Przejdź do treści

Kolorowanki Star Wars

Kolorowanki Star Wars to jedna z naszych najnowszych propozycji, skierowana do wszystkich fanów sagi Gwiezdnych Wojen – zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Teraz każdy młody fan Star Wars może wcielić się w rolę artysty i ożywić ulubione postacie oraz sceny ze swojego ulubionego wszechświata. Przygotowaliśmy dla Was wiele unikalnych wzorów do kolorowania, które pozwolą Wam wyrazić swoją miłość do tej niesamowitej opowieści.

Kolorowanki Star Wars

Kolorowanki Star Wars

Miliony entuzjastów na całym globie są zachwyceni serią filmów Star Wars, które narodziły się z wyobraźni George’a Lucasa. W tych epickich opowieściach śledzimy losy postaci takich jak Han Solo, Luke Skywalker, Mistrza Yody, Księżniczki Lei, R2-D2 czy Lorda Vadera. Wszystkie te fascynujące postacie wywołały autentyczne zainteresowanie, co zaowocowało powstaniem setek gadżetów nawiązujących do kultowej marki Gwiezdnych Wojen.

W gronie tych gadżetów znajdują się oczywiście również kolorowanki Star Wars. Dlatego, aby sprostać Waszym oczekiwaniom, prezentujemy poniżej naszą wyjątkową kolekcję darmowych kolorowanek, które przedstawiają najbardziej ukochane i kultowe postacie z tego fascynującego świata. Teraz każdy, kto kocha Star Wars, ma okazję odkryć swoją twórczość i wyrazić swoją pasję poprzez barwienie tych niezwykłych obrazków. Niech Moc będzie z Wami w tej artystycznej podróży przez galaktykę Star Wars!

Kolorowanki Star Wars

Robot BB8 kolorowanka z Gwiezdnych Wojen
Szturmowcy Imperium - kolorowanka ze Star Wars
Kolorowanka do druku z figurkami ze Star Wars
Statek kosmiczny Star Wars kolorowanka do druku
Kolorowanka ze Star Wars dla dzieci
Kolorowanka z Gwiezdnych Wojen dla dzieci
K3PO - Kolorowanka ze Star Wars
Darth Vader mandala z maską - kolorowanka do druku
Robot R2-D2 do kolorowania
Obrazek do kolorowania z filmu Gwiezdne Wojny
Kolorowanka Star Wars jako Angry Birds
Kolorowanka mandala z robotem R2-D2 do wydruku
Chewbacca kolorowanka Star Wars dla dzieci
Mistrz Yoda z Gwiezdnych Wojen do kolorowania dla dzieci
Uczniowie Yody - kolorowanka Gwiezdne Wojny dla dzieci
SkyWalker kolorowanka Star Wars do druku
Jar Jar Binks - kolorowanka ze Star Wars dla dzieci
Darth Sidious kolorowanka antagonisty ze Star Wars
Mistrz Jedi - kolorowanka z Gwiezdnych Wojen dla dzieci

Star Wars - kolorowanki z filmu Gwiezdne Wojny

„Gwiezdne wojny” to epicka seria filmów kosmicznych, składająca się z dwóch trylogii. Ma cechy mityczne, wraz z elementami politycznymi i naukowymi. Film uważany jest za walkę między demokracją a imperium, dobrem i złem. Filmowi nadano status kultowego klasyka w Ameryce. W rzeczywistości 4 maja obchodzony jest w Ameryce jako dzień „Gwiezdnych Wojen”.

Ciekawostki o bohaterach kolorowanek Star Wars

Cykl filmów Gwiezdne wojny jest również bardzo popularny wśród dzieci. Ten fantastyczny film pozwala dzieciom uwierzyć, że na świecie wszystko jest możliwe. Mamy dla ciebie sporo ciekawostek oraz kolorowanek z Gwiezdnych Wojen. Na kolorowankach możecie też stworzyć inną wersję tych postaci niż ta przedstawiona w filmie.

1. Joda:

To jest kolorowanka Yody, wielkiego mistrza Najwyższej Rady Jedi „Gwiezdnych wojen”. Yoda jest mądrym, maleńkim stworzeniem. Może i jest mały, ale jest niezwykle potężnym i budzącym grozę wojownikiem. W filmie pojawia się jako postać drugoplanowa. Prowadzi szkolenia dla Luke'a Skywalkera do walki z galaktycznym imperium. Wydrukuj kolorowankę Yody i pokoloruj ją kredkami, akwarelami. To będzie zabawa w kolorowanie dla dzieci.

