Przejdź do treści

Kolorowanki SpongeBob

Kolorowanki SpongeBob Kanciastoporty często przedstawiają tytułową postać z serialu, podczas gdy w Internecie dostępne są arkusze do kolorowania przedstawiające inne główne postacie, takie jak Gary, Patryk Rozgwiazda, Krab i Sandy. SpongeBob, żółta morska gąbka, ubrana w białą koszulę i czerwony krawat oraz brązowe spodnie i parę czarnych butów, stanowi nie lada wyzwanie dla dzieci, które muszą znaleźć odpowiednie kolory do wypełnienia obrazków.

Kolorowanki SpongeBob

Kolorowanki SpongeBob do druku są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, od małych dzieci po przedszkolaki, a nawet starsze dzieci. Wybierz jedną z kolorowanek SpongeBob z poniższej kolekcji i podaruj ją swoim maluchom, aby mogły się trochę pobawić kredkami i flamastrami.

Kolorowanka na Boże Narodzenie ze SpongeBob'em i Skalmarem
Kolorowanka SpongeBob i Patryk grają w piłkę
SpongeBob Kanciastoporty - kolorowanka do druku
Kolorowanka ze SpongeBob'em jedządcym hamburgera
SpongeBob gra w piłkę nożną - kolorowanka
Sponge Bob kulturysta - kolorowanka dla dzieci
Bikini Dolne kolorowanka ze SpongeBob'em
Przerażony SpongeBob - malowanka do druku
Sandy Pysia kopiąca piłkę kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z Panem Krabem ze SpongeBob'a do wydruku
Darmowa kolorowanka ze Spondżbobem
SpongeBob gotuje - kolorowanka do druku w PDF
Kolorowanka z wesołym SpongeBob'em z bajki
Patryk Rozgwiazda kolorowanka dla dzieci z bajki SpongeBob
Kolorowanka dla dzieci z postaciami bajki SpongeBob
Kolorowanka świąteczna dla dzieci ze SpongeBob'em
Patryk otwiera prezent - kolorowanka do druku
SpongeBob jedzie na deskorolce - kolorowanka
Kolorowanka SpongeBob do druku

SpongeBob - kolorowanki z Dolnego Bikini dla dzieci

Wydrukuj kolorowanki SpongeBob z podwodnymi przygodami szalonej gąbki i jego wiernych przyjaciół z Bikini Dolne. Znajdziecie tu niezdarnego Patryka Gwiazdę, nieco zrzędliwego Skalmara, zaradnego Pana Kraba, sympatyczną Sandy Pysię, zaspanego Ślimaka Gary'ego i malutkiego Sheldona J. Planktona – mamy ich wszystkich.

To bezsporny fakt, że życie w głębinach oceanu nie zawsze jest proste, ale ta grupa zwariowanych przyjaciół jest naprawdę niezwykła i prawie cały czas się uśmiecha. Bardzo bogate życie morskie czeka Was na każdej kolorowance Spongebob, więc użyj głębi swojej wyobraźni i nadaj jej zupełnie nowy wygląd. Ta kreskówka jest bardzo popularna wśród dzieci, ale zaskakująco wielu dorosłych lubi oglądać ten zabawny serial. Zapytaj więc rodziców, wujka lub ciocię i spróbuj razem pokolorować kilka obrazków.

Bohaterowie kolorowanek ze SpongeBobem

1. SpongeBob Kanciastoporty:

SpongeBob Kanciastoporty  jest jedną z dziesięciu głównych bohaterów animowanej serii o tej samej nazwie. Został zaprojektowany przez byłego biologa morskiego Stephena Hillenburga. SpongeBob to dziecinna i radosna gąbka morska, która mieszka w Bikini Dolne ze swoim ślimakiem Garym. Pracuje jako kucharz w Tłustym Krabie. Uczęszcza do szkoły żeglarskiej pani Puff, a jego największym marzeniem w życiu jest zdobycie prawa jazdy.

SpongeBob jest bardzo dobroduszny i uwielbia spędzać czas ze swoim najlepszym przyjacielem Patrykiem Rozgwiazdą. Jego nauczycielem jest pani Puff, a jego szefem jest pan Krab.

2. Patryk rozgwiazda:

Patryk rozgwiazda, jest śmiesznym bohaterem w bajce. Jest najlepszym przyjacielem SpongeBoba, a także jednym z jego dwóch sąsiadów. Jest naiwną i otyłą różową rozgwiazdą. Mieszka pod skałą w podwodnym mieście Bikini Bottom. SpongeBob i Skalmar to jego dwaj sąsiedzi.

Patryk rozgwiazda i SpongeBob mają tendencję do niepokojenia Skalmara; chociaż robią to nieświadomie i mają dobre intencje.

3. Skalmar

Skalmar Obłynos jest zrzędliwym sąsiadem i współpracownikiem SpongeBoba i Patricka. Jest aroganckim artystą i muzykiem, a jego ulubione hobby to malowanie autoportretów i gra na klarnecie. Ma cechy ośmiornicy – ​​okrągłą, bulwiastą głowę i prostokątne źrenice. Jest bardzo cynicznym, samolubnym i tkwiącym w błocie osobnikiem. Pracuje jako kasjer w Tłustym Krabie, pracy, której nienawidzi.

Skalmar jest często zirytowany głośnym i wesołym zachowaniem SpongeBoba, ale czasami staje za SpongeBobem i widzi w nim przyjaciela. pokoloruj Skalmara korzystając z naszych kolorowanek.

4. Pan Krab:

Pan Krab jest czerwonym krabem, który mieszka w kotwicy ze swoją córką Pearl, która jest młodym wielorybem. Jest właścicielem i założycielem restauracji Krusty Krab oraz pracodawcą zarówno SpongeBoba, jak i Skalmara.

Najważniejszą cechą pana Kraba jest jego chciwość i obsesja na punkcie pieniędzy, co oznacza, że ​​ma też obsesję na punkcie bogactwa, do tego stopnia, że ​​czasami traktuje pieniądze i bogactwo lepiej niż swoją córkę i pracowników.

5. Plankton:

Plankton jest planktonicznym widłonogiem, który prowadzi restaurację Chum Bucket wraz z Karen, która jest jego pomocnicą i żoną. Zarówno Plankton, jak i Karen są dwoma głównymi bohaterami kreskówki o SpongeBob'ie oraz naszych kolorowanek.

6. Sandy Pysia

Sandy Pysia jest amerykańską wiewiórką z powierzchni, która nosi kombinezon do nurkowania i żyje w wypełnionej powietrzem szklanej kopule, aby przetrwać pod wodą. Sandy jest poszukiwaczem mocnych wrażeń, kocha sporty ekstremalne i karate.