Przejdź do treści

Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików

Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików to świetna okazja dla dziecka do stworzenia własnego podwodnego świata z ulubionymi postaciami z kreskówki o tym samym tytule. Świat Gupików to edukacyjny serial animowany o zaciekawionych małych syrenkach, które w każdym odcinku badają różne aspekty życia w dyskretny i zabawny sposób.

Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików

Kolorowanki Gupiki znajdują się w różnych sytuacjach, rozwiązują problemy, które się przed nimi pojawiły, tańczą, śpiewają i bawią się, a mali widzowie chłoną przydatne informacje i ostatecznie zachwycają mamę i tatę swoją wiedzą.

Deema - kolorowanka z gupikiem syrenką do wydruku
Kolorowanka z gupikami do wydruku dla dzieci
Kolorowanka z gupikiem Gil i samochodem w bańce
Moly muzykalna syrenka - kolorowanka do druku
Kolorowanka z Gil'em w kasku - Bąbelkowy Świat Gupików
Kolorowanka Bąbelkowy Świat Gupików z bohaterem Gil
Szczeniaczek Bubble - kolorowanka z bajki Bąbelkowy Świat Gupików
Goby - kolorowanka Bąbelkowy Świat Gupików
Kolorowanka z syreną Molly i napisem po śladzie
Malowanka do wydruku - Bąbelkowy Świat Gupików
Kolorowanka Bąbelkowy Świat Gupików z Molly i Gil
Nonny - kolorowanka Bąbelkowy Świat Gupików
Pan Grouper kolorowanka do druku
Kolorowanka Bąbelkowy Świat Gupików z Nonny'm
Logo Bąbelkowy Świat Gupików do wydruku
Gupik Oona do kolorowania dla dzieci

Bąbelkowy Świat Gupików - kolorowanki z bajki animowanej dla dzieci

Kolorowanki oparte na kreskówkach są bardzo popularne wśród młodszych dzieci. Pomagają rozwijać zdolności motoryczne i koncentrację u małych dzieciaków.

Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików to także serial telewizyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym wyprodukowany przez stację Nickelodeon. Seria kręci się wokół przygód małych syrenek. Żyją w podwodnym świecie znanym jako Bubbletucky i odwiedzają przedszkole prowadzone przez pana Groupera.

Bohaterowie kolorowanek Bąbelkowy Świat Gupików

Przed Wami darmowe kolorowanek Bąbelkowych Gupików dla Twoich dzieci. Artykuł zawiera opis popularnych postaci z serialu telewizyjnego, takie jak Molly, Deema, Oona, Goby.

1. Gil:

Słodkie małe dziecko, które tu widzisz, to Gil, hałaśliwy i główny bohater bajki. Gil jest niezwykle energicznym dzieckiem, jego radosna energia i nienasycona ciekawość są zaraźliwe, zawsze zachęca innych przyjaciół aby przyłączyły się do przygody. Ma brzoskwiniową skórę, niebieskie oczy i ciemnozielony wzorzysty ogon. Poproś dziecko, aby użyło tych kolorów do pokolorowania naszej kolorowanki.

2. Molly:

Ten arkusz do kolorowania przedstawia Molly, muzykalnego gupika oraz liderkę gangu. Molly uwielbia śpiewać, jak widać na tej kolorowance i wraz z Gilem prowadzi naukę śpiewu. Stara się obrócić kamerę i porozmawiać z publicznością, upewniając się, że pozostają w centrum akcji. Molly jest miła, pomocna i przyjaźni się ze wszystkimi gupikami.

3. Deema:

Oto arkusz do kolorowania z gupikiem Deema z najdłuższymi włosami w bajce. Poproś malucha, aby użył pomarańczowej kredki do kolorowania skóry Deemy, żółtej do włosów, czerwonej do ogona i niebieskiej do oczu. Deema to energiczny gupik, który uwielbia być w centrum zabawy, uwielbia opowiadać dowcipy i rozśmieszać innych.

