Przejdź do treści

Kolorowanki wakacyjne

Kolorowanki wakacyjne pomagają dzieciom i dorosłym cieszyć się czasem wolnym od szkoły. To znowu ta pora, prawdopodobnie najlepsza pora roku – LATO. Jeśli mieszkasz tam, gdzie jest zimno, dokładnie wiesz, o czym mówię. Czas znowu wyjść na zewnątrz!

Kolorowanki wakacyjne

Wakacje – kolorowanki i zabawy dla dzieci

Lato to najcieplejsza pora roku, która przypada na okres od wiosny do jesieni. To właśnie w tym sezonie dni są długie, a noce krótsze. Lato to zabawa, rodzina i igraszki. Letnie wakacje to idealny czas dla przyjaciół i rodziny na niezapomniane zajęcia na świeżym powietrzu.

Dzieci uwielbiają lato z różnych powodów. To właśnie o tej porze roku są dni wolne od szkoły, więc dzieci mają sporo czasu na oddanie się ulubionym zajęciom. Uwielbiają uprawiać sporty, takie jak tenis, badminton, piłka nożna i inne sporty np. wodne.

Pokolorujmy wakacyjne kolorowanki! Ale przede wszystkim… cieszmy się wakacjami!

Kolorowanka z piłką na plaży
Kolorowanka wakacje i słoneczny dzień do druku
Kolorowanka z prosiaczkiem budującym zamek z piasku
Wakacyjna kolorowanka do wydruku
Minionki na wakacjach - kolorowanka dla dzieci
Zjeżdżalnia wodna - kolorowanka dla dzieci
Puszczanie latawca na wakacjach - kolorowanka do druku
Wakacyjne łowienie ryb - malowanka do druku
Wędrówka po górach - kolorowanka wakacyjna do druku
Rodzinka spakowana na wakacje - kolorowanka
Kolorowanka z wakacyjną łódką do druku
Zamek na piasku do kolorowania dla dzieci
Palma na plaży - kolorowanka do drukowani
Ognisko w lesie i smażona kiełbaska - kolorowanka
Nurkowanie na wakacjach - kolorowanka dla dzieci
Piękna plaża z wakacji - darmowa kolorowanka

Letnie kolorowanki dla dzieci

Przedstawiamy letnie - wakacyjne kolorowanki, które można wydrukować, aby dzień Twojego dziecka był nieco jaśniejszy. Te wakacyjne strony do kolorowania, które można bezpłatnie wydrukować, pokazują czynności, które ludzie wykonują w okresie letnim. Artykuł zawiera obrazy do kolorowania sportów letnich, plaż, letnich zajęć i wielu innych.

1. Zabawy w basenie:

Nie ma nic lepszego niż kąpiel w wodzie w upalny letni dzień. Ten wakacyjny arkusz do kolorowania przedstawia małą dziewczynkę cieszącą się swoim dniem na plaży. Powiedz dziecku, aby dodała odrobinę jasnych kolorów do tej letniej sceny. Ten arkusz do kolorowania jest idealny dla dzieci w młodszym wieku, ponieważ obraz ma prosty kontur.

2. Produkty letnie:

Wraz z nadejściem lata nadchodzą świeże zbiory pysznych warzyw i owoców. Dzieci uwielbiają świeże i soczyste owoce i pyszne soki. Na pewno będą podekscytowani kolorowaniem tego obazka. Kolorowanie to również świetny sposób na zapoznanie dzieci ze zdrową żywnością, taką jak banan, truskawki, winogrona. Powiedz swoim dzieciom, aby postępowały zgodnie z instrukcjami podczas wypełniania kolorów w tym arkuszu.

3. Słońce i rower:

Oto arkusz do kolorowania na ciepłe letnie popołudnia. Obraz przedstawia scenę w ogrodzie z jasno świecącym słońcem. Twoje dziecko pokocha kolorowane, wypełniając kolory na tym uroczym rysunku.

4. Kwiat i słońce:

Czy nie kochasz letnich kwiatów? Stokrotki, maki, róże, wszystko to kwiaty letnie. Pomóż swojemu dziecku świętować radość lata dzięki kolorowance z kwiatami. Dlaczego nie zabierzesz dziecka na wystawę kwiatów w piękny słoneczny dzień, aby cieszyć się odrobiną słońca? Przedstaw mu różne rodzaje kwiatów. Będzie to dla niego edukacyjna zabawa z miło spędzonymi wakacjami.

