Przejdź do treści

Kolorowanki Avengers

Kolorowanki Avengers to doskonała kolekcja czarno-białych obrazków z najsłynniejszymi superbohaterami, którzy zjednoczyli się w jeden zespół, aby walczyć z przestępczością i chronić planetę przed zagrożeniami ze strony obcych. Avengers wyłonili się z formacji jednej potężnej drużyny składającej się z Thora, Ant-Mana, Wasp, Iron Mana i Hulka. Musieli walczyć z asgardzkim bogiem kłamstw Lokim, który jest również przyrodnim bratem Thora.

Kolorowanki Avengers

Na przestrzeni historii skład Avengers nieznacznie się zmienił, do bohaterów dołączył Kapitan Ameryka, któremu przypisuje się również status założyciela całej grupy superbohaterów. Tutaj możesz pobrać lub wydrukować kolorowanki Avengers dla swoich dzieci.

Kolorowanka Thor z Avengers do druku
Bohaterowie filmu Avengers kolorowanka do wydruku
Wszyscy Avengersi kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Avengers do wydruku
Kolorowanka Avengers Lego do druku
Kolorowanka z robotem Avengers do druku
Kolorowanka z miniaturkami Avengers do druku
Kapitan Ameryka kolorowanka z Avengers do wydruku
Czarna Wdowa - malowanka z filmu Avengers do wydruku
Darmowa malowanka Avengers do wydruku
Malowanka z bohaterami gry Avengers do wydruku
Kolorowanka z miniaturami superbohaterów
Czarna Pantera - darmowa kolorowanka Avengers
Malowanka Hulk z Avengers do wydruku
Iron Man - kolorowanka Avengers do drukowania
Kolorowanka z postaciami bajki Avengers
Logo Avengers kolorowanka do druku
Ultron z Avengers - kolorowanka dla dzieci
Groot - darmowa kolorowanka z filmu Avengers
Kolorowanka Avengers do drukowania
Kolorowanka trzy głowy z Avengers do drukowania
Miniaturka Kapitana Ameryki do kolorowania dla dzieci

Avengers - kolorowanki z superbohaterami

Czy Twoje dziecko jest podekscytowane kolorowankami Avengers? Czy kocha sztuki piękne i kolorowanie? A gdyby istniał sposób na połączenie obu zainteresowań? Dzięki naszej kolekcji kolorowanek Avengers możesz pomóc swojemu maluchowi ocalić świat przed kłopotami, jednocześnie angażując go w kolorowanie.

Avengers to jeden z epickich filmów o superbohaterach wszech czasów. Chodzi o grupę superbohaterów z komiksów Marvela. Oryginalna drużyna składa się z: Hulka, Thora, Iron Mana, Czarnej Wdowy, Hawkeye i Kapitana Ameryki. Wszyscy wymienieni bohaterowie są drużyną numer jeden na Ziemi.

Poznaj superbohaterów Avengers z kolorowanek

Mamy dla Was ogromną kolekcję z kolorowankami Avengers dla Twojego małego superbohatera. W naszej liście uwzględniliśmy nie tylko głównych członków Avengers, ale także złoczyńców.

1. Kapitan Ameryka:

Kapitan Ameryka to jedyny udany obiekt testowy żołnierza opracowanego przez Abrahama Erskine'a. Kapitan Ameryka obudził się po 60 latach, aby dołączyć do Avengers jako lider zespołu. Następnie został agentem. Kapitan Ameryka to szlachetny człowiek jest nietolerancyjny wobec niesprawiedliwości i nadużywania władzy. Gdy urodził się mały i słaby, nauczył się swojej prawdziwej siły i poprzysiągł chronić ludzi.

2. Czarna Pantera:

Czarna Pantera lub T'Challa to jedna z najważniejszych członkiń superbohaterów Avengers. Jest genialnym naukowcem, strategiem, taktykiem i mistrzem wszelkich form walki wręcz. Potrafi używać różnych broni, ale woli walkę wręcz, jej styl walki obejmuje mimikę zwierząt i akrobacje.

