Przejdź do treści

Kolorowanki urodzinowe

Urodziny to ogromna okazja dla każdego, a urodziny dzieci są jeszcze bardziej wyjątkowe. Tutaj torty urodzinowe są prezentowane w różnych kształtach i rozmiarach ze świeczkami na wierzchu. Aby uczynić rzeczy bardziej interesującymi, możesz poprosić dziecko o wybranie różnych kolorów.

Kolorowanki urodzinowe

Nie ma mowy, żeby Twoje dzieci nie chciały pokolorować tych uroczych obrazków z torcikami. Kolorowanki urodzinowe to ulubione malowanki wszystkich dzieci.

Napis z tortem wszystkiego najlepszego - kolorowanka dla dzieci
Chłopiec z prezenty urodzinowymi - kolorowanka dla dzieci
Baloniki urodzinowe - kolorowanka do druku
Darmowa kolorowanka urodzinowa dla 4-latka
Przyjęcie urodzinowe - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka dla dzieci z gadżetami na urodziny
Tort urodzinowy z superbohaterem do kolorowania dla dzieci
Kolorowanka z cyferką urodzinową 30 dla mamy
Urodziny kotka - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka na urodziny do wydruku
Kartka urodzinowa do kolorowania z Myszką Miki
Prezenty urodzinowe - kolorowanka do druku
Muffinka urodzinowa ze świeczką - kolorowanka do pobrania
Kolorowanka na urodziny z misiem trzymającym tort
Kolorowanka urodzinowa z dziewczynka otwierającą prezenty
Urodziny troskliwych misiów - kolorowanka
Kolorowanka z uśmiechniętym torcikiem dla dzieci
Ozdobiony tort na urodziny - malowanka dla dzieci
Kawałek tortu urodzinowego - darmowa kolorowanka do pobrania
Tort na roczek - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka urodzinowa z tortem na 3 latka
Baloniki urodzinowe do kolorowania dla dzieci
Duży tort - kolorowanka urodzinowa do druku

Urodziny - kolorowanki na specjalną okazję?

Urodziny mają ogromne znaczenie nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Dzieci są naprawdę podekscytowane, mogąc świętować urodziny swoje i swoich bliskich, ponieważ dla nich oznacza to ciasta, czekoladki, gry, imprezy, zabawę oraz dużo świętowania i prezentów.

Świetnym sposobem na wprowadzenie radości z urodzin do codziennych czynności jest pokazanie swojej pociesze kolorowanki na urodziny. Kolorowe strony z okazji urodzin to świetny sposób, aby Twoje dziecko eksperymentowało z różnymi rysunkami i obrazkami.

Najlepsze kolorowanki z okazji urodzin dla dzieci

Oto nasze propozycje na wspaniałe kolorowanki z okazji urodzin dla Twojego dziecka.

1. Wszystkiego najlepszego:

Ta strona do kolorowania jest pełna uroczych postaci i kolorowych balonów. Kolorowanie urodzinowe dla dzieci to świetna zabawa. Ta strona do kolorowania zawiera uroczych przyjaciół, tort urodzinowy, prezenty i kartkę z życzeniami. Aby było ciekawiej, możesz poprosić dziecko, aby wycięło swoje zdjęcie i wkleiło je na papierze.

2. Balony z okazji urodzin:

Kiedy mówimy przyjęcie urodzinowe, jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi nam na myśl? Oczywiście kolorowe balony i serpentyny! Oto idealna kolorowanka urodzinowa, którą Twoje dziecko może pokolorować, używając swoich ulubionych kolorów. Aby uczynić tę stronę do kolorowania bardziej zabawną, zdobądź trochę farb, pomaluj go i powieś rysunek prosto na ścianę.

3. Przyjęcie urodzinowe:

Kto nie lubi urodzin! Cóż, nie tylko dzieci, ale i dorośli cieszą się urodzinami! Oto zabawna kolorowanka z urodzin dla dzieci, przedstawiająca przyjęcie urodzinowe 5-latka z całą rodziną. To byłby świetny pomysł na kartkę z życzeniami dla rodzeństwa Twojego dziecka, które kończy 5 lat.

