Przejdź do treści

Kolorowanki Angry Birds

Gry wideo od dawna są bardzo popularne jako tematy do kolorowania stron. Super Mario, Sonic the Hedgehog i Pacman to tylko kilka przykładów klasycznych gier wideo, które również zyskały na popularności jako tematy do kolorowania dla dzieci. Kolorowanki Angry Birds, popularna seria gier wideo na całym świecie, jest jednym z najnowszych dodatków malowanek do naszej listy.

Kolorowanki Angry Birds

Ta gra wideo, pierwotnie opracowana przez fińską firmę Rovio Entertainment zajmującą się tworzeniem gier komputerowych, zawiera kilka różnych kolorowanek, z których wszystkie są bardzo poszukiwane przez rodziców i ich dzieci.

Świnia Angry Birds do wydruku w pdf
Kolorowanka z napisem Angry Birds do druku
Kolorowanka Angry Birds z dużym ptakiem do druku
Kolorowanka Angry Birds świnka do wydruku
Kolorowanka online z gry Angry Birds
Angry Birds kolorowanka malowanka dla dzieci
Kolorowanka Angry Birds GO do drukowania dla dzieci
Kolorowanka Angry Birds z serii Space
Ptaszek Angry Birds Kolorowanka
Kolorowanka do malowania dla dzieci Angry Birds
Wielki ptak kolorowanka Angry Birds dla dzieci
Kolorowanka Angry Birds do drukowania
Kolorowanka Angry Birds online
Kolorowanka Angry Birds dla dzieci
Kolorowanka do druku z głowami ptaków Angry Birds
Ptaszki Angry Birds kolorowanka do wydruku
Kolorowanka ptaki z Angry Birds
Ptak z gry Angry Birds do kolorowania
Kolorowanka Angry Birds Space do drukowania
Kolorowanka Angry Birds do wydruku online
Piknik Angry Birds kolorowanka do wydruku
Kolorowanka Angry Birds do druku
Kolorowanka ze złym ptakiem z Angry Birds
Kolorowanka z postaciami Angry Birds
Kolorowanka ptaszek Angry Birds
Kolorowanka z logo Angry Birds
Kolorowanka z bohaterami gry Angry Birds

Angry Birds - kilka ciekawostek o ptakach

Gra Angry Birds z naszych kolorowanek została stworozna przez fińskiego twórcę gier komputerowych Rovio Entertainment. Inspiracją dla Angry Birds były przede wszystkim stylizowane ptaki bezskrzydłe. Angry Birds stał się ulubieńcem miłośników gier dzięki udanemu połączeniu wciągającej gry i komicznego stylu. Różne wersje gry zostały wprowadzone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Niektóre ze słynnych wersji Angry Birds to Angry Birds Halloween, Angry Birds Space, Angry Birds Star Wars.

Nie powinieneś być zbyt zaskoczony, jeśli twoje dziecko i ty konkurujesz na wyniki Angry Birds na smartfonie. Chociaż z pewnością gra uzależnia, jest kilka ciekawszych sposobów na zaangażowanie się w grę, np. darmowe kolorowanki Angry Birds!

Najlepsze kolorowanki Angry Birds

Utrzymując miłość do Angry Birds, oto nasze najlepsze kolorowanki z gniewnymi ptakami do wydrukowania i pokolorowania. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko będzie czerpać z nich przyjemność w wolnym czasie. Teraz możesz trzymać dziecko z dala od ekranu, a jednocześnie mieć trochę zabawy z jego ulubioną postacią z gier!

Wydrukuj kolorowankę z Angry Birds'em i obserwuj, jak Twoje dziecko cieszy się tworzeniem magii i zabawy z tymi ulubionymi postaciami z serii gier i bajek. Aby zachęcić dziecko do kreatywności, możesz nawet pomóc mu wyciąć postacie po pokolorowaniu i przykleić je na papierze lub w książeczce. Dzięki temu powstałby świetny kolaż z ptakami Angry Birds.

1. Wybierz swoją ulubioną postać z Angry Birds:

Ta kolorowanka jest niezbędny do Twojego kolażu. Ma wszystkie urocze ptaszki Angry Birds na jednej kartce papieru - wściekłe twarze, ptaszki i oczywiście urocze małe świnki, które dzieci mogą pokolorować. Aby było ciekawiej, możesz nawet poprosić dziecko, aby zaznaczyło, która postać z Angry Birds jest jego ulubioną postacią. Brzmi fajnie, prawda!

