Przejdź do treści

Kolorowanki Disney

Kolorowanki Disney’a mogą pomóc dzieciom i dorosłym pokazać swoją miłość do ulubionych filmów i postaci. Jak wyglądałoby życie bez niesławnego Walta Disneya? Jego kreatywność i wizja stworzyły najpiękniejsze, zabawne i wzruszające pełnometrażowe kreskówki wszechczasów.

Kolorowanki Disney

W naszych kolorowankach spotkasz się z ulubionymi postaciami takimi jak: Myszka Miki, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Pinokio, Bambi, Piękna i Bestia, Król Lew, Toy Story, Aladdin, Pluto, wszystkie księżniczki Disneya i wiele innych. Zorganizuj czas i pokoloruj kolorowanki Disney za darmo.

Kolorowanka Disney'a z Minnie i Miki do wydruku
Kolorowanka Disney z Kubusiem Puchatkiem i Tygryskiem
Kolorowanka Disney z filmu Toy Story - Buzz Astral
Kolorowanka Disney z myszką Miki i Minnie na lotnisku
Kolorowanka Disney Piękna i Bestia do druku
Kolorowanka Disney Robin Hood do wydruku
Kolorowanka Disney Goofy rysuje
Kolorowanka Disney Calineczka do druku
Kolorowanka z krasnoludkiem Disney'a do drukowania
Kolorowanka Disney'a z prosiaczkiem do wydruku
Kolorowanka Disney i jelonki z Bambie
Kolorowanka Disney Mulan do wydruku
Kolorowanka zamek Disneyland do druku
Kolorowanka z bohaterem bajki Disney'a Kubusiem Puchatkiem
Kolorowanka Królik Bugs do druku
Kolorowanka Disney z Królewną Śnieżką i lustrem
Kolorowanka Disney ze słonikiem Dumbo do wydruku
Kolorowanka Disney z filmu Piotruś Pan do druku
Kolorowanka Disney i piraci do druku
Kolorowanka Disney z Dzwoneczkiem do wydruku
Kolorowanka Disney Piotruś Pan i Kapitan Hook
Kolorowanka Disney'a z bohaterami kreskówki Piotruś Pan
Kolorowanka Disney'a do drukowania
Kolorowanka Disney do druku
Piotruś Pan Kolorowanka Disney'a do druku
Calineczka i zatrute jabłko kolorowanka do druku
Krasnoludki z bajki Kolorowanka Disneya
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków kolorowanka Disney
Kolorowanka z królewną śnieżką do druku
Kolorowanka Disney'a i zła czarownica
Kolorowanka Vaiana do wydruku
Kolorowanka Disney'a z Kaczorem Donaldem i Mickey'm
Disney kolorowanka do wydruku
Kolorowanka z bajki Disney do druku
Kolorowanka Roszpunka i Haloween do druku
Księżniczka Disney'a kolorowanka do drukowania
Zootopia kolorowanka do wydruku
Kapitan Hook kolorowanka Disney
Malowanka Disney do drukowania
Mandala Disney kolorowanka do druku
Kolorowanka Disney dla dzieci
Kolorowanka z głową Miki do druku
Kolorowanka z reniferem Kraina Lodu
Ratatuj kolorowanka do wydruku
Kolorowanka Disney z bajki do druku
Jasmine kolorowanka Disney'a do wydruku
Goofy kolorowanka na Haloween
Kolorowanka Disney'a z Goofy'em i lodami
Mały Goofy darmowa kolorowanka
Kolorowanka Goofy do malowania dla dzieci
Disney kolorowanka do druku dla dzieci
Kolorowanka Goofy do wydruku

Kilka słów o bajkach Diseny'a

Czy Twoje dziecko uwielbia bajki? Czy ty też dorastałeś oglądając postacie Disneya i chcesz przedstawić to samo swojemu dziecku? Czy Twoje dziecko uwielbia kolorowanie i szukasz ciekawych zajęć na weekend? Czy Twoje dziecko zaczęło już kolorować kolorowanki Disney?

Jeśli nie, teraz jest idealny czas, aby przedstawić dziecku piękne, zawsze kochane i popularne postacie Disneya. Czytaj dalej, aby pomóc dziecku pokolorować jego ulubioną postać Disneya!

Kolorowanki Disneya dla Twojego dziecka

Oto nasze najlepsze rekomendacje dotyczące zabawnych kolorowanek Disneya:

1. Kolorowanki księżniczki Disneya:

Żaden motyw Disneya nie może być kompletny bez uwielbianych i bardzo pięknych księżniczek Disneya.

