Przejdź do treści

Kolorowanki Umizoomi

Umizoomi to popularna, animowana bajka muzyczna znana z treściami edukacyjnymi, takimi jak matematyczne równania przedszkolne, kształty, wzory, liczby, porównania i pomiary. Tutaj mali bohaterowie, tacy jak Milli i Geo, z pewnością mogą rozwinąć zdolności matematyczne twoich dzieci w kolorowankach Umizoomi.

Kolorowanki Umizoomi

Dzieci pokochały telewizyjne programy animowane. Drużyna Umizoomi mogła już zawładnąć wyobraźnią Twojego malucha dzięki uroczym i kolorowym postaciom z super mocami. Pobierz za darmo kolorowanki Umizoomi do druku z uwielbianej przez dzieci animacji telewizyjnej.

Bot - kolorowanka robota z bajki Umizoomi do druku
Kolorowanka z drużyną Umizoomi w Umi-Car
Bohaterowie bajki Umizoomi jadą samochodem
Mili i Geo - Kolorowanka z Umizoomi dla dzieci
Kolorowanka z Mili, Geo i Botem do wydruku
Kolorowanka z Geo Umizoomi do wydruku
Kolorowanka dla dzieci Umizoomi do druku
Kolorowanka dziewczynki Millie z bajki Umizoomi
Umizoomi - kolorowanka do druku
Kolorowanka z napisem Bot z Umizoomi
Kolorowanka z Geo na wrotkach do druku
Kolorowanka Umizoomi z cyferkami do druku
Kolorowanka z bohaterami bajki Umizoomi na drabinie
Kolorowanka z robotem Umizoomi dla dzieci

Umizoomi - kolorowanki z robotami i zadaniami matematycznymi?

Dzięki kolorowankom Umizoomi Twoje dziecko wyruszy w przygodę z kolorowaniem z głównymi bohaterami serialu - Milli i Geo, a także ich pomocnikiem robotem o imieniu Bot. W rzeczywistości Twoje dziecko poczuje się częścią serialu, ponieważ główne postacie odwołują się do każdego widza dziecięcego jako ich przyjaciel. Ulice fikcyjnego miasta zwanego Umi City są wyłożone wzorami origami, które spotkasz  w naszych kolorowankach.

Darmowe kolorowanki Umizoomi dla dzieci

Darmowe kolorowanki zespołu Umizoomi do wydruku są fascynujące i całkiem zabawne w kolorowaniu, ponieważ każda z nich opowiada historię, która oddaje istotę głównego serialu telewizyjnego. Sprawdź nasze niesamowite kolorowanki z drużyną Umizoomi do wydrukowania dla swojego dziecka:

1. Milli i Geo:

Zdjęcie przedstawia dwie główne postacie serialu – Millie i Geo. Brat i siostra zwykle pomagają dziecku w wykonaniu zadania. Twoje dziecko nauczy się używać różnych odcieni, aby pokolorować postacie, ponieważ mają one kilka elementów.

2. Millie, Geo i Bot w UmiCar:

To zdjęcie przedstawia główne postacie, a także ich przyjaciela robota o imieniu Bot, jadącego swoim pomarańczowym samochodem o nazwie UmiCar. Samochód pomaga przetransportować postacie do miejsca przeznaczenia, aby rozwiązać ich zadanie na dany dzień. To zdjęcie jest odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.

3. Robot o imieniu Bot:

To zdjęcie przedstawia uroczego zielonego Bota. Twoje dziecko będzie odnosić się do Bota, ponieważ uwielbia śpiewać i tańczyć oraz posiada dziecięce cechy, które czynią go ciekawskim. Malec może potrzebować Twojej pomocy, aby pokolorować obraz ze względu na wiele elementów. Nauczy się również pisowni wyrazu „ROBOT”. Jeśli spodobały Ci się kolorowanki robota z Umizoomi, odwiedź nasze strony z robotami do kolorowania - zapraszamy.

4. Milli:

To zdjęcie podkreśla główną bohaterkę serialu, Milli. Twoja mała dziewczynka pokocha kolorowanie tej strony, ponieważ będzie odnosić się do Milli, może zmienić wzór swojej sukienki, wspólnie z Tobą śpiewając. Kwiaty w tle z pewnością podekscytują Twoje dziecko i podczas kolorowania nauczy się literować imię bohaterki „MILLI”.

5. Geo:

To zdjęcie przedstawia brata Milli - Geo. Twój mały chłopiec pokocha tę kolorowankę, ponieważ Geo podróżuje na swoich superszybkich łyżwach wraz z niebieską koszulą i kaskiem.

6. Milli i Geo z botem:

To zdjęcie przedstawia trzy główne postacie, Milli, Geo i Bota, bawiących się razem. Twoje dziecko pokocha kolorowanie tej strony, ponieważ będzie czuło się, jakby było na misji z postaciami. Możesz pozwolić swojemu dziecku na użycie wielu kolorów do tego rysunku.

7. Drużyna Umizoomi gra w gry:

To zdjęcie pokazuje, że drużyna dobrze się bawi podczas grania w gry. Drużyna Umizoomi grająca w gry zachwyci Twoje dziecko, ponieważ podkreśla grę w  ping-ponga i koszykówkę. Ten obrazek z kotem do kolorowania może być dość trudny do pokolorowania ze względu na wiele trudnych elementów.

8. Drużyna Umizoomi świętuje:

To zdjęcie przedstawia świętującą drużynę Umizoomi. Postacie zwykle świętują, gdy pomagają widzowi rozwiązać sprawę. Twoje dziecko będzie również chciało świętować podczas kolorowania tego obrazu. Zachęcaj, mówiąc mu, że wykonał świetną robotę.

Darmowe kolorowanki Umizoomi do druku są zdecydowanie zabawne, ponieważ zapewniają, Twojemu dziecku wchodzenie w interakcję z postaciami podczas kolorowania rysunków.