Przejdź do treści

Kolorowanki Teletubisie

Jeśli lubisz Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po, to kolorowanki Teletubisie będą zabawne i zachwycające. Te zielone, żółte, czerwone i fioletowe postacie z popularnego programu BBC, Teletubisie, są urocze i milutkie.

Kolorowanki Teletubisie

Teletubisie, cztery urocze puszyste postacie z dziecięcego serialu telewizyjnego BBC o tej samej nazwie, są jednym z najbardziej poszukiwanych tematów do kolorowania online. Dziwne i kolorowe maluchy, Laa-Laa, Dipsy, Po i Tinky Winky, prawie zawsze pojawiają się razem w kolorowankach do druku, świetnie się razem bawiąc, na polach lub po prostu leżąc na kocyku.

Kolorowanka dla dzieci z bajki Teletubisie do druku
Kolorowanka dla dzieci z bohaterami kreskówki - Teletubisie
Laa-Laa - kolorowanka z żółtym Teletubisiem do druku
Tańczące Teletubisie - kolorowanka dla dzieci
Teletubisie malowanka z bajki dla dzieci
Teletubisie rzucają się śnieżkami - kolorowanka
Wiosna z Teletubisiami - kolorowanka dla dzieci
Teletubisie lepią bałwanka - kolorowanka zimowa dla dzieci
Teletubisie gotują - darmowa kolorowanka do druku
Dipsy i Tinky Winky - kolorowanka dla dzieci
Po - Teletubiś do kolorowania na hulajnodze
Kolorowanka z Teletubisiami Lalą i Po do druku
Wesołe Teletubisie trzymające się za ręce - kolorowanka

Teletubisie - kolorowanki z puszystymi postaciami do druku

Kolorowanki przeznaczone są dla każdego, kto kocha Teletubisie z brytyjskiego serialu telewizyjnego dla dzieci. Serial skupia się na czterech wielobarwnych stworzeniach znanych jako „Teletubisie”. Nazwane zostały tak od ekranów telewizyjnych wszczepionych w ich brzuchy.

Teletubisie zawładnęły światem pod koniec lat 90. Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po były czterema kolorowymi postaciami, które miały zamiłowanie do zabawy, domagały się uścisków i stały się ikonami telewizji edukacyjnej.

Teletubisie - zabawa w kolorowanie na całego

Teletubisie bawią się w swojej wiosce i uwielbiają się powtarzać. Domagają się uścisków i angażują się we wszelkiego rodzaju przyjemne dla niemowląt czynności, takie jak tarzanie się po ziemi, śmiech, bieganie i oglądanie prawdziwych dzieci w telewizorach w ich przerośniętych brzuchach. Z łąki wyłaniają się tajemnicze wiatraczki i telefony, które luźno ukierunkowują działania dnia. Słońce z twarzą dziecka komentuje przebieg odgłosami dziecka, wschodzi i zachodzi, aby rozpocząć i zakończyć przedstawienie.

Arkusze do druku z Teletubisiami dla dzieci

Przygotuj kredki, ołówki... lub cokolwiek, co uważasz za idealne do pokolorowania. Następnie wypełnij te niesamowite kolorowani z Teletubisiami swoją wyobraźnią i żywymi kolorami.

U nas znajdziesz darmowe kolorowanki na temat Teletubisiów! Wszystkie kolorowanki z Teletubisiami są bezpłatne i można je wydrukować za darmo - wystarczy kliknąć na obrazek, aby zobaczyć wszystkie szczegóły.

Nasze kolorowanki Teletubisie do druku w tej kategorii są w 100% darmowe i nigdy nie pobieramy opłat za ich używanie, wysyłanie lub udostępnianie. Wszystko, o co prosimy, to polecanie naszych treści znajomym i rodzinie oraz udostępnianie swoich rysunków na swojej stronie internetowej, profilu w mediach społecznościowych lub na blogu!