Przejdź do treści

Kolorowanki Auta

Kolorowanki Auta i Auta 2 to duża kolekcja obrazków do kolorowania z bardzo popularnego pełnometrażowego filmu animowanego The Cars. W tej kreskówce opowiada o fascynujących przygodach samochodów. Głównym bohaterem jest samochód wyścigowy Lightning McQueen oraz jego najlepszy przyjaciel – holownik Master.

Kolorowanki Auta

Pobierz lub wydrukuj bezpłatnie kolorowanki Auta (The Cars) dla swojego chłopca. Dzieci bardzo je kochają.

Kolorowanka z bajki Auta 2 do druku
Zygzak McQueen kolorowanka do druku
Złomek kolorowanka z bajki The Cars do druku
Sally Carrera kolorowanka do druku
Auta kolorowanka z bajki dla dzieci
Auta 2 kolorowana do drukowania
Kolorowanka do druku z bajki Auta
Bert kolorowanka Auta do wydruku
Auta kolorowanka dla dzieci do druku
Zygzak u mechanika kolorowanka z bajki The Cars 2
Kolorowanka The Cars do malowania
Miasto z bajki Auta kolorowanka
Ogórek z bajki Auta do kolorowania
Malowanka Auta do wydruku dla dzieci
Kolorowanka z szeryfem z bajki Auta do druku
Drukowanka Auta dla dzieci
Kolorowanka Auta do wydruku w PDF
Kolorowanka The Cars do wydruku w PDF
Kolorowanka The Cars 3 do druku
Kolorowanka The Cars do druku dla dzieci
Ramirez kolorowanka dla dzieci z filmu The Cars 3
Kolorowanka Mcqueen z bajki Auta 3
Kolorowanka złomek z Auta do drukowania za darmo
Kolorowanka Auta dla dzieci
Samochód z bajki Auta 3 do druku
Kolorowanka z logo Auta 3 do druku
Baron Smardz-Rychły kolorowanka Auta 2 do drukowania
Kolorowanka z bajki Auta z Ogórkiem
Łukasz kolorowanka z wózkiem widłowym z bajki Auta
Kolorowanka Auta do wydrukowania
Kolorowanka z bohaterami bajki Auta do wydruku
David Hobbscap kolorowanka do druku
Emma z bajki Auta kolorowanka
Cars kolorowanka z bajki do druku
Jeff Gorvette kolorowanka z The Cars 2

Top 30 kolorowanek z bajki Auta

Oto, gdzie możesz znaleźć kolekcję kolorowanek z filmu Auta 2, powyżej znajduje się 30 najlepszych kolorowanek Auta i Auta 2 do wydrukowania.

1. Zygzak Mcqueen i przyjaciele:

Ten obrazek do kolorowania przedstawia Zygzaka McQueena i jego przyjaciół, wyglądających na szczęśliwych i wesołych. Obraz nie jest jedną historią, ale zawiera pojedyncze obrazy McQueena, Sally Carrera - ukochanej McQueena, Ramone - który maluje McQueena w ostre kalkomanie, Guido - który wykonuje najszybszy pit stop na wyścigu i Mater - najlepszy przyjaciel McQueena.

2. Finn McMissile:

Ten samochód, którego projekt został zainspirowany kilkoma samochodami, jest brytyjskim tajnym agentem. Z powodu nieporozumień i nieporozumień Finn wziął Matera za bardzo inteligentnego amerykańskiego szpiega w przebraniu. Finn McMissile ma ciemny, pistacjowozielony kolor, a ten portret tajnego agenta, uśmiechającego się do kamery, wygląda naprawdę uprzejmie.

3. Francesco Bernoulli:

Francesco Bernoulli jest międzynarodowym mistrzem Formuły Racer. Ten samochód z otwartymi kołami wygląda jak zwykle zadowolona z siebie na zdjęciu. Pomalował się na kolory flagi swojego kraju, włoski tricolor i to samo można zrobić z tym obrazkiem do kolorowania. Na tym obrazku jest wiele szczegółów, które dzieci z pewnością pokochają kolorowanie.

4. Mater:

W tej scenie Mater był zaangażowany w jeden ze swoich wybryków. Mater zakrada się do traktora. Jak widać na filmie, głośno trąbił i pohukiwał, gdy zbliżał się do traktora, który jest zaskoczony, przestraszony i przewraca się. Obraz przedstawia nocne pole, a księżyc wznosi się na czystym nocnym niebie.

5. Królowa Elżbieta II:

Jest to samochodowa wersja królowej Elżbiety II, która jest klasycznym modelem Rolls Royce Phantom. Była na ostatnim okrążeniu wyścigu, a nawet pasowała na Mater pod koniec filmu. Bagażnik dachowy samochodu to dekadencka korona, przystająca na królową. Samochód ozdobiony jest królewskimi ornamentami.

