Przejdź do treści

Kolorowanki Wednesday

Witaj na stronie z Kolorowankami Wednesday! Jesteśmy zachwyceni, że odwiedzasz nas i mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Nasza kolekcja kolorowanek do druku zawiera wiele różnych motywów, ale specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serię kolorowanek związaną z postacią Wednesday z kultowego serialu „The Addams Family”.

Kolorowanki do druku Wednesday

Darmowe kolorowanki Wednesday

Pobierz i wydrukuj swoją ulubioną kolorowankę Wednesday i rozpocznij swoją przygodę z kolorowaniem. Możesz użyć kredek, farb, albo nawet markerem, by nadać swojej pracy indywidualny charakter. Czekamy na Twoje kreatywne wersje Wednesday! Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponownie!

Wednesday z kolorowanek dla dzieci

Wednesday Addams jest jedną z głównych postaci w kultowym amerykańskim serialu telewizyjnym „The Addams Family”, który pierwotnie emitowany był w latach 1964-1966.

Wednesday jest córką Gomez i Morticy Addamsów, a także siostrą Pugsley’a. Wednesday jest znana z swojego surowego i tajemniczego charakteru, a także z faktu, że jest jednym z najinteligentniejszych i najbystrzejszych członków rodziny Addamsów.

Jest bardzo ambitna i ma niezwykłe zainteresowanie medycyną i anatomią. Wednesday jest również bardzo lojalna wobec swojej rodziny i jest w stanie zrobić wszystko, by ochronić ich przed zagrożeniem. W serialu Wednesday jest zawsze ubrana na czarno, co jest symboliczne dla jej osobowości i charakteru.

Często jest przedstawiana jako chłodna i poważna, ale również jako dziewczynka, która kocha swoją rodzinę i jest gotowa do poświęceń dla nich. Wednesday jest również często przedstawiana jako postać, która uwielbia kontrasty i jest zafascynowana tajemniczością i nieznanym.

Kolorowanka z Wednesday z Rodziny Adamsów
Kolorowanka z rodziną Wednesday do druku
Kolorowanka z Enid Sinclair koleżanką Wednesday
Rodzice Wednesday kolorowanka do druku
Rączka z serialu Wednesday - kolorowanka
Kolorowanka z miniaturą Wednesday
Portret Wednesday kolorowanka dla dzieci