Przejdź do treści

Kolorowanki Bing

Kolorowanki Bing z małym króliczkiem, który jest energiczny, żywy, wesoły, ciekawy i entuzjastycznie nastawiony do nowych rzeczy. Bing był za młody i brakowało mu doświadczenia życiowego, więc wiele rzeczy się popsuło, ale z pomocą swojego dobrego przyjaciela Flopa wiele się nauczył. Lubi bawić się i dzielić swoimi przygodami ze swoją kuzynką Coco, dobrymi przyjaciółmi Sulą i Pando.

Kolorowanki Bing

Ten animowany serial telewizyjny Bing jest idealny dla przedszkolaków. Poniżej znajdują się kolorowanki Bing do druku i pobrania zupełnie za darmo.

Flop kolorowanka z bajki Bing
Malowanka z króliczkiem Bing do druku
Malowanka Bing dla dzieci
Królik Bing kolorowanka do wydruku
Króliczek Bing do kolorowania dla dzieci
Kolorowanka wróżka Sula z Bing
Kolorowanka Sula z bajki Bing
Kolorowanka słonik Sula i Bing
Kolorowanka Panda i Padget kolorowania do wydruku
Kolorowanka królik Bing dla dzieci
Kolorowanka dla dzieci Bing
Kolorowanka Coco z Bing do wydruku
Darmowa kolorowanka Bing
Kolorowanka Charlie z Bing
Panda z Bing kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Bing z kotkiem

Bing - kolorowanki do druku z króliczkiem

Bing to program dla dzieci opowiadający o przygodach małego królika Binga oraz jego przyjaciół i rodziny. Program telewizyjny oparty jest na książkach o tym samym tytule. Jest regularnie emitowany w brytyjskim kanale telewizyjnym CBeebies od 2014 r. Przygotowaliśmy dla Was darmowe kolorowanki Bing do druku, które możesz wydrukować swoim pociechom.

Serial skupia się na wesołym przedszkolnym króliczku o imieniu Bing. Każdy odcinek polega na uczeniu się radzenia sobie z nowymi doświadczeniami, takimi jak ładna i pomysłowa zabawa, opieka nad zabawkami, radzenie sobie z napadami złości i jak najlepsze wykorzystanie negatywnej sytuacji wraz ze wszystkimi jego przyjaciółmi!

Postacie z kolorowanek Bing - jak kolorować?

Flop:

Flop pojawia się jako 35-letni króliczek. Flop jest opiekunem - ojcem Binga i nauczycielem - ojcem Suli i jest pomarańczowym samcem-króliczkiem.

Flop to mały, pomarańczowy, samiec królika z dzianiny. jego ciało ma kształt zaokrąglonego trójkąta, Flop ma owalną głowę z dwoma długimi czarnymi uszami, dwojgiem małych owalnych oczu, małym długim nosem i ustami, które są mniej więcej tak duże jak jego nos, ale zakrzywione. Wszystkie jego rysy są czarne, a twarz dość nisko opuszczona. mimo że prawdopodobnie jest starszy niż Bing Flop jest znacznie bardziej szalony.

Molly:

Molly jest lekarką i opiekunką Coco i Charliego. Molly jest w kolorze czerwonym. Nosi prostokątne okulary i ma włosy upięte w kok. Często widuje się ją w białym fartuchu laboratoryjnym. Molly gra też na instrumencie muzycznym - klarnecie.

Bing:

Bing to lśniący czarny królik. Nosi zieloną koszulkę, ogrodniczki w czerwoną kratę, czarno-białe buty z pomarańczowymi spodami i wykrzyknikami. Jego ogrodniczki mają z przodu masywny pomarańczowy guzik. Ma zielone oczy (kolorowa część oka). Uszy Binga są długie, jego talentem jest potrząsanie nimi, tak że wydają trzaskający dźwięk. Lubi nucić, gwizdać i robić nieszkodliwe rzeczy.

Opiekunem Binga jest pomarańczowy królik o imieniu Flop. Ma dwóch kuzynów, Coco i Charliego oraz ciotkę Molly. jego przyjaciółmi są Pando, Sula, Coco i Charlie. Sula wydaje się być jego najlepszą przyjaciółką. Pojawia się we wszystkich odcinkach z Flopem oraz naszych kolorowankach.

Coco:

Coco jest nowym krewnym Binga. Coco to 10-letni króliczek, który lubi też biedronki. Coco jest beżowym królikiem jak jej młodszy brat Charlie i ma brązowe oczy. Jest najwyższą z postaci. Coco nosi różowe buty z białymi noskami i sznurowadłami, białe rajstopy w czarne kropki, fioletową spódnicę, fioletowy sweterek z biedronkowymi guzikami i kapturem, białą koszulkę.