Przejdź do treści

Kolorowanki Minionki

Chwyć kredki i wydrukuj kilka kolorowanek z Minionkami! Będziesz potrzebował koloru żółtego i niebieskiego. Kto nie kochał Minionków z Despicable Me? Kochaliśmy ich tak bardzo, że zrobili swój własny film! Te prymitywne słodziaki z goglami są przezabawne.

Kolorowanki Minionki

Jeśli po prostu nie masz dość, możesz obejrzeć więcej – poniżej znajdziesz kolorowanki Minionki.

Kolorowanka do druku z dwoma Minionkami
Kolorowanka z trzema bohaterami bajki Minionki
Bob Minionek do kolorowania dla dzieci
Żółty Minionek - kolorowanka do druku
Malowanka z Minionkami dla dzieci
Rysunek Minionka do kolorowania
Tim - kolorowanka z Minionkiem do druku
Kolorowanka z Minionkiem i kaczuszką do pływania
Minionek w koronie - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z bohaterami filmu Minionki
Darmowa kolorowanka z Minionkiem i bananami
Minionek Stuart - darmowa kolorowanka do wydruku
Kolorowanka ze zwariowanymi Minionkami
Kolorowanka z tańczącym Minionkiem
Zestaw Minionków do kolorowania dla dzieci
Despicable Me - kolorowanka z Minionkami do wydruku
Świąteczna kolorowanka - Minionek Mikołaj
Minionek gra w piłkę - kolorowanka dla dzieci

Minionki - darmowe kolorowanki z bajki

Czy Minionki to jeden z ulubionych filmów Twojego dziecka? Szukasz stron do kolorowania z Minionkami, aby zwiększyć zainteresowanie kolorowaniem swoje dziecko? Cóż, jeśli skinąłeś głową i chcesz, aby twój szalony minionek pomalował kolorowanki Minionki, to idealnie trafiłeś!

Kto nie kocha tych uroczych stworzeń z filmów Minionki i Minionki 2 (w jęz. ang. Despicable Me). Minionki to żółte, stworzenia z jednym lub dwojgiem oczu. Są impulsywnymi małymi wesołymi postaciami z bajki. Istnieją setki różnych Minionków, z których każdy ma inne cechy.

 Z dnia na dzień film stał się bardzo popularny wśród najmłodszych kinomanów. Jeśli Twoje dziecko kocha Minionki, z pewnością pokocha również naszą małą kolekcję kolorowanek z Minionkami!

Minionki - kilka ciekawostek

1. Grupa Minionków:

Minionki to sługi pana Gru, uwielbiają siać chaos i psoty oraz jedzą dużo bananów. Są ciekawe, nieprzewidywalne i przewrotnie słodkie. Dla Gru te stworzenia to znacznie więcej niż tylko jego podwładni. Tak naprawdę ich lubi i docenia ciężką pracę i wsparcie. Zna nawet każdego z nich po imieniu. Powiedz swojemu maluchowi, aby rozpoznał każdego Minionka z naszej kolorowanki.

2. Bob:

Bob, znany również jako King Bob, jest jednym z głównych Minionków w filmie „Minionki”. Bob jest łysym i niskim stworem o wielokolorowych oczach. Jego jedno oko jest zielone, a drugie brązowe. Bob zawsze nosi pluszowego misia, którego nazywa Tim. Jest bardzo niedojrzały i dziecinny niż większość sługusów.

3. Stuart:

Stuart jest jednym z głównych bohaterów bajki „Despicable Me”. Jest niskim, jednookim stworem z uczesanymi włosami. Stuart jest zabawnym, przyjaznym i inteligentnym stworem. Można też powiedzieć, że jest jednym z najbardziej szczerych i niewinnych minionów. Ale wydaje się też mieć buntowniczą postawę. Stuart jest zawsze głodny, kiedyś próbował też zjeść Kevina i Boba, myśląc, że to banany :)

4. Kevin:

Kevin posiada rekord Guinnessa za bycie najmniejszym stworem. Ma zaledwie 6 centymetrów wzrostu i szczupłą sylwetkę. Kevin zawsze pojawia się w swoim ulubionym stroju golfowym, ponieważ uwielbia grać w golfa. Może uprawiać ten sport przez cały czas. Lubi żartować z innych Minionków i często dokucza Jerry'emu nazywając go tchórzem.

