Przejdź do treści

Kolorowanki zwierzęta

Kolorowanki ze zwierzętami dla dzieci to doskonały sposób na poznanie wielu zwierząt zamieszkujących naszą planetę. Większość chłopców i dziewcząt bardzo lubi kolorować strony ze zwierzętami, dlatego zebraliśmy wiele różnych zdjęć z obrazkami zwierząt, które można łatwo pobrać i wydrukować.

Kolorowanki zwierzęta

Z pewnością kolorowanki ze zwierzętami wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. Te urocze stworzenia to najpopularniejsze zwierzaki!

Krokodyl kolorowanka do drukowania
Baranek do druku dla dzieci
Kolorowanka z tygrysem dla dzieci do kolorowania
Słoń kolorowanka do wydruku
Kolorowanka zwierzęta do druku
Zoo kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka zwierzątka do wydruku dla dzieci
Hipopotam kolorowanka do druku
Darmowa kolorowanka z lwem do druku
Kolorowanka małpka do wydruku
Kura kolorowanka do drukowania dla dzieci
Dojenie krowy kolorowanka dla dzieci
Zwierzęta atakują samochód kolorowanka
Farma kolorowanka dla dzieci do druku
Kotek kolorowanka dla dzieci
Konik darmowa kolorowanka do druku
Indyk kolorowanka do malowania dla dzieci
Świnka kolorowanka dla dzieci do wydruku
Piękna kolorowanka z owieczkami do druku
Głowa konia kolorowanka dla dzieci
Mandala z owieczką do kolorowania
Stojąca owieczka do kolorowania
Krowa do kolorowania dla dzieci
Rolnik na traktorze kolorowanka do druku
Zajączek do kolorowania dla dzieci
Kucyk kolorowanka do wydrukowania
Kolorowanka koza do drukowania
Kolorowanka z hasającym kucykiem dla dzieci
Kogut na płocie kolorowanka do wydruku
Kolorowanka z piejącym kogucikiem do druku
Traktor i gęsi na farmie do drukowania
Osiołek do kolorowania dla dzieci
Ptaszek siedzący na koniu kolorowanka
Kolorowanka tygrys do druku dla dzieci
Tygrysek do kolorowania dla dzieci
Krokodylek kolorowanka do druku
Chomik kolorowanka do druku
Kolorowanka śmieszna świnka do malowania
Kameleon kolorowanka dla dzieci
Głowa byka kolorowanka do drukowania
Żubr kolorowanka do wydruku
Goryl dla dzieci do kolorowania
Struś kolorowanka do wydruku
Miś polarny kolorowanka dla dzieci
Wąż kolorowanka do drukowania dla dzieci
Nosorożec kolorowanka do druku
Paw malowanka dla dzieci do wydruku
Pantera kolorowanka dla dzieci
Kangur do kolorowania i wydruku dla dzieci
Żyrafa do kolorowania dla dzieci
Zabawne głowy zwierzątek do druku
Kolorowanka kaczka do druku
Piesek kolorowanka do wydruku
Kolorowanka z żyrafami do drukowania
Papuga kolorowanka do wydrukowania
Alpaka kolorowanka dla dzieci do druku

Zwierzęta - kolorowanki do pobrania za darmo

Czy masz w domu małego miłośnika zwierząt? Czy żąda częstych wycieczek do zoo? Cóż, dlaczego nie dasz mu kilku arkuszy do kolorowania zwierząt, aby go zaangażować? Kolorowanki zwierzęta to świetny sposób na zainteresowanie dziecka zwierzętami od najmłodszych lat. Te arkusze do kolorowania będą działać jako narzędzie edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Oto kolekcja kolorowanek ze zwierzakami, które możesz użyć do nauczania dzieci o różnych rodzajach zwierząt.

1. Wiewiórka:

Oto arkusz do kolorowania pary wiewiórek skaczących, aby uzyskać trochę koloru. Po prostu wydrukuj kartkę i pozwól dziecku wypełnić się wybranymi przez siebie kolorami. Gotową pracę możesz wykorzystać jako plakat w swoim pokoju. Jeśli Twój malec uwielbia wiewiórki, to mamy specjalnie dla Ciebie kolorowanki z wiewiórkami do druku.

2. Zwierzęta z dżungli:

Jeśli twoje dziecko kocha dżunglę lub zwierzęta, ten arkusz do kolorowania jest dla niej. Przedstawia małpę, żyrafę i słonia w otoczeniu lasu. Gdy Twoje dziecko koloruje prześcieradło, będzie uczyć się słów wzroku i koordynacji ręka-oko.

3. Dinozaur:

Dinozaury to niesamowite stworzenia, które fascynują wiele małych dzieci. Ten arkusz do kolorowania przedstawia wściekłego tyranozaura gotowego do ataku. Twój maluch będzie się cieszył nauką o tyranozaurze, gdy koloruje arkusz. Możesz również poprosić dziecko, aby stworzyło swoją historię wokół tyranozaura. Będzie to dla nich zabawne zajęcie.

4. Lampart:

Po całodziennym ściganiu jelenia w amazońskim lesie lampart potrzebuje przerwy. Powiedz dziecku, aby pokolorowało lamparta i otaczającą go scenę. Nawet dasz dziecku przerwę od gorączkowego dnia w szkole za pomocą tego arkusza do kolorowania. Ten arkusz do kolorowania będzie świetnym sposobem na nauczenie go o zwierzętach w dżungli.

