Przejdź do treści

Kolorowanki owoce

Kolorowanki owoce do druku to pyszny sposób na edukację dzieci o owocach. Słodkie, soczyste owoce to nie tylko ulubione jedzenie, które dzieci uwielbiają, ale także kolorowanie ich jest nadzwyczaj przyjemne. Te arkusze do kolorowania są zarówno zabawne, jak i edukacyjne, ponieważ wymagają od dzieci zabawy kredkami, próbując znaleźć odpowiednie odcienie do malowania obrazków z owocami.

Kolorowanki z owocami

Dzieci mogą uczyć się o jedzeniu w zabawny i interaktywny sposób. Mamy truskawki, ananasy, arbuzy, jabłka i nie tylko. Pomaluj kolorowanki z owocami i baw się przy tym z kolegami lub koleżankami.

Kolorowanka z owocami do druku
Kolorowanka z pełną miską owoców do druku
Kolorowanka z uśmiechniętymi owocami dla dzieci
Owoce - darmowa kolorowanka edukacyjna dla dzieci
Ananas - kolorowanka do wydrukowania
Gruszka - kolorowanka z owocem dla dzieci
Kolorowanka z cytryną do wydruku
Pomarańcza - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka truskawka do druku
Kolorowanka z kilkoma truskawkami do pomalowania
Banany i wiśnie - kolorowanka dla dzieci z owocami

Owoce - pyszne kolorowanki dla dzieci :)

Czy Twoje dziecko odmawia spożywania codziennych porcji owoców i warzyw? Szukasz prostych i szybkich sposobów na wzmocnienie zdrowych nawyków u Twojego dziecka? Więc dlaczego nie dasz mu zabawnych kolorowanek z owocami lub warzywami, aby wzbudzić jego zainteresowanie tą zdrową żywnością?

Owoce i warzywa to nie tylko ulubione jedzenie dzieci. Uwielbiają też wypełniać zdjęcia kolorami swojej wyobraźni. To sprawia, że ​​kolorowanki owoców są najpopularniejszymi do tej pory.

Naucz swoje dziecko o różnych odmianach owoców, dając mu nasz zestaw naszych rysunków do kolorowania. Te arkusze to świetny sposób na nauczenie dzieci o różnych owocach, jednocześnie wyostrzając ich umiejętności artystyczne. Tutaj przyjrzymy się realistycznym i kreskówkowym obrazom owoców.

1. Jabłko:

W arkuszu do kolorowania znajduje się kosz jabłek. Jabłka wyglądają wystarczająco kusząco, aby je zjeść. Czy wiesz, że istnieje słynny obraz przedstawiający kosz jabłek autorstwa Cezanne'a? Pokaż dziecku obraz akwareli, zanim zacznie kolorować arkusz. Może użyć tych samych kolorów do malowania tego arkusza.

2. Mango:

Co może być lepszego niż kilka plasterków mango w upalne lato? Mango to bez wątpienia najpopularniejszy owoc dla dzieci. Dzieci mogą używać odcieni żółtego lub pomarańczowego do kolorowania mango. Można również użyć koloru zielonego do surowego mango.

3. Banan:

Spraw, aby Twoje dziecko zjadło banana z tym arkuszem do kolorowania. Czy wiesz, skąd pochodzą banany? Rosną na drzewach! Podziel się z dzieckiem kilkoma zabawnymi faktami na temat bananów, które pokoloruje na obrazku.

4. Wiśnia:

Czy wiesz, jakiego koloru jest wiśnia? Przed pokolorowaniem rysunku daj dziecku obraz wiśni. Niech Twoje dziecko pokoloruje wiśnie na czerwono lub bordowo, a liście na zielono. Jako tło może wybrać dowolny kolor, który mu się podoba.

5. Owoce cytrusowe:

Pomóż swojemu dziecku dodać koloru do tej kolekcji owoców cytrusowych. Znajdziesz tu arkusze z owocami cytrusowymi, takie jak jabłka, gruszki, pomarańcze i limonki.

6. Owoce bogate w witaminę C:

Zachęcaj dziecko do zdrowych nawyków żywieniowych, podając mu kolorowankę z owocami bogatymi w witaminę C. Pomarańcza nie jest jedynym źródłem witaminy C wśród owoców. Kilka innych owoców jest doskonałym źródłem witaminy C. Naucz swoje dziecko o zaletach witaminy C podczas kolorowania. Rzuć wyzwanie dziecku, aby podkreśliło teksturę tych owoców za pomocą kolorów.

7. Kosz owoców i warzyw:

Współczesna nauka mówi, że owoce smakują lepiej, gdy są sezonowe, a my zdecydowanie się z tym zgadzamy. Oto kolorowanka z koszem przeładowanym owocami. Ten arkusz da bardzo żywy obraz po zakończeniu kolorowania. Powiedz dziecku, żeby przejrzało kształty, które widzi na stronie.

8. Mandala owocowa:

Pomidor, marchewka, mango, jabłko... Mandala jest pełna letnich produktów. Malowanka przywołuje obrazy kolorowej, ale tętniącej życiem letniej farmy. Obraz to doskonały sposób, aby Twoje dziecko było podekscytowane latem, a nawet owocami, jeśli masz szczęście.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza kolekcja kolorowanek z owocami. Sprawdź wszystkie obrazy i wybierz najlepszy dla swojego dziecka. Powiedz nam, który najbardziej mu się podobał?