5. Despicable Me:

Oto piękna kolorowanka z minionkami z postaciami z filmu. Znajdziemy tutaj Gru, jego trzy adoptowane córki – Margo, Agnes i Edith oraz jego ukochane Minionki. Gru jest superzłoczyńcą, który uwielbia wszystkie niegodziwe rzeczy. Tym razem, słysząc, że jego rywal planuje ukraść piramidę w Gizie, postanawia ukraść księżyc. W połączeniu ze swoją uroczą armią małych, żółtych Minionków oraz arsenałem wojennych machin i broni, Gru jest gotów unicestwić wszystkich, którzy staną mu na drodze.

Jednak największym wyzwaniem są dla niego trzy urocze adoptowane córki – Agnes, Margo i Edith. Pod koniec filmu miłość jego ukochanych córek zmienia Gru na lepszego człowieka.

6. Dave:

Dave jest najbardziej pracowitym ze wszystkich Minionków. Jest inteligentny, przezabawny, miły i opiekuńczy. Dave jest również dobry w graniu w gry wideo, co widać w jednej ze scen z bajki. Dave uwielbia pociski i rakiety, jest bardzo podekscytowany, strzelając z wyrzutni rakiet. Ma płaskie włosy z przedziałkiem po bokach i szczupłą sylwetkę.

7. Carl:

Carl jest malutkim, jednookim stworem z przystrzyżonymi włosami. Lubi nosić latarkę na głowie i ma megafon, który piszczy. Carl to kochający zabawę  Minionek, lubiący spędzać czas i bawić się z innymi.

8. Donny:

Donny jest jednym z najbardziej zabawnych Minionków w serii. Jest uroczym, jednookim stworem, który uwielbia śpiewać. Jest trochę niezdarny, jak widać na filmie, kiedy upada i wsadza głowę do słoika. Donny pojawia się w Minionki 2. Lubi owoce, zwłaszcza banany w filmie nosi owoce na głowie i śpiewa piosenkę o bananach.

9. Steve:

Steve ma znaczące role zarówno w pierwszej części Minionków jak i w drugiej. Steve jest zabawnym, kochającym stworem, ale wpada w szał, gdy ktoś go uderzy. W filmie, kiedy Dave strzela z wyrzutni rakiet, trafia ona w grupę Minionków, w tym Steve'a, co sprawia, że wylatują wysoko w powietrze. Zirytowany tym Steve podchodzi do Dave'a i uderza go w ramię, aby mu się odpłacić.

10. Minionki kochają banany:

Kolorowanka Minionków przedstawia Dave'a biegnącego z bananem w jednej ręce i jabłkiem w drugiej. Minionki uwielbiają banany i sam widok bananów może doprowadzić ich do kompletnego chaosu. Innym ulubionym pokarmem minionków są jabłka. Kolorowanka przedstawia jabłoń i drzewo bananowe w tle. Wyraźnie sugeruje, że Dave ukradł te owoce z drzewa i biegnie tak szybko, że nikt go nie złapie.

11. Tim:

Tim to szczupły i wysoki Minionek, który uwielbia grać szefa. Zawsze zobaczysz go przebranego za tatę. Na głowie ma malutką kępkę włosów. Przebiera się również za ojca podczas zakupów w centrum handlowym. W „Minionki 2” Tim pojawia się w zupełnie innym przebraniu. Nosi brodę i krawat, a w jednej ze scen Tim przebiera się za policjanta z Y.M.C.A.

Kolekcja kolorowanek z Minionkami

Więc to była nasza kolekcja Minionków do wydrukowania. Możesz sprawić, że sesja kolorowania będzie zabawna i interaktywna, opowiadając dziecku historie lub unikalne cechy tych żółtych stworów. Daj nam znać, jak Twoje dziecko poradziło sobie z naszymi kolorowankami Minionków.