Przejdź do treści

Kolorowanki Monster High

Wydrukuj swoim pociechom laleczki kolorowanki Monster High. Rozwiń ich zainteresowanie inteligentną modą dzięki tym darmowym kolorowankom Monster High do wydrukowania. Pozwól im dobrze pokolorować modne laleczki, takie jak, Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Cleo de Nile, Lagoona Blue, Deuce Gorgon, Ghoulia Yelps, Jackson Jekyll i Holt Hyde, Spectra.

Kolorowanki Monster High

Jeżeli spodobały Ci się kolorowanki Monster High do druku odwiedź również stronę z laleczkami Ever After High

Kolorowanka z laleczkami Monster High do druku
Nefera De Nile kolorowanka do druku z Monster High
Draculaura - laleczka do druku z Monster High
Cleo De Nile - kolorowanka Monster High dla dzieci
Kolorowanka Spectra Vondergeist z Monster High
Gillington Gil Webber - kolorowanka dla dzieci
Catrine DeMew - darmowa kolorowanka
Lagoona Blue laleczka do druku
Jackson Jekyll - kolorowanka do drukowania z Monster High
Kolorowanka dla dzieci z laleczką Clawdeen Wolf
Kolorowanka mini laleczka Monster High
Frankie Stein z pieskiem - kolorowanka dla dziewczynek
Zombie Gaga - drukowanka dla dzieci
Kolorowanka Toralei Stripe z Monster High
Piękna laleczka Monster High do kolorowania
Zestaw laleczek Monster High do druku
Kolorowanka Monster High z laleczką o imieniu Operetta
Kolorowanka Gigi Grant do wydruku
Kolorowanka z laleczką Monster High na urzodziny
Laleczka Monster High siedząca na fotelu

Monster High - laleczki kolorowanki do druku

Chcesz wprowadzić swoje dziecko w przyjazną wersję potworów oraz w kolorowanie? Cóż, jeśli tak, rozważ wydruk kolorowanek Monster High.

Czym są Monster High?

Monster High to laleczki renomowanej firmy Mattel. Seria przedstawia postacie jako potomstwo znanych potworów, takich jak Dracula, Upiór w Operze, Zombie, Frankenstein i wielu innych. Niepowtarzalny wygląd lalek wyróżnia je spośród innych modnych lalek na rynku. U nas znajdziesz najpopularniejsze kolorowanki Monster High do druku.

Poznaj laleczki Monster High z naszych kolorowanek

1. Frankenstein:

Frankie jest córką potwora Frankensteina. Jest niezdarną, miłą i uprzejmą dziewczyną, która jest świetną zabawką. Frankie jest najbardziej naiwną dziewczyną w szkole, więc robi wszystko, co w jej mocy, aby dowiedzieć się wszystkiego, co może, z upiornych magazynów dla nastolatków. Pomimo tego, że ma zaledwie kilka dni, Frankie ma ciało dorosłej nastolatki.

2. Abbey Bominable:

Jest to jedna z najlepszych kolorowanek z laleczkami Monster High. Abbey Bominable jest córką Yeti, legendarnej tajemniczej laleczki, która podobno mieszka w Himalajach. Abbey to najtwardszy upiór w Monster High. Jest uparta, pewna siebie i ma lodowatą osobowość. Ma jasnoniebieską skórę i białe włosy z niebiesko-różowymi pasemkami oraz dwa kły wystające z ust.

3. Wilczyca Clawdeen:

Clawdeen Wolf to wilczyca z Monster High. Jest siostrą Clawda Wolfa. Clawdeen jest inspirującą projektantką mody, która swoją imponującą pracą. Jest dziką i energiczną dziewczyną, ale podczas pełni księżyca trochę wariuje. Jest bardzo lojalna, opiekuńcza wobec przyjaciół i rodziny. Kiedy nie pracuje, spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.

4. Cleo z Nilu:

Cleo de Nile to 5842-letnia mumia Monster High. Jest także Królową studenckiego grona. Jako zwierzaka trzyma jadowitego węża. Cleo jest egocentryczna i arogancka, ale nie możesz jej za bardzo winić za to zachowanie, ponieważ jej rodzice wychowali ją na taką. W głębi duszy Cleo jest bardzo miłą ghulą, która bardzo dba o swoich przyjaciół.

5. Draculaura:

Draculaura jest adoptowaną córką hrabiego Draculi. Jej zwierzakiem jest nietoperz o imieniu Hrabia Fabulous. Chociaż Draculaura jest wampirem, nie pije krwi. W rzeczywistości mdleje, gdy słyszy słowo „krew”. Dracula jest słodkim, energicznym i przyjaznym ghulem, z którym bardzo łatwo się dogadać.

Draculaura ma bladoróżową skórę i różowe znamię w kształcie serca na twarzy. Jej kły wystają z jej ust, nawet gdy nie mówi.

6. Błękitna Laguna:

Lagoona Blue to 15-letnia córka morskiej nimfy i morskiego potwora, należącego do Wielkiej Rafy Koralowej. Jej zwierzakiem jest Neptun - pirania. Jest sympatyczną i wysportowaną ghulą, która ma wielu przyjaciół w Monster High. Lagoona to niebieska ryba z jasnoniebieskimi łuskami na całym ciele. Jej skóra szybko wysycha z powodu przebywania pod wodą przez długie godziny. Musi więc używać wielu środków nawilżających.