4. Tort urodzinowy:

Czy Twoje dziecko domaga się tortu na urodziny tylko w tych kolorach, które mu się podobają? Oto strona do kolorowania z tortem, który Twoje dziecko może pokolorować w oparciu o swoją fantazję. Możesz pomóc swojemu dziecku pokolorować ten obrazek. Ten tort można również wyciąć na urodzinowy jako  kolaż, który ty i twoje dziecko zrobicie jako niespodziankę urodzinową dla taty!

5. Pudełka z prezentami:

Wydrukuj tę kolorowankę z prezentami dla swojego dziecka. Pudełka o różnych kształtach, rozmiarach, ze wstążkami i ładnymi kolorami sprawią, że urodziny każdego dziecka będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Świetnym pomysłem byłoby nakłonienie dziecka do pokolorowania tej strony przed przyjęciem urodzinowym, a kiedy koloruje każde pudełko z prezentami, poproś o potajemne napisanie, co powinno zawierać każde pudełko.

Wyobraź sobie wyraz twarzy Twojego dziecka, gdy otwiera swoje prawdziwe prezenty i znajduje dokładnie to, czego chciał na swojej pomalowanej kolorowance urodzinowej. Teraz to już prawdziwa niespodzianka!

6. Piosenka urodzinowa:

Urodziny sprawiają, że czujesz się wyjątkowo, wszyscy tańczą i śpiewają dla Ciebie. Piosenka urodzinowa, która jest śpiewana przez całą rodzinę i wszystkich zgromadzonych przyjaciół, tworzy słodki koncert życzeń dla twojego małego aniołka.

Ta strona do kolorowania pokazuje szczęście nie tylko na twarzy malca, ale także na twarzach jego przyjaciół, gdy śpiewają mu urodzinową piosenkę - Sto Lat. Ta strona do kolorowania to także świetny sposób, aby nauczyć malucha słów tej piosenki urodzinowej.

7. Świeczki urodzinowe z numerkami:

Świeczki urodzinowe to świetny pomysł na powitanie Twojego dziecka. Zaproś swoje dziecko do pokolorowania tych ponumerowanych świec w jasnych kolorach. Jeśli masz jakieś zwykłe kolory, użyj ich i posyp trochę złotego lub diamentowego brokatu, aby nadać im magiczny akcent. Możesz nawet wyciąć liczbę symbolizującą wiek Twojego dziecka i przykleić ją na urodzinowej kartce z życzeniami.

8. Maski urodzinowe:

Czym jest przyjęcie urodzinowe dla dzieci bez zabawnych masek zdobiących młode twarze maluchów? Ta wspaniała maska ​​​​klauna może być świetną stroną do kolorowania dla Twojego dziecka, aby wypróbować różne kombinacje kolorów i pomalować klauna. W końcu to klaun, więc pozwól dziecku kolorować tak, jak chce.

Po zakończeniu kolorowania możesz nawet wyciąć maskę klauna, przykleić ją na papierze, przebić otwory po obu stronach i przeciągnąć przez nie elastyczny sznurek. Prawdziwa maska ​​klauna dla Twojego dziecka jest już gotowa!

9. Urodziny chłopca:

Oto kolorowanka z okazji urodzin chłopca, którą Twoje dziecko może pokolorować i dobrze się przy tym bawić. Zobacz, jak twoje dziecko rozgrzewa swoją wyobraźnię, gdy koloruje tę stronę, wyobrażając sobie siebie lub swojego przyjaciela.

10. Micki życzy wszystkiego najlepszego:

Myszka Miki to zabawna postać z kreskówki zwierząt i oficjalna maskotka firmy Walt Disney. Twoje dziecko z pewnością pokocha kolorowanie tego obrazka z Myszką Miki, trzymającego szyld z napisem wszystkiego najlepszego. Przypomni mu to o niesamowitych przygodach Myszki Miki i jego przyjaciół.

Dzieci uwielbiają, gdy każdy życzy im wszystkiego najlepszego. Małe dzieci uwielbiają być w centrum uwagi i pragną uczucia od wszystkich. Możesz przypiąć tę kolorowankę w pokoju swojego dziecka. Zwróć uwagę na jego podekscytowanie, gdy koloruje Myszkę Miki i balony!

11. Urodzinowe lizaki:

Cukierki, czekoladki, ciasta i lizaki to ulubione smakołyki urodzinowe dzieci. Daj im lizaka, a nie usłyszysz ani jednej skargi! Na tym zdjęciu widzimy puszkę pełną lizaków z napisem - z okazji urodzin.