Czarna Pantera myśli i planuje kilka kroków naprzód i robi wszystko, aby uchronić ludzi. Inną unikalną cechą Czarnej Pantery jest to, że może wzmocnić swoje fizyczne atrybuty i zmysły, używając zioła w kształcie serca.

3. Iron Man - człowiek z żelaza:

Oto kolejna kolorowanka Avengers z Iron Manem, jedną z najodważniejszych postaci Avengers. Iron Man to nazwa stroju opracowanego przez Tony'ego z pomocą Yinsena. Grupa terrorystów porywa bogatego przemysłowca Tony'ego Starka i zmusza go do stworzenia niszczycielskiej broni. Zamiast tego tworzy potężną zbroję, aby uciec z niewoli w Afganistanie.

Broń jest pełna urządzeń technologicznych, które pomagają mu walczyć z przestępczością i siłami zła. Jego zbroja pozwala latać i strzelać promieniami odpychającymi z klatki piersiowej i dłoni.

4. Thor:

Poznaj Thora, księcia wojownika z Asgardu, boga piorunów i jednego z obrońców ziemi. Thor jest jednym z głównych superbohaterów Avengers. Jego największą bronią jest mistyczny młot, który zapewnia mu zwinność, wytrzymałość i boską siłę. Thor zaczynał jako młody, zuchwały i arogancki książę, który sprzeciwiał się woli swojego ojca i stawiał swoją potrzebę ponad innymi. Później stał się o wiele bardziej rozsądny i zaczął pracować dla dobra królestwa.

5. Spider-Man:

Uczeń liceum Peter Parker, ugryziony przez radioaktywnego pająka, zyskał siłę, szybkość i moc pająka. Przysiągł, że użyje swoich mocy tylko po to, by pomagać ludziom i ich chronić. Jako Spiderman, Peter może przyczepiać się do większości różnych powierzchni. Jest 15 razy bardziej zwinny niż jakikolwiek inny zwykły człowiek. Jego proca z siecią pająka i akrobatyczne skoki pomagają mu szybko podróżować z jednego miejsca do drugiego.

Jeśli spodobały Ci się rysunki ze Spiderman'em odwiedź darmowe kolorowanki Spiderman przygotowane specjlanie dla Ciebie.

6. Czarna wdowa:

Czarna Wdowa jest jednym z agentów Tarczy i jedyną żeńską członkinią rdzenia Avengers. Czarna Wdowa odgrywa znaczącą rolę w pokonywaniu i zwalczaniu sił Hydry. Zebrała się również z innymi członkami Avengers, aby zlokalizować Berło Lokiego, a później pokonać Ultrona. Czarna Wdowa nie ma nadprzyrodzonych mocy, ale jest wyjątkową mistrzynią sztuk walki.

7. Hulk:

Poznaj Hulka, czyli Bruce'a Bannera, genialnego naukowca, który przemienia się w Hulka pod wpływem promieniowania gamma. Banner jest jednym z najbardziej utalentowanych naukowców w swoim pokoleniu. W Avengers Hulk jest jedynym superbohaterem, którego wszyscy szanują.

Jeśli uwielbiasz tą postać z Avengers to, wydrukuj darmowe kolorowanki z Hulkiem.

8. Ultron:

Ultron to czarny charakter filmu Avengers - Czas ultrona. Został stworzony przez Bruce'a Bannera i Tony'ego Starka. Stworzyli go jako część sił pokojowych, aby pomóc Avengersom. Ultron wierzy, że jedynym sposobem na zapewnienie pokoju na ziemi jest wyginięcie ludzkości. Ultron ma humanoidalne ciało robota i może zamieniać się w wiele form robota.

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie związane z opisem postaci, poinformuj nas o tym w komentarzach. Chętnie Ci pomożemy. Które z tych kolorowanek Avengers do druku spodobały się Twojemu dziecku?