Przejdź do treści

Kolorowanki Świnka Peppa

 

Świnka Peppa to animowany serial telewizyjny dla przedszkolaków. Bohaterowie tego serialu telewizyjnego oraz kolorowanek z Peppą mieszkają w domach i jeżdżą samochodami, ale nadal wykazują pewne cechy zwierząt. Każdy odcinek przedstawia codzienne czynności Świnki Peppy, takie jak pływanie, odwiedzanie dziadków, kuzynów, uczęszczanie do szkoły,  różne zabawy czy jazda na rowerze.

Dziś mamy kilka wspaniałych kolorowanek ze Świnką Peppą! Świnka Peppa to brytyjski serial animowany skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, który rozpoczął się w 2004 roku.

Kolorowanki Świnka Peppa

Każdy z przyjaciół Peppy to inny rodzaj zwierzęcia. Pokoloruj Peppę i jej przyjaciół! Wydrukuj piękne kolorowanki Świnka Peppa i baw się przy tym wyśmienicie!

Kolorowanka z bajki Świnka Peppa do drukowania
Peppa i George na rowerkach - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka ze Świnką Peppą jadącą na rowerku
Kucyk Pedro kolorowanka z bajki Peppa Pig
George świnka z bajki o Peppie - kolorowanka dla dzieci
Darmowa kolorowanka Świnka Peppa strażak
Słoń Edmund kolorowanka dla dzieci
Świnka Peppa w sukience - kolorowanka do wydruku
Kolorowanka z piratem - George'm ze Świnki Peppy
Kolorowanka Świnka Peppa do druku
Zimowa kolorowanka do druku Świnka Peppa
Świnka Peppa latająca wróżka - kolorowanka dla dzieci
Mama kot z bajki dla dzieci Świnka Peppa do kolorowania
Świnka Peppa z kotkiem - kolorowanka dla dzieci
Świnka Peppa w zimowym ubranku - kolorowanka
Świnka George gra w piłkę - malowanka dla dzieci
Tata Świnka - kolorowanka dla dzieci z bajki

Świnka Peppa - kolorowanki do druku z bajki dla dzieci

Teraz, gdy poznałeś kilka interesujących faktów na temat tej serii, nadszedł czas, aby wydrukować kolorowanki ze Świnką Peppą i poznać wszystkich bohaterów. Oto mała kolekcja arkuszy do kolorowania Świnki Peppy dla najmłodszych.

1. Świnka Peppa:

Poznaj Peppę, bohaterkę serialu. Świnka Peppa to sześcioletnia świnka, która mieszka z matką, ojcem i młodszym bratem Georgem. Spędza czas bawiąc się ze swoją najlepszą przyjaciółką owieczką Suzy. Peppa uwielbia skakać w kałużach błota, śmiać się i głośno parskać.

2. Świnka George:

To jest George, młodszy brat Peppy. Jest dwuletnią świnką, która uwielbia bawić się ze starszą siostrą. George bardzo lubi zabawki, zwłaszcza dinozaury, i nosi je wszędzie ze sobą. W rzeczywistości „Dinozaur” było pierwszym słowem, jakie wypowiedział George. George najbardziej lubi jeść i się śmiać.
George to różowo-skóra świnka z małym, kędzierzawym ogonem.

3. Mama Świnka:

Oto arkusz do kolorowania z mamą Świnką. Poproś dziecko, aby narysowało słowa „Mama Świnka” po zakończeniu kolorowania. Jej prawdziwe imię to Amanda. Mamusia Świnka, podobnie jak Peppa, uwielbia skakać w błotnych kałużach. Jest mądrą i inteligentną świnią. Jest lepsza w czytaniu map niż Tata świnka.

4. Tata świnia:

Tata świnka jest wesołym facetem i cały czas się śmieje, zwłaszcza gdy bawi się z dziećmi. Jednak czasami robi się trochę zrzędliwy, zwłaszcza gdy traci okulary. Tata świnka pracuje jako architekt, uwielbia czekoladowe ciasteczka i nigdy nie może z nich zrezygnować. Jest jasno-turkusową świnką i ma brązowe wąsy.

5. Babcia i dziadek Peppy:

Oto urocza kolorowanka Babci i Dziadka Peppy. Wyjaśnij znaczenie dziadków w życiu dziecka za pomocą tego arkusza kolorowania. Babcia jest troskliwa i tak samo kocha wszystkie swoje wnuki. Jest jasnoróżową świnką i nosi różową sukienkę oraz czarne buty.

Dziadek bardzo pasjonuje się ogrodnictwem. Pozwala Peppie i George'owi pomagać mu w ogrodzie. Ma bladoróżową skórę i nosi czarne buty.

6. Aleksander:

Oto arkusz do kolorowania Aleksandra, kuzyna Peppy, bawiącego się z Wielką Jaszczurką. Jego ulubiony kolor to żółty i zawsze nosi żółtą sukienkę, tak jak jego siostra Chloe. Aleksander to mała świnka, która wciąż uczy się mówić.

7. Rodzina świnki Peppy:

Oto urocza kolorowanka rodziny Peppy jedzącej razem obiad. Arkusz do kolorowania pokazuje szczęśliwe dzielenie się z rodziną i cieszenie się wzajemnym towarzystwem przy ciepłym posiłku. Ten arkusz kolorowania wprowadzi Twoje dziecko w nastrój na zdrową przekąskę.

8. Peppa i George:

Ten arkusz do kolorowania przedstawia Peppę i George'a drzemiących na łóżku piętrowym. George tak bardzo kocha swojego wypchanego dinozaura, że nie rozstaje się z nim nawet podczas snu. Arkusz do kolorowania podkreśla więź, którą siostra dzieli z bratem.

9. Mama świnka z Peppą:

Ta kolorowanka pokazuje, jak Peppa pomaga mamie świnki w jej pracy. Mama świnka pracuje w domu na swoim komputerze z pomocą Taty i Georga. Po pokolorowaniu tego arkusza naucz swoje starsze dziecko podstaw obsługi komputera.

10. Peppa jedzie na rowerku:

Wygląda na to, że Peppa uwielbia jeździć na rowerze w słoneczny dzień. Ta kolorowanka, z pięknym krajobrazem, pozwoli Twojemu dziecku pokazać zdolności artystyczne. Jazda na rowerze to także świetna forma ćwiczeń. Opowiedz dziecku więcej o tym ekscytującym sporcie podczas kolorowania tego arkusza.

Te darmowe kolorowanki Świnka Peppa pomogą w rozwoju społecznym i emocjonalnym Twojego przedszkolaka, jak budowanie poczucia własnej wartości, współodczuwanie z innymi i wyrażanie uczuć. Mamy nadzieję, że Twoje dzieci będą cieszyć się kolorowaniem Świnki Peppy do wydrukowania.