7. Ghoulia Yelps:

Ghoulia Yelps jest córką Zombie. Ghoulia może mówić tylko w swoim języku Zombie, który składa się tylko z jęków i pisków. Pomimo tego ograniczenia wykazuje dobrą zręczność jak na lakę zombie. Ghoulia jest najbardziej inteligentną i wyrafinowaną ze wszystkich uczniów laleczką Monster High. Ma jasnoniebieskie włosy, jasnoszarą skórę i niebieskie włosy. Na kocich oczach nosi okulary dla nerdów.

8. Avea Trotter:

Jest to jedna z interesujących kolorowanek Monster High. Avea Trotter jest kolejną uczennicą Monster High. Jest córką Centaura i Harpii. Avea to purpurowy potwór o jasnofioletowej skórze i pierzastych skrzydłach. Jej główny strój przypomina strój jeździecki, z marszczeniami na dole i rogu. Avea jest upartą dziewczyną, która potrafi być niezwykle dosadna wobec ludzi wokół niej.

9. Bonita:

Bonita, modelka Monster High, uwielbia kupować kolekcje vintage na pchlich targach. A kiedy się denerwuje, żuje swoje ubrania. Centralną cechą wyglądu Bonity są jej duże, czarno-różowe skrzydła z prześwitującą żółcią. Jej ramiona i tułów są jak człowiek, a nogi wyglądają jak u ćmy.

10. Catrine DeMew:

Catrine jest kotołakiem i uczennicą Monster High. Catrine jest znakomitą malarką. Większość czasu spędza jako artystka uliczna. Urodziła się i wychowała w Scaris we Francji, co zaszczepiło w niej miłość do sztuki. Catrine jest jasnoniebieskim kotołakiem. Ma fioletowe włosy do ramion z różowymi pasemkami i białym futrem. Ma fioletowy, koci nos i jasnoniebieskie kocie oczy.

11. Czarny Kot - Catty Noir:

Catty Noir to kolejny kotołak z tej upiornej szkoły. Jest znaną gwiazdą popu i nastoletnią idolką, która w szkole ma wielu fanów. Catty uwielbia śpiewać i zabawiać ludzi wokół niej. Catty jest czarnym kotołakiem o różowych oczach i długich, różowych włosach. Zawsze znajdziesz ją w błyszczących i jasnych strojach.

12. Wilczyca szponiasta:

Clawd Wolf to wilkołak z Monster High. Clawd jest niezwykle oddany sportowi. Jest kapitanem drużyny piłkarskiej w szkole. Clawd marzy o tym, by zająć się medycyną sportową i stara się uzyskać najlepsze stopnie pomimo napiętego harmonogramu. Clawd to przyjazny i otwarty rodzaj potwora. Jest wysokim i sprawnym fizycznie wilkołakiem z kolczykiem w lewym uchu.

13. Holt Hyde:

Holt Hyde to słynny DJ Monster High. Jego koledzy z klasy zawsze proszą go, aby zadbał o muzykę podczas imprezy. Holt lubi spędzać czas samotnie w ustronnym miejscu w pobliżu Epic Falls. Holt to niebieskoskóry ghul z czarnym tatuażem na twarzy. Jego włosy są w całości zrobione z płomieni, a między ramionami ma tatuaż Yang. Ma również kolczyk na lewej brwi.

14. Jackson Jekyll:

Jackson to człowiek, który dorastał z potworami. Jest nieśmiałym i ostrożnym chłopcem, który woli trzymać się zasad. Ale to nie znaczy, że każdy może go zastraszyć. Oprócz bycia ostrożnym i miłym, Jackson jest również bardzo bystrym chłopcem. Jest aspirującym naukowcem i jednym z najzdolniejszych uczniów Monster High.

Jackson ma czarne włosy, niebieskie oczy i blond włosy. Wielu innych uczniów próbuje wybrać jego geekowskie wyczucie stylu. Podobnie jak jego brat, ma na ramionach symbol yin-yang.

15. Nefera z Nilu:

Nefera jest absolwentką Monster High. Jest najstarszą córką Ramzesa de Nile. Będąc najstarszą córką, jej przeznaczeniem było odziedziczyć tron ​​De Nile. Odbija się to na niej, czyniąc ją wrogo nastawioną do wszystkich. Nefera ma niebieskie włosy z gęstymi czarnymi i złotymi pasemkami. Urodziła się z blizną na lewym ramieniu, którą zakrywa bandażami.

16. Spectra Vondergeist:

Spectra Vondergeist jest córką pary duchów. Jest dziennikarką, która ocenia wiadomości, zanim jeszcze pozna fakty. Spectra ma aktywną osobowość i szybko ocenia. Podobnie jak większość duchów, może przechodzić przez ściany. Ma bladą skórę, fioletowe włosy i fioletowe tęczówki z ciemnoniebieskimi źrenicami i średnio niebieską twardówką.

17. Gillington Gil Webber:

Gillington Gil Webber to rzeczny potwór. Jest synem potwora słodkowodnego. Jest także chłopakiem Lagoony. Gill to tchórz. Trzeba go nakłonić do udziału w niebezpiecznych czynnościach. Gil jest jasnoniebieskim potworem z łuskami i płetwami wystającymi z szyi, nóg i przedramion. Wielka płetwa na czubku głowy jest jak irokez.

Darmowe kolorowanki Monster High

Darmowe kolorowanki do druku z Monster High pomogą Twojemu dziecku wyrazić swoją kreatywność. Zachęć swojego malca do wypróbowania nowych kombinacji kolorów. Sprawi to, że obrazy będą bardziej magiczne. Powiedz nam, które z tych potwornych kolorowych do wydrukowania były ulubione dla Twojego dziecka.