Przejdź do treści

Kolorowanki Kraina Lodu

W dziale kolorowanki Kraina Lodu znajdziesz niezwykłe obrazki z filmu animowanego o nieustraszonej i odważnej księżniczce Annie i jej przyjaciołach: Christopherze, bałwanku o imieniu Olaf i jeleniu Sven, którzy wyruszają w poszukiwania starszej siostry Elzy.

Kraina Lodu kolorowanki

Elsa i Anna to kolorowanki przedstawiające dwie siostry księżniczki z filmu Disneya – Kraina lodu. Elsa ma moc lodu i śniegu, ale nie wie, jak ją kontrolować. Pobierz lub wydrukuj kolorowanki z bajki Kraina Lodu dla swoich dzieci. Z pewnością chętnie namalują postacie z ulubionej animowanej kreskówki.

Kolorowanka dla dzieci z Elsą, Anną i Olafem
Kolorowanka z bohaterami Krainy Lodu
Anna i Elsa - kolorowanka do druku dla dzieci
Kolorowanka z pędzącym reniferem Svenem
Bałwanek Olaf - darmowa kolorowanka z Krainy Lodu
Kolorowanka z latającym Olafem do kolorowania
Kolorowanka Frozen do drukowania dla dzieci
Renifer Sven - kolorowanka do druku z Frozen
Kolorowanka z Elsą na tle lodowego zamku
Malowanka z Elsą do wydruku dla dzieci
Obrazek do kolorowania z Anną i Elsą
Kristoff - kolorowanka Frozen Kraina Lodu do druku
Anna tańczy z Hansem - kolorowanka do wydrukowania
Piękna kolorowanka z Elsą i Anną do wydruku
Darmowa kolorowanka Frozen z Baltazarem
Kolorowanka z Anną z Krainy Lodu
Kristoff zakochuje się w Annie - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Kraina Lodu do druku
Uściski Anny i Elsy - kolorowanka z bajki Frozen
Kolorowanka z portretem Anny do druku
Kristoff pędzi na Svenie - kolorowanka dla dzieci
Anna i Olaf - kolorowanka do drukowania

Kraina Lodu - kolorowanki z bajki Frozen dla dzieci

Czy twoja córka uwielbia czytać bajki? Czy Kraina lodu to jej ulubiony film animowany ostatnich czasów? Jeśli tak przeczytaj nasz artykuł o postaciach z kolorowanek Kraina Lodu - Frozen.

Film Disneya Kraina lodu to opowieść o nieustraszonej księżniczce Annie, która wraz z Kristoffem i jego ulubionym reniferem Svenem wyrusza w niesamowitą podróż, by odnaleźć swoją siostrę Elsę. Lodowata moc Elsy uwięziła królestwo w wiecznej zimie.

Oto nasza kolekcja z kolorowankami Kraina Lodu przedstawiająca postacie i sceny z bajki. Jesteśmy pewni, że Twoja mała księżniczka pokocha zabawę w kolorowanie!

Kraina Lodu - postacie z kolorowanek

1. Elsa:

Kolorowanka z Elsą , która robi płatki śniegu swoimi magicznymi mocami. Elsa jest starszą siostrą Anny. Jest elegancka i powściągliwa ma dobre uosobienie, ale głęboko w środku zmaga się z sekretem i żyje w strachu. Elza ma wrodzoną moc tworzenia śniegu i lodu, ale jej moc jest bardziej zgubą niż dobrodziejstwem. Przez większość życia żyje w traumie i strachu, więc postanawia odizolować się od wszystkich, łącznie z Anną, swoją ukochaną siostrą.

2. Anna:

Poznaj Annę, młodszą córkę rodziny królewskiej. W przeciwieństwie do swojej siostry Elsy, Anna jest energiczną, optymistyczną, niezręczną i ekscentryczną dziewczyną, która mówi i działa, zanim zacznie myśleć. Jest wolną duchem dziewczyną, która jest zdeterminowana, by spędzić resztę życia poza bramami zamku po tym, jak przez 16 lat była zamknięta.