• Na tym konkretnym obrazku Twoje dziecko będzie miało możliwość pokolorowania sześciu księżniczek Disneya za jednym razem.

• Księżniczki Disneya mają wiele cech. Są nie tylko piękne, ale także pełne odwagi, życzliwości i miłości. Wszystkie te cechy są ważne w każdym królewskim charakterze, a twoje dziecko łatwo się do nich odniesie.

• Pierwszy obraz zaczynający się od lewej strony przedstawia Księżniczkę Jasmine. Jest księżniczką, która poślubia Aladyna w bardzo popularnej opowieści Disneya Aladyn i magiczna lampa. Księżniczka Jasmine jest córką sułtana. Uwielbia nosić niebieską i turkusową sukienkę z nutami srebra. Klejnot, który nosi na głowie, ma pośrodku duży niebieski kamień ze złotą obwódką i jasnoniebieskim paskiem wokół niego. Jej buty są jasnoniebieskie, a włosy ciemne i długie.

• Następna księżniczka w kolejce to Królewna Śnieżka. Królewna Śnieżka była księżniczką, ale jej zła macocha, która była również złą wiedźmą, próbowała ją zabić. Królewna Śnieżka musiała opuścić pałac i zamieszkać w dżungli z uroczymi siedmioma krasnoludkami. Klasyczna sukienka Snow White ma niebieski top z małymi czerwonymi akcentami na rękawach. Jej spódnica jest w kolorze matowego złota i ma białą pelerynę, która odsłania się z tyłu jej szyi. Królewna Śnieżka ma również czarne włosy.

• Trzecią księżniczką na obrazku jest Aurora, bardziej popularna jako Śpiąca Królewna. Ma piękne blond włosy ze srebrną, a czasem złotą tiarą. Jej sukienka jest w kolorze różowym z białą obwódką na szyi i dole.

• Następna księżniczka na obrazku to Kopciuszek. Nosi piękną niebieską suknię z nutą srebra. Jej włosy są blond i wiąże je niebieską wstążką.

• Piąta księżniczka to Księżniczka Belle z bajki Disneya Piękna i Bestia. Nosi piękną matową, złotą i żółtą suknię z białymi lamówkami. Jej włosy są ciemnobrązowe.

• Ostatnią księżniczką w grupie jest księżniczka Ariel, piękna księżniczka z bajki Disneya Mała Syrenka. Na tym zdjęciu ma ludzkie nogi. Jej suknia jest zwykle turkusowo-zielona i ma rude włosy.

2. Kubuś Puchatek i przyjaciele:

Jeśli Twoje dziecko uwielbia miód, z pewnością znajdzie przyjaciela w postaci uroczej i popularnej postaci z naszych kolorowanek Disneya – Kubusia Puchatka.

• Na tym obrazku Twoje dziecko będzie mogło pokolorować Kubusia Puchatka i wszystkich jego przyjaciół, w tym Tygryska, Kłapouchego i Prosiaczka.

• Kubuś Puchatek i jego przyjaciele przytulają się na tym uroczym obrazku, który celebruje przyjaźń i miłość.

• Pierwszą postacią na obrazku jest Tygrysek, który stoi z tyłu i obejmuje wszystkich w ciasnym uścisku, obejmując ich ramionami. Tygrysek, jak sama nazwa wskazuje, jest tygrysem. Ma żółto-pomarańczowe ciało z czarnymi paskami.

• Pierwszą postacią z przodu, którą obejmuje Tygrys, jest Prosiaczek. Prosiaczek, jak sama nazwa wskazuje, jest bardzo uroczą i uroczą świnią. Jego twarz, ramiona i uszy są koloru jasnoróżowego, podczas gdy jego ciało ma bardzo ciemnoróżowy kolor.

• Następna postać to Kłapouchy, który jest osłem. Ciało Kłapouchego jest koloru jasnego indygo i ma brzoskwiniowy pysk. Kłapouchy ma też na głowie kępkę ciemnych czarnych włosów. Kłapouchy trzyma w rękach słodkie serduszko. Twoje dziecko może go pokolorować na czerwono.

• Ostatnią postacią na tym wielkim, przyjaznym obrazie jest sam Kubuś Puchatek. Jest widziany, jak przytula swoich przyjaciół. Wygląda na uszczęśliwionego, że jest z nimi. Kubuś Puchatek to niedźwiedź, który ma ciemnożółte ciało i nosi jaskrawoczerwoną sukienkę.