4. Nonny:

To Nonny, bystry i spokojny gupik, jest syreną o brzoskwiniowej skórze, pomarańczowych włosach i zielonych oczach. Zawsze występuje w niebieskich okularach do nurkowania, tak jak na kolorowance. Nonny jest cichym dzieckiem i nie ma skłonności do aktywności fizycznej. Jego gotowość do dalszych prób wraz z zachętą ze strony przyjaciół często prowadzi go do ostatecznego zwycięstwa.

5. Oona:

Oto kolorowanka Oona, słodkiego, delikatnego i szczerego małego gupika. Poproś swoje dziecko, aby pokolorowało tę słodką dziewczynkę na fioletowo, gdyż jest to jej charakterystyczny kolor. Oona często jako pierwsza zauważa, że ​​ktoś nie czuje się dobrze, bardzo lubi rośliny oraz kwiaty i uwielbia je podlewać.

6. Goby:

Słodki, mały gupik o wielkich oczach, którego tu widzisz, to Goby. Ma ciemnobrązową skórę, włosy w kolorze żółtym oraz brązowe oczy, jego falisty niebieski ogon ma fioletowe paski. Goby to kreatywne dziecko z niebanalną wyobraźnią, uwielbia opowiadać historie, zakładać nowe kostiumy i gadać różnymi głosami.

Goby jest towarzyska, inteligentna i kreatywna, to żądne przygód małe dziecko uwielbia spotykać się z przyjaciółmi na pomysłową zabawę.

7. Pan Grouper:

Urocza ryba, którą tu widzisz, nie jest zwyczajną rybą. To pan Grouper, sympatyczny i zabawny nauczyciel przedszkolny. Grouper podziwia inteligencję gupików i zachęca ich do dalszej pracy nad nią. Jest osobą pozytywną i każdy dzień postrzega jako okazję do odkrycia czegoś nowego.

Jeśli uwielbiasz rybki to musisz odwiedzić kolorowanki z bajki Gdzie jest Nemo - Twój maluch będzie na pewno zaskoczony!

8. Bąbelkowy szczeniak:

To urocza kolorowanka ze szczeniaczkiem o imieniu Bubble Puppy, którego właścicielem jest Gil. Wygląda na to, że ten uroczy szczeniak czeka na pokolorowanie. Poproś swoje dziecko, aby wypełniło kolorowankę żywymi odcieniami. Szczeniak Bubbly to hałaśliwy mały piesek z rybim ogonem, uwielbia grać w gry, w których przebija bańki.

9. Gang gupików:

Sześć postaci, które widzisz na arkuszu do kolorowania, to główni bohaterowie serialu. Te gupiki uwielbiają się bawić i pływać razem. Kolorowanka zawiera:

  • - Molly: naturalna przywódczyni,
  • - Gill: turbodoładowany gupik,
  • - Deema: królowa dramatu,
  • - Oona: słodki gupik,
  • - Nonny: ostrożny gupik,
  • - Bubbly szczeniaczek: pupil klasowy,
  • - Grouper: najlepszy nauczyciel na świecie.

10. Gil i Molly:

Oto arkusz do kolorowania Gila i Molly, którzy są najlepszymi przyjaciółmi i prowadzą wszystkie muzyczne programy. Duet zazwyczaj śpiewa popowe piosenki w serialu.

Bąbelkowy Świat Gupików - kolorowanki dla twojej pociechy

Możesz również zapisać te arkusze w formie książeczki do kolorowania, potrzebujesz tylko drukarki, mazaków i zestawu kredek, aby Twoje dzieci mogły zacząć zabawę. Wydrukuj tyle kopii, ile chcesz, aby Twoje dzieci mogły poświęcić swój wolny czas na pokolorowanie gupików.

Mamy nadzieję, że Twoim dzieciakom spodobały się kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików do wydrukowania za darmo - wesołego kolorowania!