Przejdź do treści

Kolorowanki SpongeBob

Kolorowanki SpongeBob Kanciastoporty często przedstawiają tytułową postać z serialu. W naszej kolekcji znajdziesz również arkusze do kolorowania z innymi głównymi bohaterami, takimi jak Gary, Patryk Rozgwiazda, Pan Krab i Sandy Pysia. SpongeBob to żółta morska gąbka, ubrana w białą koszulę, czerwony krawat, brązowe spodnie i czarne buty. Kolorowanie SpongeBoba to świetna zabawa dla dzieci, które mogą znaleźć odpowiednie kolory do wypełnienia obrazków.

Kolorowanki SpongeBob

Kolorowanki SpongeBob do druku

Kolorowanki SpongeBob do druku są idealne dla dzieci w każdym wieku – od maluchów, przez przedszkolaki, aż po starsze dzieci. Wybierz jedną z naszej kolekcji kolorowanek SpongeBob i podaruj ją swoim pociechom, aby mogły bawić się kredkami i flamastrami. Kolorowanie to świetny sposób na rozwijanie kreatywności i spędzanie czasu w zabawny sposób!

Kolorowanka na Boże Narodzenie ze SpongeBob'em i Skalmarem
Kolorowanka SpongeBob i Patryk grają w piłkę
SpongeBob Kanciastoporty - kolorowanka do druku
Kolorowanka ze SpongeBob'em jedządcym hamburgera
SpongeBob gra w piłkę nożną - kolorowanka
Sponge Bob kulturysta - kolorowanka dla dzieci
Bikini Dolne kolorowanka ze SpongeBob'em
Przerażony SpongeBob - malowanka do druku
Sandy Pysia kopiąca piłkę kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z Panem Krabem ze SpongeBob'a do wydruku
Darmowa kolorowanka ze Spondżbobem
SpongeBob gotuje - kolorowanka do druku w PDF
Kolorowanka z wesołym SpongeBob'em z bajki
Patryk Rozgwiazda kolorowanka dla dzieci z bajki SpongeBob
Kolorowanka dla dzieci z postaciami bajki SpongeBob
Kolorowanka świąteczna dla dzieci ze SpongeBob'em
Patryk otwiera prezent - kolorowanka do druku
SpongeBob jedzie na deskorolce - kolorowanka
Kolorowanka SpongeBob do druku

SpongeBob - kolorowanki z Dolnego Bikini dla Dzieci

Wydrukuj kolorowanki z przygodami SpongeBoba i jego przyjaciół z Bikini Dolne! Znajdziesz tu niezdarnego Patryka Gwiazdę, zrzędliwego Skalmara, zaradnego Pana Kraba, sympatyczną Sandy Pysię, zaspanego Ślimaka Gary'ego i malutkiego Sheldona J. Planktona.

Życie w głębinach oceanu może być trudne, ale ta zwariowana ekipa zawsze jest wesoła. Kolorowanki z bohaterami SpongeBoba to świetna zabawa - użyj swojej wyobraźni i nadaj im nowe barwy! Ta kreskówka jest uwielbiana przez dzieci i dorosłych. Zapytaj rodziców, wujka lub ciocię, aby pokolorować kilka obrazków razem!

Główne postacie do kolorowania

1. SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob Kanciastoporty jest jedną z głównych postaci animowanej serii, stworzoną przez biologa morskiego Stephena Hillenburga. SpongeBob to dziecinna i radosna gąbka morska, która mieszka w Bikini Dolne ze swoim ślimakiem Garym. Pracuje jako kucharz w Tłustym Krabie i marzy o zdobyciu prawa jazdy. SpongeBob jest dobroduszny i uwielbia spędzać czas z najlepszym przyjacielem Patrykiem Rozgwiazdą.

2. Patryk Rozgwiazda

Patryk Rozgwiazda to śmieszny i naiwny bohater, najlepszy przyjaciel SpongeBoba. Jest różową rozgwiazdą, która mieszka pod skałą w Bikini Dolne. Patryk i SpongeBob często niepokoją Skalmara, choć mają dobre intencje.

3. Skalmar Obłynos

Skalmar Obłynos to zrzędliwy sąsiad i współpracownik SpongeBoba. Jest aroganckim artystą i muzykiem, który uwielbia malować autoportrety i grać na klarnecie. Pracuje jako kasjer w Tłustym Krabie, pracy, której nie lubi. Choć często zirytowany SpongeBobem, czasami widzi w nim przyjaciela.

4. Pan Krab

Pan Krab jest czerwonym krabem, właścicielem restauracji Krusty Krab, oraz ojcem Pearl, młodego wieloryba. Jest chciwy i obsesyjnie skupiony na pieniądzach, czasami zaniedbując swoją córkę i pracowników.

5. Plankton

Plankton to planktoniczny widłonóg, który prowadzi restaurację Chum Bucket z Karen, swoją pomocnicą i żoną. Plankton i Karen są ważnymi postaciami kreskówki i kolorowanek o SpongeBobie.

6. Sandy Pysia

Sandy Pysia jest amerykańską wiewiórką, która nosi kombinezon do nurkowania i żyje w szklanej kopule wypełnionej powietrzem. Sandy kocha sporty ekstremalne i karate, jest poszukiwaczem mocnych wrażeń.

Pokoloruj te postacie i odkryj podwodny świat Bikini Dolne z naszymi kolorowankami!