2. Angry Birds w akcji:

Oglądanie Angry Birds w akcji to zawsze świetna zabawa. Pozwól dziecku cieszyć się grą, a kiedy maluje te urocze postacie, baw się z nim, pytając, co dokładnie robią ptaki w grze.

3. Angry Birds epicka bitwa:

Ten arkusz do kolorowania z ptakiem Angry Birds jest pełen zabawy. Przedstawia bitwę Angry Birds, gdy zbierają się, aby walczyć ze złymi świniami, aby chronić jaja za wszelką cenę.

4. Obrazy 3D postaci Angry Bird:

Twoje dziecko chciałoby pomalować te trójwymiarowe twarze postaci z Angry Bird z ich słodkimi i gniewnymi wyrazami twarzy. Zdziwiłbyś się, jak dobrze twoje dziecko pamięta kolory każdej postaci Angry Birds!

5. Lodowy zły ptak:

Jeśli nie znasz tego Angry Birdsa, zapytaj o to swoje dziecko. Ten ptak jest zimny jak lód i nazywa się Ice Angry Bird. Wygląda jak kostki lodu z kosmicznej serii Angry Bird. Rysowanie i kolorowanie jest naprawdę łatwe i przyjemne.

6. Angry Birds kontra złe świnie:

Na tym zdjęciu widzimy Angry Birds w stanie wojny ze świniami. Świnie są psotne i przedstawiane jako złoczyńcy w serii gier wideo, a także na tej stronie do kolorowania. Po prostu zwróć uwagę na minę swojego malucha, gdy koloruje złe świnie.

Twoje dziecko musiało już zetknąć się ze złymi świniami podczas gry, ale teraz spotykają się z tymi niegrzecznymi świniami podczas kolorowania!

7. Angry Birds czekają z niecierpliwością:

Wściekłe Ptaki z niecierpliwością czekają przed gniazdem na wyklucie się jajka. Jest zarówno zamieszanie, jak i podekscytowanie. Na głowach wściekłych ptaków widać znaki zapytania. Wszyscy martwią się, jaki ptak wyjdzie z jaja. Ptaki martwią się również, że złe świnie przyjdą i zniszczą jajo, więc siedzą blisko jaja.

8. Angry Birds i proca:

Początkowo, gdy pierwsza gra została wydana 10 grudnia 2009 roku na systemy iOS, gracze używali procy do wystrzeliwania ptaków, aby zniszczyć wszystkie świnie. Ptaki te znajdowały się na różnych konstrukcjach. Wraz z postępem w grach pojawiły się różne rodzaje ptaków ze specjalnymi zdolnościami, które gracz mógł aktywować.

Twoje dziecko musiało wielokrotnie grać w Angry Birds, a ta kolorowanka jest właśnie dla Twojego malucha. W końcu docelową publicznością gry były dzieci.

9. Słodki ptak:

Daj to zdjęcie każdemu dziecku i zobacz jego podekscytowanie. Po prostu pokochają kolorowanie tego ptaka. Użyją swojej wyobraźni i ulubionych kolorów, aby ten ptak wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie. Nie zapomnij przypiąć tego obrazka w pokoju swojego dziecka, gdy skończy go kolorować.

10. Angry Birds Space:

Gra wideo Angry Birds Space została wydana 22 marca 2012 roku. Ta gra zawiera funkcje z poprzedniej wersji Angry Birds i wprowadza do niej nową mechanikę gry, aby była bardziej wymagająca i przyjemniejsza. W końcu każdy gracz jest dumny z pomyślnego pokonywania przeszkód i zdobywania nagród lub punktów, czy to dzieci, czy dorośli. W grze Angry Birds Space scena nie jest już płaska. Każdy etap składa się z różnych roślin, które mają własne siły grawitacyjne i wpływają na ścieżkę ruchu ptaka po uwolnieniu go z procy.

Ta gra jest bardzo ciekawym sposobem na pokazanie dzieciom różnych planet, które istnieją w Układzie Słonecznym. Możesz nauczyć swoje małe dziecko nazw różnych roślin i dowiedzieć się o nich więcej, to świetny sposób, aby nauka nowych rzeczy była przyjemna z kolorowankami Angry Birds.