6. Luigi:

Luigi to Fiat 500 z 1959 roku. Ten ekscentryczny włoski samochód jest wielkim fanem Scuderia Ferrari i nie uznaje, że McQueen jest w czołówce wielkiego Ferrari. Jego jaskrawożółty kolor byłby przyjemnością, aby wypełnić ten kolorowy obrazek. Na tym zdjęciu Luigi jest przedstawiony w słuchawkach - który był jego awatarem na torze wyścigowym.

7. Miles Axelroad:

Miles Axlerod jest baronem naftowym, który uruchamia Allinol – alternatywne paliwo. Ten legendarny samochód okrążył świat bez GPS. Ostatecznie Axlerod chciał wykorzystać Allinol jako sposób na przejęcie władzy nad światem, ponieważ samochody korzystające z jego alternatywnego paliwa zostały wysadzone przez impuls elektromagnetyczny. To Mater opracował swój plan i wezwał go.

8. Luigi i Guido:

Luigi i Guido, przyjaciel Luigiego i włoski wózek widłowy, jeżdżą drogami Radiator Spring. Różne sklepy i ich neony są widoczne w tle, gdy dwóch przyjaciół radośnie toczy się opustoszałą drogą.

9. Profesor Z:

Profesor Zundapp lub profesor Z jest głównym mózgiem wynalazków allinolu i impulsu elektromagnetycznego. Na tym zdjęciu ten cytrynowy samochód nosi monokl ze swoim zwykłym znudzonym wyrazem twarzy.

10. Holley Shiftwell:

Holley Shiftwell jest atrakcyjną brytyjską tajną agentką na szkoleniu. Jest także miłosnym zainteresowaniem Matera w filmie Cars 2. Ma jasnofioletowo-różowy kolor, który dziewczyny chciałyby wypełnić.

11. Samochód w garażu:

W końcu samochody to maszyny! Potrzebują opieki i naprawy. Ten lśniący samochód uśmiecha się w garażu. Jest gotowy do drogi, po opiece doświadczonych mechaników.

12. Wyścig Pucharu Tłoka:

Piston Cup to słynny wyścig, który rozgrywa się w filmie „Samochody”. Samochody biorące udział w wyścigu to Zygzak McQueen, Strip Weather, Chick Hicks, Dale „Juniour” Earnhardt Jr., Aiken Axler, Claude Scruggs, Todd Marcus, Billy Oilchanger, Winford Bradford Rutherford, żeby wymienić tylko kilka.

Wspaniale jest oglądać wyścigi Formuły 1 w telewizji i grać w gry wideo wyścigowe. Będzie więc podekscytowany pokolorowaniem tej strony. Mali chłopcy uwielbiają bawić się miniaturowymi samochodami, a ta strona będzie jego ulubioną!

13. Rusteze:

Bracia Rust-eze, Rusty i Dusty są samochodami na szprychy i właścicielami Rust-eze. Rust-eze to zespół, który sponsoruje Lighting McQueen; ten zespół dał braciom Rust-eze „wielką przerwę”. Rusty to Dodge Cart z 1963 roku, a Dusty to Dodge A100 z 1964 roku. W filmie pojawiają się trzykrotnie. Bracia Rust-eze urozmaicają zabawę i sprawiają, że film jest atrakcyjny dla dzieci. Podobają im się również pokolorowanie tej strony.

14. Bugatti Veyron:

Bugatti Veyron EB 16.4 to supersamochód z centralnie umieszczonym silnikiem, zaprojektowany i opracowany przez Grupę Volkswagen i jest produkowany przez Bugatti Automobiles S.A.S. w Molsheim we Francji. Supersportowa wersja Veyrona została uznana w Światowej Księdze Rekordów Guinnessa za najszybszy samochód na świecie produkowany zgodnie z prawem ulicznym, osiągający prędkość 431,7 km/h. Wszystkie zasługi dla głównego projektanta Hartmuta Warkuss i Jozefa Kabaň, pod kierownictwem szefa inżynierii Wolfganga Schreibera. Ten sportowy samochód można dostosować do potrzeb kupującego, dzięki czemu jest tak popularny.

Mali chłopcy uwielbiają zbierać ciekawe ciekawostki o samochodach; możesz go zaskoczyć informacją dotyczącą Bugatti. Ucieszy się, gdy dowie się, że jego mamusia również interesuje się samochodami!

