Przejdź do treści

Kolorowanki Hatchimals

Kolorowanki Hatchimals do druku to świetny sposób na zbieranie i pokolorowanie ulubionej zabawki. Hatchimals są tak urocze i zabawne, że każde dziecko powinno mieć jedno… lub wszystkie! Potrzyj serce jajka, a gdy się zaróżowi, będzie gotowe do wyklucia. Delikatnie otwórz go, aby zobaczyć, co jest w środku Hatchimal. Są TAK słodkie i za każdym razem jest to niespodzianka.

Kolorowanka Hatchimals

Wydrukuj i pokoloruj swoje ulubione jajka w  kolorowankach Hatchimals już teraz. Potrzebujesz tylko drukarki i kredek.

Kolorowanka z kotkiem niespodzianką Hatchimals
Piesek Hatchimals - kolorowanka z zabawką
Pingwinek niespodzianka Hatchimals do druku
Kolorowanka z postaciami niespodzianek Hatchimals
Kolorowanka jeżyk z jajka Hatchimals
Kolorowanka żyrafa z niespodzianki Hatchimals
Kolorowanka Hatchimals do wydruku
Kolorowanka z kurczaczkiem z jajeczka Hatchimals
Kolorowanka z foczką Hatchimals dla dzieci
Hatchimals malowanka do druku
Kolorowanka Hatchimals ze słonikiem
Małpka kolorowanka Hatchimals dla dzieci
Kolorowanka z tygryskiem Hatchimals
Hatchimalsy do druku - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z bombkami na choinkę Hatchimals
Kolorowanka Hatchimals do drukowania
Kolorowanka Hatchimals z jajkiem i miejscem na Twoje imię
Kolorowanka Hatchimals z konikiem do druku

Hatchimals - kolorowanki zabawki dla dzieci

Hatchimals to linia zabawek i kolorowanek dla dzieci. Flagowe zabawki Hatchimals przedstawiają postacie, które wykluwa się z jajek niespodzianek. Po pierwszym wydaniu w 2016 r. zabawki spotkały się z nieoczekiwanie dużym popytem. Media spodziewały się, że Hatchimalsy będą najlepiej sprzedającą się zabawką w okresie świątecznym, co doprowadziło nawet do ograniczenia zapasów w sklepach.

Historia zabawek Hatchimals z kolorowanek

Producent Hatchimals'ów wyjaśnił, że jego zespół nienawidzi popularności filmów z rozpakowywaniem zabawek na YouTube i marzył o koncepcji zabawki, która sama mogłaby się rozpakować - wykluć. Pomysł ten przekształcił się w koncepcję zabawki, który wyklułaby się z jajka, co wymagało zaprojektowania mechanizmu do wylęgania się i materiału na samo jajo.

Hatchimals zostało oficjalnie wprowadzone do sprzedaży w 2016 roku i wspierane reklamami w telewizji i platformach cyfrowych, takich jak serwisy społecznościowe. Na starcie dostępnych było pięć możliwych gatunków zabawek: Bearakeet, Burtle, Dragggle, Penguala i Owlicorn. W 2017 roku wprowadzono na rynek Hatchimals Colleggtibles, linię miniaturowych figurek kolekcjonerskich.

Kolorowanki z zabawkami Hatchimals to super atrakcja, przede wszystkim dla dziewcząt w wieku od 6 do 8 lat, ale ostatecznie kolorowanki Hatchimals do druku są też popularne wśród chłopców i starszej młodzieży.