3. Zamarznięte siostry Elsa i Anna:

Jednym z największych hitów Walta Disneya jest Kraina Lodu! Nie tylko udało mu się stać się jednym z najbardziej lubianych filmów wszech czasów dla dzieci, nawet dorośli nie mogą się nim nacieszyć. Przy okazji odwiedź nasze kolorowanki Elsa.

• Na tej konkretnej stronie do kolorowania dwie siostry Elsa i Anna z filmu Kraina lodu przytulają się do siebie.

• Elsa jest starszą siostrą, która ma przekleństwo przekształcania wszystkiego, czego dotknie, w lód. Jest także księżniczką, która dziedziczy tron ​​po tragicznej i przedwczesnej śmierci króla i królowej, jej rodziców. Ale wkrótce Elsa musi opuścić królestwo i schronić się na wzgórzach, gdzie buduje sobie śnieżny pałac. Elsa ma śnieżnoblond włosy i nosi piękną niebieską suknię, która ma ślady srebra, co sugeruje jej klątwę śnieżną. Na tej stronie do kolorowania ma na sobie pojedynczy warkocz.

• Księżniczka Anna jest młodszą z dwóch sióstr księżniczek. Nie wie o klątwie jej siostry i nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego jej siostra zachowuje się tak, jak ona. Stara się być w pobliżu swojej siostry. Księżniczka Elsa boi się, że niechcący skrzywdzi siostrę, dlatego stara się trzymać od niej z daleka. Powoduje to wiele nieporozumień, ale w końcu wszystko jest załatwione, a siostry są zjednoczone. Księżniczka Anna ma czekoladowo-brązowe włosy. Nosi sukienkę z długą niebieską spódnicą i czarnym gorsetem. Na sukience nosi również fioletową pelerynę, która w wielu tradycjach jest kolorem królewskim.

4. Potwory i spółka:

Jeśli Twoje dziecko kiedykolwiek bało się ciemności, to ten uroczy obrazek do kolorowania z filmu Potwory i Spółka, z pewnością przypadnie Ci do gustu.

• Na tej stronie do kolorowania Twoje dziecko może pokolorować trzy najpopularniejsze postacie z historii Monsters, Inc. – Jamesa P Sullivana, Mike'a Wazowskiego i bardzo uroczego i uroczego Boo.

• Zarówno James, jak i Mike to potwory, których zadaniem jest straszenie małych dzieci i zbieranie ich krzyków. Im głośniej dzieci krzyczą, tym więcej mocy otrzyma świat potworów. W takiej misji, by przestraszyć małą dziewczynkę, James udaje się do pokoju małego Boo. Ale zamiast ją przestraszyć i zebrać jej krzyk, w końcu się jej boi! James P Sullivan ma turkusowe ciało. Jego rogi i szpony są czarne.

• Mike Wazowski ma jasnozielone ciało.

• Na tym obrazku Mały Boo ma na sobie kostium innego potwora. Świat potworów nie pozwala dzieciom ani ludziom wejść i jest to wielka zbrodnia, która może doprowadzić do ukarania potworów Jamesa P. Sullivana i Mike'a Wazowskiego. Aby ją ukryć i utrzymać w przebraniu, szybko ubrali Boo w kostium. Twoje dziecko może pokolorować kostium na dowolny kolor.

5. Myszka Miki i przyjaciele:

W chwili, gdy wypowiadasz imię Disney, pierwsze imię, które przychodzi na myśl, to Myszka Miki.

• Bardzo urocza strona do kolorowania z motywem Disneya przedstawia jedną z najpopularniejszych grup postaci Disneya w historii – Myszkę Miki, Myszkę Minnie, Kaczora Donalda, Kaczkę Daisy, Goofy i Plutona. Wszyscy przyjaciele są widziani szczęśliwie uśmiechnięci i uśmiechnięci.

• Pierwsza postać na obrazie to Goofy. Goofy zawsze ma na sobie pomarańczową koszulę z czarnymi spodniami. Nosi ładny zielony kapelusz z czarnym paskiem. Goofy ma czarne dłonie i uszy i nosi białe rękawiczki.

• Następnym przyjacielem w kolejce jest Kaczor Donald. Kaczor Donald nosi głównie granatową koszulę, podczas gdy dolna część jego ciała jest biała. Na głowie nosi również dopasowany granatowy kapelusz.