15. Samochód policyjny:

Samochód policyjny jest bardzo łatwy do zauważenia na drodze, dzięki czerwonej syrenie na dachu samochodu. Słowo „Policja” jest również napisane na samochodzie z logo rządu, ponieważ policja wykonuje prawa stanowe.

Dzieci liczą na policję, która może wsadzać przestępców do więzienia. Pokolorują samochód dokładnie tak, jak widzi się na drodze, co da ci wyobrażenie, że ich umiejętności obserwacji stopniowo się rozwijają.

16. Samochód królewski:

„The King” Strip Weathers naprawdę walczył o to, by stać się częścią błyszczącego sponsoringu i uwagi mediów; ma skromne początki na torze tłokowym. King Stripweather to Plymouth Superbird z 1970 roku z silnikiem półciężarowym 426ci. Inne nazwy samochodu to Stary Tatuś Królik, Stary Człowiek i Pan Król.

Superbird był mocno zmodyfikowaną wersją Plymouth Road Runner, przeznaczonym do wyścigów samochodowych. King ma większe koła, ale krótszy rozstaw osi. Twoje dziecko pokocha ten uśmiechnięty sportowy samochód z niezwykłą maską. Zazwyczaj jest w kolorze jasnoniebieskim, ale Twoje dziecko może je pokolorować zgodnie ze swoim życzeniem.

17. Połącz kropki:

Dzieci uwielbiają łączyć kropki i odkrywać ukryty obrazek. Istnieje poczucie tajemniczości, które sprawia, że są ciekawi, aby uzupełnić ten obraz. Upewnij się, że prawidłowo łączy kropki; nauczy go liczb w zabawny sposób. Jako rodzic możesz również ocenić rozwój poznawczy swojego dziecka. Zauważ, że Twoje dziecko zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły podczas kolorowania samochodu.

18. Samochód lecący jak helikopter:

To zdjęcie jest niewyobrażalne! Czy kiedykolwiek widziałeś samochód lecący helikopterem? Ten obrazek nie tylko sprawi, że Twoje dziecko będzie chichotać, ale będzie naprawdę zachwycone. Samochód ma uśmiechniętą twarz i jest podekscytowany możliwością przelotu helikopterem i oglądania scenerii z lotu ptaka. Śmigłowiec też jest bardzo szczęśliwy, prawdopodobnie myśli, że tak bardzo uszczęśliwia ten mały samochód!

Istnieje wiele możliwości eksperymentowania z kolorami i maksymalnego wykorzystania wyobraźni. Poproś dziecko, aby używało akwareli lub pisaków, a nie tylko pastelowych lub woskowych kredek.

19. Stylowy samochód sportowy:

To musi być super fajne Lamborghini! Jest to luksusowy samochód wyprodukowany we Włoszech, aby konkurować z popularnym Ferrari, które kiedyś szturmem podbiło świat i nadal jest bardzo popularnym samochodem. Miłośnicy sportu i ci, którzy kochają stylowe samochody, pokochają ten super samochód.

Więc co jest innego lub wyjątkowego w tym samochodzie? Drzwi samochodu otwierają się do góry i są obsługiwane automatycznie, wystarczy nacisnąć przełącznik na desce rozdzielczej! Twoje dziecko będzie cieszyć się kolorowaniem tego samochodu, możesz poprosić go, aby użył brokatu, aby nadać mu lśniące ciało i opływowy wygląd. Twoja dziecięca kreatywność sprawi, że ten samochód będzie najatrakcyjniejszym samochodem na świecie!

20. Samochód z dużymi kołami:

Samochód ma duże koła i jest często używany do celów wojskowych. Mocne i duże opony sprawiają, że samochód jest wytrzymały i może jeździć w trudnym terenie. Maska samochodu jest otwarta, a bagaże można ułożyć z tyłu auta. Ten samochód z półmaską ma z boku flagę. Ten samochód jest świetną opcją na safari w dżungli i obserwowanie ptaków.

Twój maluch, który bawi się samochodzikami, chciałby mieć samochód taki jak ten, kiedy dorośnie. Marzeniem każdego dziecka jest posiadanie niesamowitego samochodu, musisz wspierać to marzenie, inspirując je do ciężkiej pracy i nauki, aby wydrukować kolorowanki z samochodami przejdź do odpowiedniej kategorii na stronie..

21. Jeep bez kaptura:

Kto nie chce samochodu bez maski i poczuć drogę podczas długiej jazdy. Dobre samochody sprawiają, że podróż jest wspaniałym przeżyciem. Ten samochód jest taki. Ten typ samochodów z maską lub bez jest popularnie nazywany kabrioletem i plasuje się wysoko pod względem ilorazu stylu. Takie samochody można zobaczyć na filmach, na których jeździ przystojny bohater, który próbuje uwieść swoją ukochaną.

