Przejdź do treści

Kolorowanki Potwory i Spółka

Wszyscy pamiętają przezabawne Monsters Inc. – Potwory i Spółka Disneya z 2001 roku. Świetna komedia, fantastyczni aktorzy i cudowny morał sprawiają, że jest to klasyk. Dzieci nadal uwielbiają ten film! Mamy dla Was kilka wspaniałych postaci do kolorowania z filmu! Mike Wazowski, Sulley (James P. Sullivan), Boo (mała dziewczynka) Randall, ten oślizły wąż i Celia, prawdziwa miłość Mikesa.

Kolorowanki Potwory i Spółka

Chwyć kredki, wybierz kolorowankę z potworem ze spółki i pokoloruj ją! Wszystkie dzieci na całym świecie uwielbiają kolorowanki Potwory i Spółka, więc na pewno i Tobie przypadną do gustu.

Kolorowanka z uciekającym Mike'm do druku
Kolorowanka do druku z bajki Potwory i Spółka
Obrazek z animacji Potwory i Spółka do kolorowania
Kolorowanka z Mike'm i Sulley'em
Kolorowanka z filmu Monsters, Inc. do wydruku
James P. Sullivan - kolorowanka
Kolorowanka z James'em usypiającym małą Boo
Randall Boggs z Potwory i Spółka - kolorowanka dla dzieci
Uniwersytet Potworny - kolorowanka do druku
Sulley w krawacie - darmowa kolorowanka
Potwory do kolorowania dla dzieci
Przerażona twarz James'a - kolorowanka z Potwory i Spółka
Mike Wazowski - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z drzwiami z Potwory i Spółka
Obrazek z Mike'm - kolorowanka dla dzieci
Pan Moczyknur - kolorowanka z Potwory i Spółka
James uspokaja Boo - kolorowanka do druku

Potwory i Spółka - kolorowanki z bajki Disney'a

Potwory i Spółka (w języku ang. Monsters, Inc) to komputerowa animacja  przygodowa w reżyserii Pete'a Doctera, a także kolorowanki. Film promuje znaczenie pracy zespołowej i solidarności i skupia się na dwóch potworach - Jamesie Sullivanie i Mike'u Wazowskim, którzy pracują dla Monsters, Inc.

Korporacja rozkwita dzięki krzykom dzieci wystraszonych przez potwory, aby wygenerować moc dla całego miasta. Przygoda zaczyna się, gdy małe dziecko Boo wkracza do świata potworów.

Poznaj bohaterów kolorowanek Potwory i Spółka

Oto najlepsze kolorowanki Potwory i Spółka, które możesz pokolorować i dobrze się bawić. Te strony do kolorowania zapewnią Twoim dzieciom wiele godzin zabawnej rozrywki. Twoje dzieci będą się dobrze bawić, kolorując te potwory oraz poznają wszystkich bohaterów tej słodkiej bajki.

1. Gang potworów:

Oto arkusz do kolorowania przedstawiający Jamesa P. Sullivana, Mike'a Wazowskiego, Boo, Celię Mae, Roz i Henry'ego. Robotnicy uważają, że ludzkie dzieci mają trujący dotyk i strasznie się boją, że zostaną przez nie skażone. Ich świat wywraca się do góry nogami, gdy Sulley odkrywa ludzkie dziecko w Monsterpolis. Przygoda zaczyna się, gdy Sulley i Mike próbują bezpiecznie odesłać Boo do jej domu.

2. Mike Wazowski:

Mike Wazowski jest jednym z głównych bohaterów bajki Potwory i Spółka. W dzieciach widzi maszyny do zabijania i zagrożenie dla dobra potwora. Jest dumnym i pewnym siebie potworem, który pracuje jako Straszny Asystent. Jest najlepszym przyjacielem i współlokatorem Jamesa Sullivana. Obaj są sobie bardzo oddani.

Mike to okrągły, jednooki potwór ze smukłymi ramionami, małym szarym rogiem, jednym dużym, szmaragdowym okiem i szarymi pazurami.

3. James P. Sullivan:

James Phil Sullivan jest głównym bohaterem filmu. To on odpowiada za wygenerowanie większości obaw podczas inkorporacji. To pracowity, dobroduszny i pewny siebie potwór, który całkowicie kocha swoją pracę. Jest nawet uważany za najlepszego przerażającego w inkorporacji. James jest gigantycznym, puszystym niebieskim potworem z fioletowymi plamami. Ma zakrzywione czarne pazury i niebieskie kolce, które spływają z tyłu jego ogona. Oto kolorowanka przedstawiająca  wesołego Sully'ego - pokoloruj ją starannie.