• Obok Kaczora Donalda jest Myszka Minnie. Widzi się ją ubraną w wiele różnych sukienek, ale najbardziej popularną i popularną sukienką, którą nosi, jest czerwona sukienka w czarne kropki. Dopasowuje ją również do czerwonej pary butów. Czasami Myszka Minnie nosi również sukienkę, która jest różowa i ma na niej czarne kropki. Nosi go z dopasowaną parą różowych butów.

6. Zamek Disneyland:

Każde dziecko marzy o zamkach, książętach i księżniczkach, a jeśli Twoje dziecko też je uwielbia, to ten obraz zamku jest dla niego idealny.

• Zamki w parkach rozrywki Disneyland na całym świecie słyną z wyjątkowości i charakterystycznego wyglądu.

• Istnieją trzy parki rozrywki Disneyland, po jednym w Stanach Zjednoczonych, Hongkongu i Paryżu. Wszystkie trzy parki mają zamek, każdy nazwany na cześć innej księżniczki Disneya.

• Ten w Disneylandzie w USA to zamek Kopciuszka. Zamek jest utrzymany w kolorach pasujących do kolorów sukni księżniczki Disneya Kopciuszka. Ma piękne wieżyczki i wieże i zapiera dech w piersiach. Zamek ma odcienie szarości, brzoskwini i kremu. Wieżyczki i szczyty wież są olśniewająco niebieskie, aby pasowały do ​​koloru sukni Kopciuszka. Posiada również złote ozdoby na górze.

• Zamek Disneyland w Hongkongu to zamek Królewny Śnieżki. Ma kolory, które pasują do niektórych odcieni w sukience księżniczki Disneya, Królewny Śnieżki. Podstawa zamku jest szara, a wieże w jasnym odcieniu różu. Szczyty wież są niebieskie.

• Zamek w Disneyland Paris to zamek Śpiącej Królewny. Ma szary kolor podstawowy, a jego wieże są w jasnym odcieniu dziecięcego różu. Szczyty wież są w jasnym odcieniu niebieskiego, a złote ozdoby na czubku każdej wieży dopełniają królewskiego wyglądu.

• Możesz pozwolić dziecku wybrać ulubioną kombinację kolorów i pomalować zamek.

7. Tygrysek i Hefalumpy:

Hefalumpy to bardzo urocza postać z serii Kubuś Puchatek. Jeśli Twoje dziecko uwielbia oglądać tego uroczego słoniątka na ekranie, czas pozwolić mu też go pokolorować.

• Na tym obrazku do kolorowania Twoje dziecko będzie mogło pokolorować trzy różne postacie z historii „Zwycięstwo Puchatka” – Kubuś Puchatek, Tygrysek i słoniątko Lumpy. Jest piękny i jasny dzień, z błękitnymi chmurami na niebie. Chociaż nie ma śladu deszczu ani nawet chmur deszczowych, zarówno Tygrys, jak i Kubuś Puchatek chronią się przed deszczem. Jak?

• Lumpy, mały słoń, tryska wodą na Tygrysa i Kubusia Puchatka swoim trąbą w zabawny sposób, nawet gdy próbują się chronić, trzymając parasol.

• Poproś dziecko, aby pokolorowało Tygrysa w odcieniach żółtego, pomarańczowego i czarnego. Naszywka na środku przedniej części ciała Tygrysa jest żółta, podczas gdy reszta jego ciała jest pomarańczowa. Paski są czarne.

• W przypadku Kubusia Puchatka Twoje dziecko może najpierw pokolorować ciało na jasny odcień żółtego, a następnie pokolorować sukienkę Kubusia na czerwono. Jego pysk jest czarny.

• Twoje dziecko może pokolorować małego słonia Lumpy'ego na bardzo jasny odcień fioletu. Wnętrze jego dużych uszu jest jasnoróżowe.

• Pozwól dziecku pokolorować parasole używając jego ulubionych kolorów. Upewnij się również, że Twoje dziecko pokoloruje niebo na piękny odcień niebieskiego, a trawę i kwiaty na zielono i inne jasne kolory.

8. Postacie z filmu Disneya Kraina Lodu:

Jeśli Twoje dziecko uwielbiało film Disneya Kraina Lodu, tak jak większość innych dzieci na całym świecie, ta kolorowanka byłaby po prostu idealna.

