dla znudzonych szkrabów. Są łatwe i zabawne. Jeśli uważasz, że niektóre z nich są trudne, pozwól dziecku na spokojnie zająć się szczegółami.

Smerfetka kolorowanka dla dzieci do wydruku
Ważniak kolorowanka ze Smerfów do druku
Kolorowanka ze Smerfnym smokiem
Smerf kolorowanka do druku dla dzieci
Pływający Smerf do drukowania
Ciamajda kolorowanka z bajki Smerfy
Smerf Laluś kolorowanka dla dzieci
Papa Smerf kolorowanka do wydruku
Kolorowanka ze smerfami do druku online
Piękna smerfetka do wydrukowania za darmo
Smerfy - kolorowanka dla dzieci
Śpioch kolorowanka ze Smerfem do druku
Domek smerfów kolorowanka
Zaczarowana studnia z bajki Smerfy kolorowanka
Kolorowanka ze Smerfetką w okularach
Smerf Malarz rysuje Smerfetkę kolorowanka
Maruda kolorowanka ze Smerfem
Łasuch kolorowanka z bajki Smerfy
Smerf klaun kolorowanka dla dzieci
Gargamel kolorowanka ze Smerfów do druku
Pracuś kolorowanka ze Smerfem do drukowania
Zgrywus kolorowanka dla dzieci
Smerfik do kolorowania dla dzieci
Maruda kolorowanka dla dzieci

Smerfy - darmowe kolorowanki dla dzieci

Rodzice często nudzą się, aby zabawić swoje dzieci w domu. Nie można tak naprawdę zostawić maluchów zawsze błąkających się po domu, a zwrócenie ich uwagi na coś konkretnego, zwłaszcza w domu, może być trudne. Chociaż możesz nie chcieć, aby dzieci były przyklejone do telewizora lub konsoli do gier w wolnym czasie, istnieją lepsze alternatywy. Możesz dać im arkusze i strony do kolorowania ze smerfami oparte na rysunkach, aby ich umysł był chociaż trochę zajęty.

Jest tak wiele kreskówek i fikcyjnych postaci do wyboru. Jednak to będzie świetny pomysł, aby dać dzieciom kolorowanki Smerfy do malowania. Smerfy, to grupa fikcyjnych maleńkich niebieskich stworzeń żyjących w domach w kształcie grzybów, mają belgijskie pochodzenie. Ponieważ są one nieodłączną częścią gier wideo obecnej generacji, lalek, parków rozrywki i seriali telewizyjnych, dzieci dzisiejszego pokolenia pokochają te kolorowanki.

Najlepsze kolorowanki ze smerfami

Smerfy mieszkają w domkach muchomorów, które nie wyglądają wyjątkowo, ale są też wygodne.

Smerfy żyją w części świata zwanej „Ziemia Przeklęta”, wymagało to magii lub podróżowania przez gęste lasy, głębokie bagna, palącą pustynię i wysokie pasmo górskie. Smerfy używały bocianów do podróżowania na duże odległości do królestwa. Wioska Smerfów składa się z przypominających grzyby domów o różnych kształtach i rozmiarach. Jednak domy są tej samej wielkości, położone w głębokim lesie z trawą, rzeką i roślinnością. Gargamel mieszka w pobliżu wioski smerfów, ale może przedostać się do wioski zaczarowanych smerfów tylko wtedy, gdy wprowadzi go tam smerf.

W domu Smerfa znajduje się niewielki strych, który z zewnątrz wygląda przytulnie i przestronnie, więc można sobie wyobrazić, jak będą wyglądały wnętrza domu.

Jeśli oglądałeś smerfy, wiesz, że każdy odcinek smerfów uczy małe dzieci moralności. Więc za każdym razem, gdy dajesz swojemu dziecku stronę smerfów do pokolorowania, naucz je także małego morału!

Dzięki tym darmowym kolorowankom ze smerfami do wydrukowania zabierz swoje dziecko na niesamowitą przygodę ze smerfami. Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat kolorowania smerfów!