5. Zwierzęta hodowlane:

Spędź weekend na farmie! Twoje dziecko będzie cieszyć się wypełniającymi kolorami w tej scenie na farmie. Zawiera konia i kaczkę pasące się na polu. Zapytaj dziecko o imię zwierząt, które może zauważyć na arkuszu do kolorowania. Ukształtuje również jego zdolności motoryczne, stanowiąc podstawę jasnego pisania.

6. Miś Panda:

Ten słodki miś panda jest zajęty żuciem bambusowego kija. Powiedz dziecku, aby wzięło kredki i zaczęło kolorować. Pandy są zwykle czarno-białe, ale Twoje dziecko może użyć swojej wyobraźni, aby wybrać kolor, który najlepiej pasuje do tej uroczej pandy.

7. Aligator:

Wygląda na to, że ten aligator aspiruje do miana gwiazdy rocka. Więc co o tym myślisz? Czy mu się uda? Kolorując tę ​​uroczą scenę, będzie ćwiczył mieszanie kolorów i kolorowanie w obrębie linii.

8. Wielbłąd:

Zabierz swoje dziecko na wycieczkę do Egiptu z tym arkuszem do kolorowania. Przedstawia wielbłąda wędrującego po pustyni. Czy wiesz, że garby na jego plecach mogą gromadzić tłuszcz, dzięki czemu może iść na pustynię bez jedzenia i wody?

9. Niedźwiedź:

Niedźwiadki lubią się bawić tak samo jak ludzie. Ten arkusz do kolorowania przedstawia niedźwiadki bawiące się, podczas gdy mama i tata niedźwiedź oglądają zegarki. Twoje dziecko będzie miało uroczysty czas na kolorowanie rodziny niedźwiedzi w ich siedzibie.

10. Krowa:

Krowa mama i jej cielę pasą się w trawie. Wszystko, czego potrzebuje ta urocza scena, to jasne kolory. Czy Twoje dziecko może pomóc je namalować? Może też napisać opowiadanie do diagramu. Po prostu puść wodze fantazji.

11. Niedźwiedź polarny:

Ten wesoły miś polarny zasługuje na wesołą kolorystykę. I znów będzie gotowy do tańca, gdy nabierze koloru. Nie zapomnij podzielić się z dzieckiem zabawnymi faktami na temat niedźwiedzia polarnego. Ale nie rób tej sesji nudnej. Staraj się, aby było tak zabawnie, jak to tylko możliwe.

12. Koala:

Poznaj Koalę, urocze zwierzę, które kręci się w australijskim lesie. Ten uroczy Koala jest gotowy do pójścia do swojej szkoły i wygląda na bardzo szczęśliwy. Zachęć swoje dziecko do pójścia do szkoły, dając mu ten arkusz do kolorowania. Powiedz mu, że jeśli koala może szczęśliwie chodzić do szkoły, to dlaczego nie on?

13. Kameleon:

Powiedz dziecku, aby pomogło temu zmieniającemu kolor stworzu wtopić się w jego otoczenie, nadając mu piękne kolory. Te przerażające stworzenia obracają oczy w dwóch różnych kierunkach jednocześnie. Podziel się kilkoma faktami, gdy Twoje dziecko pokoloruje arkusz.

14. Osiołek:

Ten uroczy arkusz do kolorowania zawiera osła. Wygląda na to, że robi sobie przerwę od swoich występów cyrkowych. Nie ma nic lepszego niż jednoczesna nauka i kolorowanie. Tak więc, gdy twoje dziecko jest zajęte kolorowaniem, oświec go kilkoma zabawnymi faktami na temat osła.

15. Małpka:

Ten arkusz do kolorowania przedstawia małpę zwisającą z gałęzi drzewa. Dzięki tej stronie Twoje dziecko będzie szaleć z kredkami i wyobraźnią. Pracując, wzmocni również koordynację wzrokowo-ruchową.

16. Zwierzęta morskie:

Twoje dziecko z pewnością pokocha tę uroczą podwodną scenę. Zawiera rozgwiazdy, ośmiornice i ryby. Powiedz dziecku, aby pokolorowało te zwierzęta w jasnych odcieniach. Zachęć dziecko do liczenia bąbelków po zakończeniu malowania prześcieradła. Rozwinie jego umiejętności liczenia.

17. Nietoperze:

Ten słodki nietoperz ma również straszyć ludzi w noc Halloween. Ale czy nie sądzisz, że jest zbyt słodki, by kogokolwiek przestraszyć?

18. Wilk:

Ten wilk jest na wolności! Więc powiedz dziecku, aby pokolorowało tego wilka, aby go oswoić. Wilki są doskonałymi myśliwymi. Potrafią powalić zwierzęta od 10 do 15 razy większe od ich rozmiarów. Powiedz dziecku, aby pomalowało go w odcieniach bieli, czerni i szarości, aby uzyskać realistyczny wygląd.

19. Zebra:

Ta zebra zrobiła sobie przerwę od wypasu, aby popatrzeć na swoje otoczenie. Być może widział koalę lub tygrysa. Twoje dziecko będzie się zastanawiać, kiedy doda kolor tej animowanej postaci i bujnemu tłu.

20. Kangur:

Rozjaśnij dzień swojego dziecka tym uroczym arkuszem do kolorowania. Przedstawia mamę kangura i małego kangura skaczącego przez las. Jak myślisz, dokąd jadą? Zadaj swojemu dzieciakowi to pytanie i zobacz, co na nie odpowie. Zapytaj go również o jego ulubione zwierzęta. Który kolorowanka najbardziej podobał się Twojemu maluchowi?