Przejdź do treści

Kolorowanki Psi Patrol

 

Dołącz do Rydera i jego przyjaciół w kolorowankach Psi Patrol w ich przygodach. Pamiętaj, że żaden szczeniak nie jest za mały! Wyślij naszych dzielnych psich żołnierzy, Rubble, Skye, Marshall, Chase, Zuma, Everest i Rocky’ego. Inne kolorowanki znajdziesz na stronie Planetadziecka.pl

Kolorowanki Psi Patrol

Psi Patrol to animacja, która miała swoją premierę w Nickelodeon. Bajka opowiada historię młodego chłopca o imieniu Ryder, który kieruje grupą psów poszukiwawczo-ratowniczych. Załoga psów nazywa się Psi Patrol.

Psi Patrol – kolorowanki z bajki do druku

Popularność serialu doprowadziła do powstania różnych kolorowanek opartych na postaciach z bajki Psi Patrol. Nie czekaj wydrukuj darmowe kolorowanki Psi Patrol przygotowane specjalnie dla fanów serialu.

Kolorowanka z bajki Psi Patrol do druku dla dzieci
Ryder kolorowanka Psi Patrol do drukowania
Marshall kolorowanka z bajki Psi Patrol
Kolorowanka Psi Patrol do druku
Everest z Psi Patrol kolorowanka do drukowania
Pieski Psi Patrol do kolorowania
Psi Patrol malowanka do druku
Rubble kolorowanka dla dzieci
Drukowanka Psi Patrol dla dzieci
Kolorowanka z bohaterami serialu Psi Patrol
Skye kolorowanka Psi Patrol do druku
Kolorowanka ze szczeniakiem Psi Patrol
Kolorowanka Skye z Psiego Patrolu do druku
Kolorowanka świąteczna Psi Patrol
Chase kolorowanka do druku z Psi Patrol
Psi Patrol kolorowanka do malowania
Kolorowanka Psi Patrol online
Kolorowanka do druku Psi Patrol
Pieski zbierają jabłka kolorowanka Psi Patrol
Kolorowanka z bajki Psi Patrol
Tracker kolorowanka Psi Patrol dla dzieci
Pieski z Psi patrol do malowania
Kolorowanka Psi Patrol pod wodą
Kochany piesek z bajki Psi Patrol do druku
Kolorowanka z bohaterami serialu animowanego Psi Patrol
Kolorowanka Psi Patrol i dynie
Kolorowanka ze skaczącymi pieskami
Kolorowanka z Ryderem Psi Patrol
Kolorowanka z głowami piesków Psi Patrol
Tracker kolorowanka do wydruku
Kolorowanka Psi Patrol - Marshall szuka tropu

Psi Patrol - kolorowanki dla miłośników bajki

Dołącz do nas i dowiedz się więcej o kolorowankach Psi Patrol i mieście Adventure Bay. Dzięki nam dowiesz się wszystkiego o bohaterach tej pięknej kreskówki oraz wydrukujesz Twoje ulubione postacie z Psiego Patrolu. Koniecznie poznaj wszystkie rasy psów odwiedzając dział kolorowanek z pieskami.

1. Ryder

Ryder to 10-letni lider Psi Patrol. Jego charakterystycznym kolorem jest czerwony. Jego standardowym pojazdem jest czerwony ATV, który można przekształcić w skuter śnieżny.

2. Chase

Chase to 7-letni owczarek niemiecki, który służy jako pies policyjny i szpiegowski. Jego charakterystycznym kolorem jest błękit królewski. Ma dobry węch i wzrok. Ma też alergię na kota i pióra. Jego zwykłym pojazdem jest krążownik policyjny w kolorze królewskiego błękitu.

3. Marshall

Marshall to niezdarny, ale kompetentny 6-letni dalmatyńczyk, który służy jako strażak i pies sanitariusz. Jego charakterystycznym kolorem jest czerwony. Występuje również w większości odcinków i jest najczęściej używanym szczeniakiem. Jego głównym pojazdem jest czerwony wóz strażacki.

4. Skye

Skye jest siedmioletnim cockapoo, który służy jako szczenię ratownictwa lotniczego. Jej charakterystyczny kolor to różowy. Zwykle pilotuje szary helikopter z różowymi refleksami.

5. Rocky

Rocky to 6-letnie szczenię rasy mieszanej, które służy jako szczenię recyklingowe i złota rączka. Jego charakterystyczny kolor to limonkowa zieleń. Jego głównym pojazdem jest limonkowo-zielone skrzyżowanie śmieciarki i wózka widłowego, które od sezonu 3 można przekształcić w holownik.

6. Rubble

Rubble to 5-letni buldog, który służy jako szczenię budowlane. Jego charakterystyczny kolor to żółty. Jego głównym pojazdem jest żółty buldożer, który zwykle ma dźwig (ale czasami ma na nim młot pneumatyczny lub koparkę).

7. Zuma

Zuma to 5-letni czekoladowy labrador retriever, który służy jako szczenię ratownicze w wodzie. Jego charakterystyczny kolor to pomarańczowy. Jego głównym pojazdem jest pomarańczowy poduszkowiec, który może dobrze poruszać się zarówno na lądzie, jak i na wodzie, może wystrzelić koło ratunkowe, a od sezonu 2 jest w stanie przekształcić się w łódź podwodną wyposażoną w duże ramię z pazurami.