Zwróć uwagę, jak Twoje dziecko koloruje każdy lizak różnymi kolorami. Możesz użyć tego jako plakatu i udekorować swój dom podczas przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka.

12. Róże na urodziny:

Kwiaty są świetnym prezentem urodzinowym. Zarówno dzieci, jak i dorośli lubią kwiaty. W kwiatach jest coś delikatnego i kobiecego, co sprawia, że ​​są ulubieńcami dziewcząt więc podaruj dziecku bukiet kwiatów i zobacz, jakie będzie szczęśliwe. Możesz również dać tę kolorowankę swojemu dziecku i poprosić ją o pokolorowanie róż.

Czerwona róża oznacza miłość, biała róża oznacza pokój, a żółta przyjaźń. Twoje dziecko pokoloruje róże swoim ulubionym kolorem, zauważ, jakiego koloru używa. Możesz podarować jej róże w tym samym kolorze na następne urodziny.

13. Kartka z życzeniami urodzinowymi:

Pomóż dziecku pokolorować tę stronę; może to być doskonała kartka z życzeniami na urodziny jego babci. Kartka z życzeniami ma osobisty charakter i jest znacznie bardziej ceniona - w końcu bardziej liczy się uczucie miłości i szacunku. Osoba, która ją otrzyma, będzie szczęśliwa i poczuje się wyjątkowo, gdy stwierdzi, że jego mały wnuczek samodzielnie wykonał kartkę z życzeniami.

14. Życzenia urodzinowe dla mamy:

Dla każdego dziecka najważniejsze miejsce w życiu zajmuje matka. Każde dziecko czuje, że jego najdroższa mamusia jest najlepszą mamą na świecie! To prawda, więc nic nie może być lepsze niż zaskoczenie swojej mamy tą kolorowanką w jej urodziny.

Mamo nie zapomnij przypiąć tej karty w swoim pokoju; to najlepszy sposób na okazanie wdzięczności za niewinny mały prezent od swojego dziecka.

15. Zaproszenie na urodziny:

Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego małego syna lub córki, możesz poprosić dziecko o pokolorowanie zaproszenia. Poprowadź go, gdy koloruje kartę z zaproszeniem i zapisz szczegóły. Każdy, kto otrzyma tę kartę z zaproszeniem, doceni talent i pismo odręczne Twojego dziecka.

16. Urodzinowa babeczka:

To nowoczesny sposób na powiedzenie wszystkiego najlepszego. Co jeśli zapomniałeś o urodzinach przyjaciela i przypomniałeś sobie o tym w ostatniej chwili! Najlepszym sposobem będzie podarowanie mu urodzinowej babeczki ze świeczką.

Dzieci i dorośli uwielbiają babeczki, a jeszcze bardziej, jeśli są wykonane z czekolady! Niech wyobraźnia Twojego dziecka zaszaleje, gdy zacznie kolorować rysunek.

17. Prezenty urodzinowe:

Dzieci uwielbiają prezenty, urodziny to dla nich pyszne jedzonko i super prezenty. Jako rodzice ważne jest, aby wiedzieć, czego chce Twoje dziecko, możesz poprosić je, aby umieściło swoje życzenia na papierze, włożyło je do skarpetki i powiesiło na łóżku, tak jak robi to w przypadku Świętego Mikołaja.

Możesz również sprawdzić jego wyraz twarzy, gdy ogląda w telewizji reklamę zabawek dla dzieci. Obiecaj dziecku prezent na urodziny jako nagrodę za małe osiągnięcia w szkole lub przedszkolu.

Kolorowanki urodzinowe - malowanie i dobra zabawa

Najważniejszą częścią zainteresowania dziecka sztuką i malowaniem jest zachęcanie ich do talentu poprzez docenianie wszystkiego, co robi, i pomaganie mu w przeniesieniu sztuki na wyższy poziom. Pozwól dziecku bawić się kolorowankami na urodziny i patrzeć, jak jego wyobraźnia nabiera nowego kształtu.

Te kolorowanki będą świetnymi pomocami, które pomogą Twojemu dziecku nauczyć się sztuki kolorowania. To także świetny sposób, aby dzieciaki mogły cieszyć się czymś innym niż  gadżetami takimi jak smartfony!