5. Puszczanie latawca:

Nie ma lepszego czasu na latanie latawcem niż lato. Blask słońca zapewnia dobry widok na latawce. Spraw, aby Twoje dziecko było podekscytowane zajęciami i grami na zewnątrz dzięki tej kolorowance. Kiedy skończy kolorować, zabierz go na taras, aby mógł latać własnym latawcem.

6. Kostium kąpielowy:

Ta mała lalka jest gotowa na letnią zabawę. Jest gotowa pójść na plażę ze swoją deską surfingową i letnimi sandałkami. Po prostu powiedz im, aby pokolorowali obrazek w jasnych odcieniach.

7. Grill:

Lato to idealny czas na organizację imprezy przy grillu. Ci dwaj mężczyźni świetnie się bawią grillując paszteciki na imprezę. Wygląda na to, że od dawna czekali na słoneczny dzień, aby rozpalić grilla. Nawet ty możesz urządzić grilla dla swoich przyjaciół i krewnych podczas letnich wakacji.

8. Letni napój - lemoniada:

Lemoniada to klasyczny napój lata. Nie ma nic lepszego niż popijanie lemoniady w upalny, letni dzień. Niektóre dzieci sprzedają również domowe lemoniady, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Poproś swoje dziecko, aby dodało trochę chłodnych, tropikalnych kolorów do tej zabawnej kolorowanki. Ten arkusz do kolorowania zapewni również dzieciom ćwiczenie pisma ręcznego.

9. Surfowanie:

Surfujmy! Ta malowanka plaży przedstawia nieustraszoną młodą dziewczynę próbującą podbić gigantyczną falę. Wygląda na to, że słoneczne miejsce potrzebuje trochę kolorów. Czy Twoje dziecko może zrobić to, co potrzebne? Jeśli twoje dziecko jest miłośnikiem plaży, będzie się świetnie bawić wypełniając kolorem tę uroczą scenę.

10. Siatkówka plażowa:

Ten sportowy arkusz do kolorowania pokazuje młodą dziewczynę, która ma zamiar podbić piłkę nad siatką. Ciepła i piaszczysta plaża to świetne miejsce do zabaw. Siatkówka jest ulubionym sportem większości dzieci i jest niezwykle popularna w sezonie letnim. Gdy Twoje dziecko wyobraża sobie swoje przygody na plaży, będzie również ćwiczyć swoje umiejętności twórcze.

11. Plaża:

Nie ma nic bardziej letniego niż dzień na plaży. Nasza kolorowanka z wakacji zawiera wszystkie niezbędne elementy plaży, deskę surfingową, szklankę lemoniady i palmę. Gdy Twoje dziecko pokoloruje tę scenę, naucz je, jak ważne jest noszenie kremu z filtrem przeciwsłonecznym, gdy jest na słońcu nad polskim morzem.

12. Wiadro z piaskiem:

Nic tak nie mówi o lecie jak zabawa na piasku. Ten arkusz kolorowania pokazuje wiadro plażowe i łopatę. Ten arkusz do kolorowania wiaderka z piaskiem pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka i wprowadzi go w nastrój budowania zamków z piasku.

13. Zamek z piasku:

Czy Twoje dziecko zbudowało kiedyś zamek z piasku na plaży? Jeśli nie, na razie pokoloruj z nim wspólne kolorowankę. Ten arkusz pokazuje zamek z piasku dla małych dzieci na plaży. Dzieci mogą używać dowolnego koloru do pomalowania obrazka.

Kolorowanki na wakacje dla dzieci

Jesteśmy pewni, że Twoje dzieci pokochają wypełnianie kolorów w tych wypełnionych zabawą, darmowych,  wakacyjnych obrazkach do kolorowania online. Te arkusze do kolorowania są również idealne, aby Twoje dzieci były zajęte długą jazdą samochodem i innym wolnym czasem, który mają. Wydrukuj wszystkie kolorowanki z wakacji, aby stworzyć książkę do kolorowania o tematyce letniej. Nasze arkusze do kolorowania są idealne dla dzieci w każdym wieku.