Przejdź do treści

Kolorowanki Pikmi Pops

Pikmi Pops to zabawki i kolorowanki z niespodzianką w środku. Nigdy nie wiesz, co dostaniesz, ale wiesz, że to będzie słodkie. Istnieje wiele pluszowych postaci, które mogą znajdować się w popie Pikmi. Mamy ich tutaj wiele do pokolorowania. Masz już swoją ulubioną kolorowankę z Pikmi Pops?

Kolorowanki Pikmi Pops

Wydrukuj kolorowanki Pikmi Pops za darmo i koloruj dalej. Wszystkie nasze kolorowanki są bezpłatne.

Zabawki Pikmi Pops kolorowanka do druku
Kolorowanka z pluszakiem Peebie z Pikmi Pops
Fritter - kolorowanka dla dzieci z zabawką Pikmi Pops
Pianka Kessie - zabawka kolorowanka Pikmi Pops
Kolorowanka z logo Pikmi Pops do wydruku
Darmowa kolorowanka z pluszakiem Glama z Pikmi Pops
Myszka Ting - kolorowanka do pobrania z Pikmi Pops
Snowy - kolorowanka Pikmi Pops dla dzieci
Kolorowanka z zabaweczkami Niji i Nickle - Pikmi Pops
Zabawki Pikmi Pops kolorowanka do druku
Munkki - kolorowanka zabawka Pikmi Pops
Goji - malowanka zabawka z Pikmi Pops
Kolorowanka dla dzieci z zabawką Pichi z Pikmi Pops
Tater - kolorowanka Pikmi Pops do druku
Kolorowanka Pikmi Pops z zabawką o imieniu Fetti
Piesek Glint zabawka kolorowanka Pikmi Pops
Kolorowanka z zabaweczką Chomp z Pikmi Pops

Co to jest Pikmi Pops?

Pikmi Pops to małe futrzane zabawki z lizakami, w których w środku, po rozpakowaniu czeka na Ciebie zawsze miła i urocza niespodzianka. Pikmi Pops to seria kolorowanek i pachnących miniaturowych pluszaków zapakowanych w kultowe lizaki dla dzieci. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas kolorowanki Pikmi Pops z ulubionymi maskotkami.

Pikmi Pops - kolorowanki z zabawkami dla dzieci

Do pokolorowania jest ponad 20 arkuszy z prześlicznymi mini pluszakami Pikmi Pops. Maskotki Pikmi są dostępne w różnych słodkich zapachach, w tym czekoladowym, piankowym, arbuzowym, waniliowym i nie tylko!

Jest sporo nowych Pikmi Popsów, zapachów i niespodzianek do odkrycia! Nie wybieraj jednej kolorowanki, wydrukuj Pikmi Pops tyle, ile tylko zechcesz! Postaraj się dokładnie pokolorować pluszaki nie wychodząc za linie :)

Poznaj maskotki Pikmi Pops z kolorowanek do druku

1. Miś Ollie:

Miś Ollie śpi na materacu z gumy balonowej. Jest tak wygodny, dopóki nie zacznie pękać! Ulubiony przysmak misia to: kanapki z gumą balonową i miodem, a jego ulubiona rozrywka to  jazda na niedźwiedziu!

2. Papuga Picki

Papuga Picki to kolorowanka Pikmi Pops z wielbicielką wykonywania akrobacji o smaku owocowym. Ten ryzykowny i odlotowy ptak przyciąga tłumy dzieciaków. Ulubiony przysmak papugi to kanapki z sałatką owocową. Picki lubi też tworzyć nowe kombinacje soków owocowych!

3. Piesek Pichi

Kochany piesek Pichi uwielbia zaskakiwać innych, wyskakując z wykopanych przez siebie dziur! Ulubionym kolorem Pichi jest niebieski. Ulubionym przysmakiem pieska są kości jagodowe!

4. Kotek Fetti

Kolorowy kotek Fetti, który zawsze jest wesoły, gdy je maliny. Wszędzie zostawia czerwone odciski swoich zgrabnych łapek. Ulubionym przysmakiem kotka Fetti z naszej kolorowanki to maliny i sardynki. Kotek uwielbia zbierać dojrzałe malinki.

Wydrukuj za darmo kolorowanki z pachnącymi maskotkami Pikmi Pops, a jeśli to dla Ciebie za mało odwiedź kolorowanki z zabawkami Num Noms