Przejdź do treści

Kolorowanki warzywa

Warzywa są zdrowe i zawierają mnóstwo witamin. Warzywa mogą być zabawne i kolorowe! Użyj do kolorowania swoich zielonych, pomarańczowych, żółtych i fioletowych kredek. Naucz swoje dzieci zdrowego odżywiania poprzez kolorowanie warzyw! Jeśli szukasz zabawy, która zapewni rozrywkę Twojemu dziecku? Spróbuj kolorować kolorowanki warzywa razem z nami!

Kolorowanki warzywa

Wydrukuj zupełnie za darmo edukacyjne kolorowanki z warzywami – baw się dobrze i naucz się wszystkich warzyw, które spożywasz!

Kolorowanka czosnek do druku
Kolorowanka rzodkiewka dla dzieci
Marchew kolorowanka dla dzieci do druku
Kolorowanka kukurydza do drukowania dla dzieci
Kolorowanka z kalafiorem dla dzieci
Jabłko kolorowanka dla dzieci do drukowania
Groszek kolorowanka do druku
Cukinia kolorowanka z warzywem do druku
Cebula kolorowanka dla dzieci
Burak malowanka do wydruku dla dzieci
Kolorowanka z warzywami do wydruku dla dzieci
Kolorowanka z kalafiorem do druku
Warzywa dla wegetarian - kolorowanka do druku
Kolorowanka z różnymi warzywami dla dzieci
Kolorowanka z koszykiem warzyw do pobrania
Kolorowanka z warzywami po angielsku
Śpiewające szparagi - kolorowanka dla dzieci
Obrazek do kolorowania z warzywami w koszu
Warzywa do kolorowania dla dzieci
Sałata - warzywo do kolorowania dla dzieci
Pieczarki - kolorowanka z grzybami do druku
Papryka - kolorowanka dla dzieci do wydruku
Brokuł - kolorowanka dla dzieciaków do wydruku

Warzywa - kolorowanki edukacyjne dla dzieci

Kolorowanie warzyw to aktywność, którą uwielbiają dzieci w każdym wieku. Możesz używać tej aktywności do wielu różnych celów. Oprócz rozrywki dla Twojego dziecka, kolorowanie może również stać się czynnością edukacyjną, która będzie dla niego naprawdę interesująca.

Możesz łatwo nauczyć swoje dziecko rozpoznawania prostych warzyw poprzez masze kolorowanki.
Możesz także nauczyć je nazw warzyw, używając ciekawych kolorowanek, które mogą pokolorować. Pokoloruj też kolorowanki z owocami, które na pewno przypadną dziecku do gustu.

Ciekawostki o warzywach

1. Buraki:

Ta strona do kolorowania zawiera kilka buraków. Są to warzywa korzeniowe i występują w odcieniach ciemnego i jasnego różu. Opowiedz swojemu dziecku o różnych właściwościach tego warzywa, gdy koloruje tę stronę z zaciekawieniem.

2. Marchewki są pomarańczowe:

Kolorowanka z marchewką, którą Twoje dziecko może pokolorować za darmo. Pomóż swojemu dziecku dowiedzieć się wszystkiego o marchewce dzięki tej kolorowance. Ten rysunek z marchewką z pewnością sprawi, że to warzywo będzie ulubioną potrawą w rosole :) Możesz także opowiedzieć swojemu dziecku bajki o tym, że marchewki są uważane za ulubione warzywo królika.

3. Bakłażan:

Tutaj znajdziesz bakłażana jako temat kolejnej kolorowanki. To ciekawe warzywo, to świetny sposób na zapoznanie dziecka z właściwościami bakłażana. Warzywa takie jak te zwykle nie są lubiane przez małe dzieci. Ta strona do kolorowania z pewnością sprawi, że bakłażan będzie interesującym warzywem dla twojego młodego psotnika.

4. Duża rodzina warzyw:

Oto zbiór wielu warzyw. Na tej stronie jest wiele warzyw, które Twoje dziecko może pokolorować i zapoznać się z każdym z osobna. Masz kapustę, cebulę, marchewkę i wiele innych! Wszystkie te warzywa mają twarze z szerokim uśmiechem, aby wydawały się przyjazne dla Twoich dzieci.

5. Wesołe ziemniaki:

Ta kolorowanka zawiera kilka ziemniaków do pomalowania dla twojego dziecka. Ziemniaki tutaj są zabawne, ponieważ mają twarze, ręce i nogi. To sprawia, że ta strona do kolorowania jest bardzo interesująca dla Twojego dziecka.

6. Kilka warzyw:

Ta strona do kolorowania warzyw zawiera wiele warzyw. Jest tu dużo warzyw i każdy ma kolor wymieniony obok lecz po angielsku. Przewodnik po kolorach pomaga dziecku wybrać odpowiednie kolory w języku angielskim dla danego warzywa, a także nauczyć się rozpoznawać je po kolorze i kształcie.

7. Płacząca cebula:

Twoje dziecko z pewnością pokocha tę roślinną stronę do kolorowania. Kolorowanka zawiera cebulę, która płacze! Jest to doskonały sposób, aby nauczyć dziecko właściwości cebuli i tego, jak łzawią oczy przy każdym krojeniu cebuli.

8. Zielona papryka chili:

Kolorowanka przedstawia pikantnego członka rodziny warzyw - chili. Papryczka chili na tej stronie jest prosta i łatwa do pokolorowania. Pokaż swojemu dziecku prawdziwe chili, aby mogło zorientować się, jakiego koloru użyć. Możesz także zapoznać swoje dziecko ze wszystkimi różnymi odmianami tego warzywa.

9. Kapusta głowa tłusta:

Ta strona do kolorowania zawiera kapustę. Kapusta jest warzywem liściastym. Jest pełna składników odżywczych i witamin, o których możesz powiedzieć swojemu dziecku, gdy koloruje!

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten zestaw bezpłatnych kolorowanek z warzywami dla dzieciaków. Podziel się zabawnymi przeżyciami spędzonymi z dzieckiem podczas wspólnego kolorowania warzyw.