4. Randall Boggs:

Randall Boggs, znany również jako Randy, jest rywalem Mike'a Sulleya i jedną z głównych postaci w filmie. Randall, podobnie jak Mike i Sulley, pracuje jako odstraszacz potworów. Wywołuje krzyki, wchodząc do pokoju dziecięcego przez system drzwi z szafy. Jest potworem podobnym do jaszczurki o fioletowej skórze, ośmiu kończynach, czterech ramionach i trzech różowych czułkach. Ma również możliwość zmiany koloru, tak jak kameleon.

5. Henry Waternoose III:

Henry Waternoose to pięciooki krab. Jest dyrektorem generalnym Monster, Inc., stanowiska, które odziedziczył po swoim ojcu w wieku 142 lat :) Waternoose to duży, szary potwór z pięcioma oczami. Chodzi na swoim zestawie sześciu nóg. Nosi czarną marynarkę smokingową.

6. Dziekan Hardscrabble:

Abigail Hardscrabble jest dziekanką wydziału School of Scaring na Uniwersytecie Potwornym. Jest surowa i twarda z charakteru i uważa, że ​​zawsze ma rację. Jest mentorką Sulleya i Mike'a. Uważa, że ​​Sulley jest wystarczająco przerażający, ale brakuje jej dyscypliny, podczas gdy Mike jest bardzo uparty i pilny. Headscrabble to jeden z najstraszniejszych potworów na uniwersytecie. Ma ogromne, owado-podobne ciało z rogami, łuską i smoczymi skrzydłami, które nadają jej przerażającego wyglądu.

7. Johnny Worthington III:

Johnny Worthington III jest jednym z dwóch głównych bohaterów animacji. Jest to ciemnofioletowy potwór z dwoma demonicznymi rogami i ostrymi zębami. Worthington to samolubny potwór, którego interesuje tylko posiadanie najbardziej elitarnych straszaków w swoim bractwie. Bardziej dba o reputację swojego bractwa niż o studentów.

8. Yeti:

Yeti to potwór z Monsterpolis, który został zesłany w Himalaje za majstrowanie przy listach. Ostrzega również Mike'a i Sulleya, aby nie zadzierali z pocztą, ponieważ może to doprowadzić do ich wygnania. Yeti pomaga Sulleyowi w uratowaniu Boo i informuje go o nepalskiej wiosce, gdzie mogą uzyskać dostęp do świata potworów. Jest dużym, białym futrzanym potworem z ogromnymi oczami. Możesz jednak wybrać dowolny kolor, aby pomalować tego gigantycznego potwora z naszej kolorowanki z potworami.

9. Roz:

Roz jest kluczową administratorką, która posiada klucz do drzwi do dziecięcej szafy. Jest odpowiedzialna za wykonanie całej papierkowej roboty przez Mike'a. Później ujawniono, że Roz jest tajnym agentem. Jest zrzędliwym potworem, który zawsze ma zmarszczony wyraz twarzy. Roz to brązowy ślimak przypominający potwora z kępką siwych włosów. Występuje w ciemnoczerwonej kurtce i czarnych okularach w oprawkach.

10. Boo:

Boo jest dwuletnią ciekawską i naiwną dziewczynką, która zakrada się przez drzwi do Uniwersytetu Potwornego. Potrafi mówić tylko bełkotliwym słownictwem. Jedyne słowa jakie wypowiada w filmie to „Boo”, „Mike Wazowaki” i „kotek”. W filmie Boo ma na sobie różową koszulę nocną i fioletowe legginsy. Ma brązowe włosy, które zawsze są związane w kucyka.

11. Celia Mae:

Celia Mae to jednooki potwór z mackami zamiast nóg i wężowymi włosami. Jest recepcjonistką w Monsters, Inc. Jest miłym i sympatycznym potworem o jasnopurpurowym kolorze i niebiesko – zielonych oczach.

12. Terri i Terry:

Terri i Terry to dwa potwory, które mają to samo ciało. Nie biorą udziału w programie zastraszania dzieci. Terri to ta z pojedynczym rogiem na głowie, a Terry to ta z dwoma rogami. Oboje mają jedno oko, cztery ręce i macki na nogach. Te potwory o żółtej skórze zawsze występują w zielonej koszulce. Możesz także stworzyć nowe kolory dla tych dwóch potworków :)

13. Mike i Sulley:

Mike i Sulley, jak wspomniano wcześniej, są bohaterami całej serii filmów oraz kolorowanek Potwory i Spółka. Są najlepszymi przyjaciółmi i współpracownikami. Obaj są sobie całkowicie oddani i nigdy nie porzucają się w trudnych chwilach. Mamy nadzieję, że spodoba ci się kolorowanie tych kolorowanek z potworami do wydruku.