Przejdź do treści

Kolorowanki Pusheen

Internet jest pełen różnych postaci i memów, które zainspirowały różnego rodzaju media. Jedną z bardziej popularnych postaci, które wkraczają do galerii sław, jest uroczy kot z kreskówek: Pusheen. Ta milutka i sympatyczna postać zdobyła w ostatnich latach rzesze fanów i stała się podstawą kultury internetowej. Te darmowe kolorowanki Pusheen dla dzieci to idealny sposób na godziny zabawy w kolorowanie tego uroczego, puszystego przyjaciela kota Pusheena.

Kolorowanki Pusheen

Pusheen zwykle ma szare, stonowane kolory, więc możesz trzymać się zwykłej kolorystyki lub pomalować go własnymi ulubionymi kolorami! Jeśli kochasz kotka Pusheena lub ogólnie kotki, te kolorowanki Pusheen powinny pasować idealnie dla Ciebie. Wydrukuj je wszystkie za darmo i zrób imprezę dla swojego kotka!

Kolorowanka Pusheen do druku
Malowanka Pusheen do wydrukowania
Kolorowanka kotki Pusheen
Kolorowanka Pusheen i tablet
Kolorowanka Pusheen z balonikami
Kolorowanka Pusheeny łowią rybki
Pusheen kolorowanka po angielsku
Darmowa drukowanka Pusheen dla dzieci
Kolorowanka Pusheen kotki z sercami
Kolorowanka Pusheen w samolocie
Pusheen z babeczkami do drukowania
Kolorowanka Pusheen i jednorożec
Pusheen i cała rodzina uroczych kotków
Kolorowanka Pusheen zajączek do druku
Kolorowanka Pusheen w chmurach do pobrania
Kolorowanka Pusheen i kwiatki dla dzieci
Kolorowanka Pusheen i głowy jako baloniki
Kolorowanka Pusheen nutella
Pusheen kolorowanka z kotkiem dla dzieci
Kolorowanka Pusheen z ciasteczkami
Kolorowanka Pusheen jednorożec
Kolorowanka Pusheen hamburger
Kolorowanka Pusheen na rybkach
Śpiący Pusheen kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Pusheen w akwarium
Smakołyki Pusheena do kolorowania
Kolorowanka Pusheen w laptopie
Kolorowanka Pusheen na motorku
Kolorowanka Pusheen rybki
Pusheen gotuje kolorowanka do druku
Urodziny Pusheen'a malowanka dla dzieci
Kolorowanka zakochane Pusheeny

Pusheen - kolorowanki z kotem dla dzieci

Mamy nadzieję, że gdy już pokolorujesz swoje ulubione kolorowanki Pusheen, udostępnisz je na naszej stronie na Facebooku, abyśmy mogli się nimi cieszyć i docenić Twoje prace! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakich kolorów czy farbek użyjesz, aby ożywić uroczego Pusheena.

Nowe kolorowani z kotem Pusheen'em do druku

1. Kot Pusheen:

To pierwsze zdjęcie z naszej serii darmowych kolorowanek dla dzieci Pusheen przedstawia uroczego kota w roli majestatycznego jednorożca! Wydaje się, że jest całkowicie zagubiony w tej fantazji, więc myślę, że fajnie byłoby użyć pięknych tęczowych kolorów jako tła, aby naprawdę ożywić jednorożca na tym zdjęciu.

Odkryj świat kolorowanek z kotkami, mamy tam dla Ciebie mnóstwo, prostych i darmowych kolorowanek z przeróżnymi kotkami.

2. Pusheen słucha muzyki:

Pusheen słucha słodkich melodii w tym arkuszu kolorowania. Jak myślisz, jakiej piosenki mógłby słuchać na tym zdjęciu? Możesz odtwarzać swoją ulubioną piosenkę, podczas gdy kolorujesz kotka Pusheena! Może mógłbyś napisać swoją ulubioną linijkę z piosenki, aby zaśpiewać ją później swojej siostrze!

3. Pusheen je lody:

Czas na lody w tej uroczej kolorowance do wydrukowania! Wygląda na to, że Pusheen zaraz zje całą miskę lodów :) Gdybym miała pokolorować to zdjęcie, użyłabym innego koloru dla każdej gałki lodów. Myślę też, że wyglądałoby naprawdę ładnie, gdyby użyć jasnych kolorów do pomalowania lodów.

4. Pusheen ogląda bajkę na laptopie:

Pusheen cieszy się oglądaniem wideo na laptopie. Jak myślisz, co on może oglądać? Czy nie byłoby fajnie oglądać swoje ulubione filmy na Youtube z Pusheenem? Może mógłbyś narysować obrazek ze swojego ulubionego filmu, aby zasugerować, że Pusheen go ogląda!

Kolorowanki Pusheen – które wybierzesz dla siebie?

Mamy nadzieję, że świetnie się bawiłeś z darmowymi kolorowankami Pusheen dla dzieci! Nie zapominaj, że wszystkie nasze kolorowanki i obrazy do wydrukowania są bezpłatne, abyś mógł je drukować, pokolorować i cieszyć się nimi.

Wypróbowanie różnych kolorów i środków artystycznych może być naprawdę zabawne, więc dlaczego nie wydrukować kilku kopii swoich ulubionych wydruków Pusheen i naprawdę poeksperymentować z różnymi kolorami?

Przez cały czas będziemy udostępniać nowe darmowe kolorowanki do wydrukowania, abyś mógł się nimi cieszyć, więc polub i udostępnij naszą stronę na Facebooku, aby dołączyć do zabawy!  Zawsze lubimy widzieć Twoją kolorową kreatywność i czekamy na kilka uroczych stron z Pusheen'em.