Przejdź do treści

Kolorowanki 101 dalmatyńczyków

Pobierz i wydrukuj kolorowanki 101 dalmatyńczyków za darmo. Kolorowanki 101 Dalmatyńczyków to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku na rozwijanie kreatywności, skupienia, zdolności motorycznych i rozpoznawania kolorów. 101 Dalmatyńczyków to jeden z najbardziej ulubionych filmów dla dzieci wszech czasów.

Kolorowanki 101 dalmatyńczyków

Opowieść opowiada o psiej rodzinie, która straciła szczenięta na rzecz okrutnej kobiety, Cruelli de Villa. Cruella chce wykorzystać skórę szczeniąt do swoich ubrań. Poniżej znajduje się seria przygód do kolorowania – udanej zabawy!

Pieski kolorowanka 101 dalmatyńczyków
Piesek Lucky 101 dalmatyńczyków kolorowanka
Pieski kolorowanka 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków i zepsuty but
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków lustro
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków bawiące się pieski
Pertida i Pongo kolorowanka z bajki 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków czarownica Cruella
Kolorowanki 101 dalmatyńczyków puzzle
Kolorowanka rodzina 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków kąpiel pieska
Kolorowanka Cruella 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka z bohaterami bajki 101 dalmatyńczyków
Piesek kolorowanka 101 dalmatyńczyków
Pieski z bajki 101 dalmatyńczyków kolorowanka do wydruku
101 dalmatyńczyków piesek
Zabawy dalmatyńczyków do kolorowania
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków piesek w ogrodzie
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków i jajka na Wielkanoc
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków kąpiel pieska
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków zła czarownica
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków wspinający się piesek
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków i telewizor
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków piesek z myszką
101 dalmatyńczyków i jajka wielkanocne
Gromadka 101 dalmatyńczyków z pieskiem
101 dalmatyńczyków piesek w koszyku
101 dalmatyńczyków kolorowanka na Wielkanoc
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków na pikniku
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków pieski do wydruku
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków piesek do druku
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków do druku
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków piesek z piłką
Kolorowanka z parą 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka ze słodkim pieskiem 101 dalmatyńczyków
Cruella DeVil z bajki 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków płynący piesek
Rodzinka 101 dalmatyńczyków do wydruku
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków zakochana para
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków motylek i piesek
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków dla dzieci
Kolorowanka 101 dalmatyńczyków piesek z bajki
Piesek kolorowanka ze 101 dalmatyńczyków
Kolorowanka pieski z bajki 101 dalmatyńczyków robią pranie
101 dalmatyńczyków kolorowanka z bawiącymi się pieskami
Kolorowanki 101 dalmatyńczyków i zabawa z bucikiem

Ciekawostki o bohaterach 101 dalmatyńczyków

1. Pongo:

Pongo jest zwierzakiem Rogera Radcliffe'a w książce i serialu telewizyjnym. Słynie z solidnych czarnych uszu i czerwonego kołnierza. Pongo jest bardzo inteligentny. Ludzie zawsze przychodzą do niego po rady i sugestie. W rzeczywistości Pongo ma najjaśniejsze umysły w dogdom.

2. Pertyda:

Jest to jeden z interesujących arkuszy 101 dalmatyńczyków przedstawiający Pertidę opiekującą się swoimi szczeniakami. Perdita jest partnerką Pongo. Jest dobrze wychowana, elegancka i piękna, krótko mówiąc, całkowicie odwraca się od wyluzowanej natury Pongo. Pomimo swojej spokojnej i cichej natury, Perdita bardzo się martwi w gorączkowych sytuacjach. Jest także zaciekłą wojowniczką, co widać w jej walce z Horacym i Jasperem. Ma parę cętkowanych uszu i zawsze nosi niebieski kołnierzyk.

3. Cruella:

Cruella jest głównym antagonistą serii „101 Dalmatyńczyków”. Jest sąsiadką Rogera i Anity Radcliffe. Cruella jest szefem House of De Vil, sklepu z modą, w którym pracuje Anita. Jest chciwą kobietą. Próbuje również ukraść farmę Dearly's, aby się wzbogacić.

4. Horacy i Jaspis:

Horace i Jasper to dwaj niezdarni pomocnicy Cruelli. Wynajęła ich do porwania szczeniąt Perdity i Pongo. Chociaż obaj są głupi, Horace wydaje się nieco mądrzejszy, ponieważ ma lepsze pomysły. Ale Cruella odrzuca wszystkie jego pomysły na rzecz pomysłów Jaspera.

5. Roger:

Roger jest właścicielem Pongo i mieszka w małym kawalerce. Jako autor piosenek, Roger jest bardzo kreatywny i może z łatwością napisać tekst, gdy otrzyma odpowiednią muzę lub inspirację. Mimo że jest artystą, Roger jest na tyle odważny, by stanąć w obronie siebie i swojej rodziny przeciwko Cruelli.

6. Anita:

Anita jest właścicielką Perdity i pracownikiem Cruelli's De Vil. Anita była również przyjaciółką Cruelli z dzieciństwa, ale ich przyjaźń kończy się, gdy Cruella oferuje kupno wszystkich piętnastu szczeniąt Perdity i Pongo. Anita i Roger zakochują się później w filmie i zostają mężem i żoną.

7. Łata:

Patch to duże szczenię w miocie Perdity i Pongo. Patch urodził się z czarnym znakiem wokół oka, co było niezwykłe, ponieważ większość dalmatyńczyków rodzi się w czystej bieli. Patch był tym, który poinformował Pongo i Perditę o szczeniakach z Piekielnej Hali i o tym, co Cruella planuje z nimi zrobić.

8. Szczęściarz:

Lucky jest prowodyrem swoich braci i sióstr. Jest energicznym szczeniakiem i aktywnie uczestniczy w ucieczce jako lider szczeniąt. Jest również szybko myślącym szczeniakiem i szybko wychodzi z kłopotów. Lucky ma czarne plamki, które tworzą kształt odwróconej podkowy.

9. Rolly:

zwany także Roly-Poly, jest psotnym i zabawnym szczeniakiem, który zawsze wpada w kłopoty. Rolly ma ogromny apetyt. Przez cały film zawsze będziesz widział, jak przeżuwa coś lub coś innego. Możesz rozpoznać Rolly'ego po plamach na uszach.

10. Cadpig:

Oto jedna z najlepszych kolorowanek 101 Dalmacji, przedstawiająca jedną z głównych postaci w filmie Cadpig. Jest najmniejszą ze wszystkich szczeniąt i łączy ją szczególna więź z Patchem. Jest delikatnym szczeniakiem. Nie może chodzić na duże odległości i szybko się męczy. Jest zafascynowana filozofią New Age i stara się jak najlepiej promować dobrą wolę na całym świecie.

Darmowe kolorowanki 101 dalmatyńczyków

Te darmowe kolorowanki 101 Dalmatyńczyków online pomogą Twojemu dziecku przeżyć dreszczyk emocji z filmu. Jeśli chcesz wydrukować diagramy, kliknij na obrazek, a następnie zapisz. Aby uzyskać najlepsze wyniki, wydrukuj 101 dalmatyńczyków na papierze o dużej gramaturze. Jakie jest ulubione szczenię Twojego dziecka w filmie „101 dalmatyńczyków”? Opowiedz nam o tym tutaj.

Sprawdź naszą kolekcję kolorowanek 101 dalmatyńczyków powyżej. Mamy dla Ciebie również mnóstwo innych stron z  pieskami do kolorowania. Przeglądnij je wszystkie i wydrukuj ile chcesz.