Na tym zdjęciu widzimy ten kabriolet jeep z wytrzymałymi kołami i wygodnymi siedzeniami i będzie świetnym towarzyszem w długiej podróży. Prosta konstrukcja sprawia, że ​​samochód jest łatwy w prowadzeniu. Tak więc ten elegancki samochód będzie kolejnym dodatkiem do listy życzeń Twojego dziecka!

22. Ford Mustang:

Ford Mustang to samochód produkowany przez Ford Motor Company. Jego konstrukcja oparta jest na północnoamerykańskim Fordzie Falcon, kompaktowym samochodzie. Mustang przeszedł różne transformacje do obecnej szóstej generacji. Mustang stworzył serię „Klasy samochodów kucyka” amerykańskich samochodów.

Samochód ten dał początek takim konkurentom jak Chevrolet Camaro, Pontiac Firebird czy AMC Javelin. Mustangowi przypisuje się inspirujące projekty, takie jak Toyota Celica i Ford Capri, które zostały zaimportowane do Stanów Zjednoczonych. Ten samochód zaprojektowany przez Johna Najjara Ferzely'ego, Phillipa T. Clarka i Joe Orosa.

Twoje dziecko z pewnością użyje swoich ulubionych kolorów, aby ten Mustang wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie i mocniej. Będzie mu się też podobało pokolorowanie słowa Mustang i lepiej zapamięta nazwę samochodu. Jego macho pokochają mali chłopcy!

23. Na torze wyścigowym:

Wyścig trwa i widzimy samochody rywalizujące ze sobą na torze. Każdy samochód ma inny wyraz twarzy, aby pokazać, jak myślą o wyścigu! Czy myślą, czy jest jakaś szansa na wygraną?

Dzieci uważają, że wyścigi samochodowe są ekscytujące i pełne przygód. Pokolorują te wyraziste samochodziki na torze wyścigowym!

24. Sally:

Sally Carrera z filmu animowanego Pixar „Samochody” jest prawnikiem miejskiego Radiator Springs. Jest także ukochaną Zygzaka McQueena, jej głos udziela Bonnie Hunt. Ta urocza postać z niebieskiego samochodu jest również właścicielem motelu o nazwie „Cozy Cone” w filmie, w którym indywidualny pokój motelowy został zaprojektowany jako duży pachołek drogowy.

25. John Lassiter:

John Alan Lasseter to amerykański animator, reżyser filmowy, scenarzysta, producent i dyrektor kreatywny w Pixar, Walt Disney Animation Studios i Disney Toons Studio. Jest człowiekiem odpowiedzialnym za projekty takie jak Toy Story 1 i 2, A Bug’s Life, Cars and Cars 2. Oddał również swój głos dla postaci samochodu nazwanej jego imieniem w filmie „Cars”.

Twoje dziecko spodoba się pokolorowaniu tego samochodu nazwanego na cześć twórcy, zawsze możesz pomóc mu dowiedzieć się więcej o Johnie Lasseterze i rodzaju technik, których użył do stworzenia tych antropomorficznych postaci samochodów do filmu Auta i samochody 2.

Ten samochód jak na filmie ma słoneczną żółć, ale Twoje dziecko może użyć swoich ulubionych odcieni, aby to zdjęcie wyglądało na jaśniejsze.

Zabawne kolorowanki Auta z bajki The Cars

Postacie z kolorowanek The Cars są zabawne, ekspresyjne i bardzo wydajne. Istnieje wiele innych postaci samochodów, które można pokolorować innymi niż te, ale te postacie samochodów sprawiają, że film jest naprawdę wyjątkowy. Możesz również stworzyć kolaż, wycinając postacie samochodów po tym, jak Twoje dziecko skończy je pokolorować.

Możesz także zrobić jasne karty flash i opowiedzieć im ciekawe ciekawostki o każdym samochodzie. To sprawi, że będzie chciał dowiedzieć się więcej o samochodach, zaszczepi nawyk szukania w Internecie rzeczy, o których chcieliby dowiedzieć się więcej. Po co więc czekać, poproś dzieci, aby zebrały wszystkie swoje zestawy do kolorowania i miały przyjemną sesję kolorowania. Spraw, aby sesja kolorowania stała się wzbogacającym doświadczeniem edukacyjnym dla Twojego malucha!

Jeśli ty lub twoje dziecko macie coś do samochodów, to kolorowanki Auta 2 mogą być źródłem niekończącej się zabawy i emocji. Wydrukuj te bezpłatne strony do kolorowania samochodów i weź swoje kolory i zanurz się w świat wyścigów i żywych kolorów.