2. Anakin Skywalker:

Skywalker jest głównym bohaterem prequelowej trylogii „Gwiezdnych wojen”. Jest wrażliwym na Moc mężczyzną, który najpierw służył Republice Galaktycznej, a później Imperium Galaktycznemu. Został odkryty przez Obi Wan Kenobi'ego jako niewolnik na Tatooine. Obi wierzył, że Anakin ma potencjał, by stać się najpotężniejszym Jedi w historii. Oto oszałamiająca kolorownka Skywalkera, bardziej zaciekła niż kiedykolwiek, którą znajdziecie w powyższej galerii.

3. Darth Vader:

Darth Vader, znany również jako Anakin Skywalker, jest centralną postacią sagi „Gwiezdne wojny”. Jest jednym z najbardziej przerażających złoczyńców w historii Gwiezdnych Wojen. Wystąpił jako główny antagonista w oryginalnej trylogii Gwiezdne Wojny. Pierwotnie był Jedi, według przepowiedni miał przywrócić równowagę Mocy, ale przeszedł na ciemną stronę mocy, prowadząc w ten sposób do wykorzenienia imperium Jedi. To jeden z najlepszych rysunków do kolorowania tej charyzmatycznej postaci w świecie kina science fiction.

4. Darth Maul:

Darth Maul jest śmiercionośnym Lordem Sithów wyszkolonym przez złego Dartha Sidiousa. Darth urodził się na planecie zwanej Iridonia. Należy do rasy Zabrak. Darth jest zwinnym, niezwykle szybkim i potężnym wojownikiem z intrygującym umysłem. Twarz Dartha Maula jest pełna czerwonych i czarnych tatuaży. Oto spektakularny rysunek Dartha Maula w pozycji bojowej. Wystarczy tylko pokolorować rysunek.

5. Chewbacca:

Chewbacca to futrzana postać z „Gwiezdnych wojen”. Jest mieszkańcem planety Nashyk i należy do rasy Wookie. Jest częścią podstawowej grupy Rebeliantów, którzy przywrócili wolność w galaktyce. Chewbacca może i jest porywczy, ale ma wielkie serce i jest niezwykle lojalny wobec swoich przyjaciół. Chewbacca jest wysoki, a jego ciało jest pokryte włosami. Możesz stworzyć własną grafikę, używając wybranych kolorów.

6. Obi-Wan Kenobi:

Niesamowity rycerz Jedi, którego możesz zobaczyć na naszej kolorowance Obi-Wana Kenobiego, jednego z najważniejszych członków zakonu Jedi. Jest jedną z czterech postaci, które pojawiły się we wszystkich sześciu filmach „Gwiezdnych wojen”. Jako mentor szkolił i prowadził Anakina Skywalkera i Luke'a Sywalkera. Pomaluj rysunek w dowolnym odcieniu.

7. Roboty R2d2 i C3po:

R2D2 to fikcyjna postać robota, a C3PO znany jako robot humanoidalny, to systematyczne droidy z filmów „Gwiezdne wojny”. Te droidy zostały zaprojektowane przez Anakina Skywalkera, aby pomóc ludziom. Oba droidy wychodzą cało ze wszystkich niebezpiecznych sytuacji. Zamiast używać zwykłego niebieskiego i szarego, pokoloruj tę charyzmatyczną parę androidów w jasnych i żywych odcieniach, aby uzyskać atrakcyjny wygląd.

8. Luke Skywalker:

Luke Skywalker jest bohaterem oryginalnej trylogii filmowej z filmów „Gwiezdne wojny”. Słynie z walki z Imperium Galaktycznym. Jest synem Anakina Skywalkera i bratem bliźniakiem księżniczki Leii Organy. Jest przedstawiany jako potężny Mistrz Jedi i ewentualny wielki mistrz Nowego Zakonu Jedi.

9. Han Solo:

Han solo jest kapitanem statku Sokoła Millennium i jednym z największych przywódców Sojuszu Rebeliantów. Jest przemytnikiem ludzi z planety Corellia, który natychmiast zyskał sławę jako członek Sojuszu Rebeliantów. Zakochał się w Organie, a później się z nią ożenił. Han Solo został osierocony w bardzo młodym wieku i został zabrany przez pirata, by służył swojej załodze. Oto kolorowanka Star Wars tego nieustraszonego wojownika.

Własna kolorowanka z Gwiezdnych Wojen

Jestem pewien, że Twoje dzieci będą zachwycone tymi bezpłatnymi kolorowankami z Gwiezdnych Wojen. Wspaniałe kostiumy, dobrzy i źli ludzie oraz roboty - droidy sprawią, że dzieciaki będą chciały więcej kolorowania. Różnorodność arkuszy do kolorowania da także dzieciom szansę na malowanie postaci w każdy możliwy sposób. Na co czekasz, wydrukuj te arkusze i stwórz własną kolorowankę z Gwiezdnych wojen.