Anna jest szczupłą i jasnowłosą dziewczyną o różowych policzkach, różowych ustach i włosach w kolorze  blond. Wygląda oszałamiająco podczas ceremonii koronacyjnej, kiedy ma na sobie słodki gorset z ciemnozielonymi rękawami odsłaniającymi ramiona i zielono-złotym wykończeniem.

3. Elsa i Anna:

Oto urocza kolorowanka Anny i Elsy, dwóch pięknych księżniczek.  Już w dzieciństwie Anna wykorzystywała okazję do spędzania czasu z Elsą. Z biegiem lat Anna i Elsa rozdzieliły się. Zrozpaczona Anna poczuła się jeszcze bardziej samotna po śmierci rodziców i pragnęła zostać z Elsą, ale Elsa zdystansowała się od niej ze względu na jej magiczne moce. Dwie siostry nie zawsze dobrze się dogadywały, ale mimo tego bardzo się wspierają.

4. Hans:

Poznaj Hansa, przystojnego, ale przebiegłego księcia Wysp Południowych. W filmie Hans spiskuje, by poślubić jedną z księżniczek Arendelle, aby mógł rządzić ich królestwem. Początkowo planuje uwieść Elsę, ale zmienia zdanie, widząc jej powściągliwe zachowanie. Później udaje, że jest zakochany w Annie, naiwnej i niedojrzałej księżniczce.

5. Anna zakochuje się w Hansie:

Anna jest beznadziejną romantyczką, podczas ceremonii koronacyjnej Elsy Anna spotyka Hansa, gdy ta się potyka, a on ratuje ją przed nieszczęściem. Późnym wieczorem wykonują walca i spędzają razem wspólny wieczór. Hans traktuje Annę z niezwykłą uprzejmością, przez co Anna zakochuje się w nim po uszy. Hans nawet proponuje Annie małżeństwo, która natychmiast przyjmuje jego ofertę miłości.

6. Bałwanek Olaf:

Zaproś swoje dziecko do zabawy z Olafem, zaczarowanym bałwanem z naszych kolorowank Frozen - Kraina Lodu. Bałwanek zawsze świetnie się bawi marząc o pięknym słonecznym dniu. Ale nie wie, że słońce może go stopić. Olaf ożywa dzięki magicznym mocom Elsy. Olaf jest naiwnym i głupkowatym bałwanem, ale bardzo opiekuńczym wobec swoich przyjaciół, zwłaszcza Elsy i Anny.

7. Kristoff:

Kristoff to człowiek gór, który pomaga Annie odnaleźć jej siostrę i ostatecznie się w niej zakochuje. Ponieważ Kristoff jest samotnikiem, większość czasu spędza w górach, potrafi być zrzędliwy i leniwy, ale to dlatego, że ma złote serce.

8. Renifer Sven:

Sven nie jest zwykłym reniferem, to pupil i lojalny przyjaciel Kristoffa. Sven uwielbia jeść marchewki i spędza większość czasu u boku Kristoffa. Ma silny charakter moralny, ponieważ nakłania Kristoffa, aby postępował właściwie przez cały film.

9. Szczęśliwe zakończenie:

Elsa zdaje sobie sprawę, że miłość jest jedynym kluczem do kontrolowania jej magicznych zdolności. W końcu zdejmuje klątwę z królestwa Arendelle. Elsa, Anna, Kristoff i Olaf są bardzo szczęśliwi widząc powrót lata do królestwa. Mieszkańcy królestwa Arendelle akceptują Elsę jako królową, rozumiejąc, że nie jest ona potworem, ale twórcą pięknej magii. Nie sądzisz, że Anna i Kristoff tworzą cudowną parę? Poproś dziecko, aby dodało żywe odcienie, aby kolorowanka z Krainy Lodu wyglądała na jasną i wesołą.

Frozen - darmowe kolorowanki do wydruku

Drukuj darmowe kolorowanki Kraina Lodu, aby dać dziecku kilka magicznych chwil. Poświęć też trochę czasu ze swoim dzieckiem i obejrzyjcie wspaniałą bajkę Frozen - Kraina lodu. Podziel się z nami kolorowanką swojej ślicznej księżniczki oraz napisz nam, który obraz jest jej ulubionym.