Przejdź do treści

Kolorowanki Super Wings

Super Wings to pełna akcji bajka dla przedszkolaków z uroczym samolotem o imieniu Dżetek, który podróżuje po świecie dostarczając paczki dzieciom. Przy każdej dostawie Dżetek napotyka nowe problemy, które musi rozwiązać wspólnie z przyjaciółmi z bajki i kolorowanek Super Wings!

Kolorowanki Super Wings

Super Wings – kolorowanki z samolotami

Pokoloruj samoloty Super Wings. Naucz się nowych umiejętności, rozwiązuj problemy i pokoloruj swoje ulubione postacie, gdy przekształcają się w przygodę. Pokoloruj Dżetka, Lotka, Śrubka, Mira i Trafika, gdy razem pracują, aby uratować świat. Rozwiń swoje super skrzydła i naucz się latać. Wydrukuj wszystkie nasze kolorowanki Super Wings za darmo.

Samoloty Super Wings - kolorowanka dla dzieci do druku
Dżetek - kolorowanka dla dzieci z bajki Super Wings
Trafik samolot policyjny z Super Wings - kolorowanka
Donnie samolot z Super Wings do druku
Malowanka Super Wings dla dzieci
Śrubek z Super Wings - samolot do druku
Lotek kolorowanka z bohaterem bajki Super Wings
Samolocik z Super Wings do wydruku
Frunia kolorowanka z helikopterem z Super Wings
Drukowanka Super Wings dla dzieci
Dziadzio Albert kolorowanka Super Wings dla dzieci
Kolorowanka z czterema samolotami Super Wings
Zoey kolorowanka Super Wings
Mira z bajki Super Wings do wydruku
Śmigu kolorowanka Super Wings dla dzieci
Jerome kolorowanka Super Wings

Poznaj bohaterów kolorowanek Super Wings

Super Wings to nowa, pełna akcji bajka oraz kolorowanki dla dzieci o uroczym odrzutowcu o imieniu Dżetek, który podróżuje po świecie dostarczając paczki dla dzieci na całym świecie. Twoje dzieci mogą codziennie malować darmowe kolorowanki Super Wings pobierając je z naszej strony. Jeśli jesteś fanem lotnictwa nie zapomnij odwiedzić kolorowanek z samolotami.

1. Dżetek

Odrzutowiec Dżetek, to najlepiej znany dzieciom bohater bajki Super Wings, w barwach czerwono-białcyh. Jego zadanie w bajce to rozprowadzanie wszystkich paczek dzieciakom z całego świata. Jest najszybszym samolotem na świecie! Jest pełen energii i pewności siebie oraz bardzo przyjazny.

2. Śrubek

Śrubek to męski samolot żółto-niebieski. Jego specjalnością jest wykonywanie lub naprawa rzeczy za pomocą swojego poręcznego zestawu narzędzi. Jest podatny na wypadki z własnej winy. Jest dobrym i godnym zaufania partnerem z potężnym zestawem narzędzi, który zawsze pomaga innym bohaterom kolorowanek Super Wings w krytycznych momentach. Chociaż Donnie jest mądry, zawsze lubi robić rzeczy, które sprawiają, że ludzie się śmieją i płaczą.

3. Frunia

Frunia to różowo-biały kobiecy helikopter. Jej głównym zadaniem jest ratowanie ludzi potrzebujących jej pomocy. Frunia jest helikopterem ratunkowym z linami ratunkowymi. Jeśli Dżetek jest w krytycznej sytuacji i potrzebuje pomocy, Frunia rusza natychmiast na pomoc, ponieważ są najlepszymi partnerami!

4. Lotek

Lotek to kolorowanka z męskim niebieskim myśliwcem z zespołu akrobacyjnego Blue Angels . Wierzy, że niektóre problemy, z którymi zmaga się Dżetek, można rozwiązać za pomocą rutyny tanecznej. Został skreślony jako główny bohater w trzecim sezonie, stając się liderem zespołu Śrubka, który tworzy on i jego dwoje rodzeństwa.

5. Trafik

Trafik to niebiesko-biały samolot policyjny. Jednym z jego zadań jest pilnowanie nocą Światowego Lotniska. Czasami pomaga Dżetkowi i innym, wykorzystując swoje umiejętności kontroli ruchu i detektywa w określonych sytuacjach.

Na kolorowankach Super Wings pokolorujesz przygody uroczego odrzutowca Dżetka i jego wszystkich przyjaciół. Dzięki kolorowankom Twój malec nauczy się wszystkich imion bohaterów tej wspaniałej bajki rysunkowej.