Przejdź do treści

Kolorowanki emotki

Szczęście to emocja, która jest ogólnie kojarzona z dziećmi, ponieważ przez większość czasu promieniują one pewnym blaskiem na twarzach. Jednak ważne jest, aby Twoje dziecko było również świadome innych emocji, ponieważ ludzie doświadczają szerokiego zakresu emocji, zarówno negatywnych, jak i pozytywnych.

Kolorowanki Emotki

Przed Wami kolorowanki emotki, które można wydrukowaćna domowej drukarce. Emotki podkreślają emocje, których Twoje dziecko będzie doświadczać przez całe życie. Te arkusze do kolorowania z obrazkami emotek zapewnią, że Twoje dziecko będzie poznawać wszystkie emocje, a także nauczy się lepszej sztuki kolorowania.

Emotka w okularach do drukowania dla dzieci
Uśmiechnięta emotka - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka emotka do druku
Smutna emotka do drukowania dla dzieci
Kolorowanka z emotikoną do malowania
Emotikona - malowanka z buźką dla dzieci
Emotka puszczająca oko - kolorowanka
Kolorowanka ze smutną buźką emotką
Kolorowanka emotka z twarzą królika do wydruku
Emotka z kciukiem - wszystko w porządku
Emotka z twarzą kotka - kolorowanka dla dzieci
Zdezorientowana emotka do wydruku jako kolorowanka
Emotka z serduszkami zamiast oczu do wydruku
Zmęczona emotka - kolorowanka dla dzieci
Zestaw czterech emotikon do kolorowania dla dzieci
Emotka wysyłająca całusa - kolorowanka do druku
Połączone emotki z różnymi emocjami - kolorowanka
Kolorowanka emotka do druku dla dzieci
Kolorowanki Emotki
Kolorowanka emotka z piratem
Kolorowanka emotka z pozytywnymi buźkami do druku
Zwariowana emotka do wydruku dla dzieci

Emotki - kolorowanki i zabawa w wyrażanie emocji

Emotikony są charakterystyczne dla urządzeń mobilnych, gdy ludzie chcą wyrazić swoje uczucia osobie, do której wysyłają wiadomość tekstową. To dobre zdjęcie na początek, zwłaszcza jeśli twoje dziecko dopiero zaczęło uczyć się kolorowania. Uważa się, że mózg reaguje na emotikony tak, jakby były prawdziwymi twarzami i uśmiechami.

1. Zła emotka:

Na tym zdjęciu podkreślona jest zła twarz jako emotka. Możesz pozwolić swojemu dziecku używać czerwieni lub fioletu, aby wyrazić gniewne emocje. Gniew nie jest z natury złą emocją. Ponieważ dzieci doświadczają innego rodzaju gniewu niż dorośli.

2. Szczęśliwa emotka:

Promieniująca szczęśliwa emotka kolorowanka jest tym, w co Twoje dziecko będzie się lubiło angażować. Nauczy się kolorować w określonych liniach. Możesz nauczyć swoje dziecko dowolnej piosenki, aby aktywność była zabawna.

3. Kochająca emotka:

To zdjęcie przedstawia emotkę, która wyraża miłość do matki. Twoje dziecko z pewnością dołoży wszelkich starań, aby zdjęcie wyróżniało się, ponieważ jest dedykowane jego matce – Tobie!
Nawet patrzenie na zdjęcie przedstawiające ukochaną osobę może złagodzić ból.

4. Płacząca emotka:

Ten obraz podkreśla płacz małej dziewczynki. Ten obrazek jest odpowiedni dla dzieci w wieku powyżej 7 lat ze względu na jego niewielką złożoność. Płacz pomaga usunąć toksyny z organizmu.

5. Zdezorientowana emotka:

Obraz przedstawia zdezorientowanego chłopca. Twoje dziecko może potrzebować pomocy z tą kolorowanką ze względu na wiele wyróżnionych elementów. Zawsze możesz powiedzieć dziecku, aby przyszło do Ciebie po pomoc, gdy jest zdezorientowane czymś związanym z pracą szkolną.

6. Senna lub zmęczona emotka:

Oto zdjęcie przedstawiające chłopca leżącego na podłodze, ponieważ jest albo śpiący, albo zmęczony. Ta emotka powinna być łatwq do pokolorowania dla Twojego dziecka, ponieważ nie jest za bardzo skomplikowana. Zapewni to lepszą koordynację ręka-oko. Twoje dziecko może chcieć się zdrzemnąć po kolorowaniu tego obrazka.

7. Zadowolona emotka:

Ta strona do kolorowania przedstawia chłopca zadowolonego z czegoś dobrego, co się wydarzyło.
Kolorowanie tej emotki zapewni, że Twoje dziecko lepiej zrozumie ludzkie ciało podczas kolorowania.
Twoje dziecko nauczy się pisowni nowego słowa – „zadowolony”.

Darmowe kolorowanki z emotikonami sprawią, że Twoje dziecko dowie się wszystkiego o emocjach, które rządzą ludzką naturą w różnych fazach życia. Możesz również skorzystać z okazji, aby nauczyć brzdąca przyjmowania pozytywnych emocji, jednocześnie pozbywając się negatywnych.

Pobierz i stwórz własną książeczkę do kolorowania emocji. Z jakimi emocjami najbardziej odnosiło się twoje dziecko? Daj nam znać poprzez swoją cenną opinię.