• Na tym konkretnym obrazku Twoje dziecko może znaleźć wszystkie swoje ulubione postacie z filmu Kraina Lodu. To jest jak plakat filmowy. Gdy Twoje dziecko skończy kolorowanie, możesz je wystawić na wystawę w domu. Fioletowy to powtarzający się kolor na obrazie. Możesz powiedzieć dziecku, że w większości krajów fioletowy był również uważany za kolor królewski.

• Pierwszą postacią na plakacie jest księżniczka Elsa, starsza z dwóch sióstr, która również cierpi na klątwę zamieniania wszystkiego, czego dotknie, w lód. Po przedwczesnej i tragicznej śmierci rodziców zostaje królową. Elsa ma blond włosy, które zawiązuje w jeden warkocz. Nosi jasnoniebieską sukienkę. W jej sukience są ślady srebra, które przypominają płatki śniegu.

• Drugą osobą na plakacie stojącą obok księżniczki Elsy jest Kristoff. Ma rozczochrane jasnobrązowe włosy, co dodaje mu więcej uroku. Nosi ciemnoszarą sukienkę z bardzo ciemnym czarnym płaszczem na górze. Płaszcz posiada białą futrzaną podszewkę na brzegach. Nosi również bardzo ciemne czarne buty i ciemne czarne rękawiczki w dłoniach. Ma też fioletową opaskę zawiązaną wokół brzucha i fioletowe ślady wokół kołnierza.

• Teraz przychodzą dwie urocze postacie z filmu Kraina lodu – bałwan Olaf i renifer Sven. Olaf siedzi na szczycie Svena, a na pysku Svena jest trochę śniegu. Olaf i Sven wyglądają na bardzo szczęśliwych. Będąc bałwanem, Olaf ma biały kolor. Ma jasnopomarańczową marchewkę na nosie. Wnętrze jego ust ma jasny odcień niebieskiego. Jego oczy, brwi i kępka włosów na czubku głowy są czarne. Olaf ma czarne patyczki, które tworzą jego dłonie, oraz dwa duże czarne guziki z przodu. Sven jest szarym reniferem z białym futrem na szyi.

• Następna jest księżniczka Anna, młodsza z dwóch sióstr. Ma piękne, lśniące złote włosy, które nosi zaplecione w dwa warkocze. Ma na sobie niebieską spódniczkę z czarnym topem ze złotymi brzegami. Na ramieniu ma również fioletową pelerynę.

• Obok księżniczki Anny stoi książę Hans. Ma na sobie granatową koszulę z czarnymi guzikami i granatowe spodnie. Ma na sobie również marynarkę w kolorze złamanej bieli, która ma czarne klapy i złoto na brzegach i ramionach. Na szyi ma zawiązaną fioletową chusteczkę. Książę Hans ma czekoladowo-brązowe włosy.

• Tło przedstawia zamarznięty las. W prawym górnym rogu strony kolorowania słowo „Frozen” jest napisane dużymi literami. Możesz pomóc dziecku zapamiętać pisownię i pokolorować ją za pomocą różnych odcieni niebieskiego i srebrnego.

9. Studia animacji Walta Disneya:

Uwielbiany motyw Walta Disneya jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki najpopularniejszej maskotce Myszki Miki.

• Na tym obrazku do kolorowania Twoje dziecko będzie mogło pokolorować cały podpis Walta Disneya, który jest również logo marki.

• Twoje dziecko może również pokolorować Myszkę Miki nad logo. Czerwień i czerń to ulubione kolory Myszki Miki. Możesz poprosić dziecko o pokolorowanie na czarno uszu Myszki Miki, górnej części ciała, ramion i nóg. Potrafi pokolorować szorty i spód butów na czerwono, a resztę ciała na biało.

10. Logo Disney Playhouse:

Inną wersją motywów Disneya jest Playhouse Disney, który od dawna jest również bardzo popularnym programem w telewizji.

• Na tym obrazku Twoje dziecko będzie mogło pokolorować bardzo popularne logo z uszami Myszki Miki.

• Wewnątrz logo znajduje się również słowo „Playhouse Disney”, które dziecko może pokolorować kredką lub pisakami.

• Do kolorowania uszu Myszki Miki Twoje dziecko nie musi używać zwykłego czarnego koloru. Zamiast tego poproś dziecko, aby użyło kolorów: fioletowego, ciemnożółtego i jasnożółtego, ponieważ są to kolory logo Playhouse Disney.

Disney jest jedną z najbardziej lubianych marek na świecie, więc pozwól dziecku cieszyć się tym bardziej dzięki tym kolorowankom.