Przejdź do treści

Kolorowanki Lego

Lego od dawna jest ulubieńcem dzieci i dorosłych na całym świecie. Ta wszechstronna zabawka została stworzona w Danii w 1949 roku i nigdy nie była pozbawiona swoich entuzjastów. Gry wideo, gry planszowe, filmy, sklepy detaliczne, a nawet parki rozrywki były świadectwem jego popularności. Tak wiele wspaniałych kreacji pochodzi z Grupy Lego. Roboty, piraci, wikingowie, całe motywy Lego City.

Kolorowanki Lego

Nie zapominajmy też o naszych ulubionych bohaterach filmowych, takich jak Lego Batman i Superman, Harry Potter i Ninjago. Odkryj swoją kreatywność dzięki naszym wspaniałym obrazkom. Kolorowanki Lego zachęcą Twoje dziecko do malowania więc użyj kredek, aby pomalować ludziki Lego!

Dick Grayson ludzik z Lego do druku dla dzieci
Ludzik Lego Batman - kolorowanka do druku
Kolorowanka z ludzikami Lego do druku
Lego Superman - kolorowanka do druku
Kolorowanka lego z napisem Star Wars
Darmowa kolorowanka Lego - Star Wars
Mistrz Yoda kolorowanka Lego ze Star Wars
Kolorowanka Lego Ninjago z wężem dla dzieci
Kolorowanka z logo Lego Ninjago
Zielony Ninja Lloyd - Kolorowanka Lego Ninjago
Zane kolorowanka Lego do druku
Kolorowanka Lego Lord Garmadon do druku
Kolorowanka Lego Ninjago dla dzieci
Jay kolorowanka lego Ninjago do druku
Kolorowanka z ludzikami Lego Ninjago do wydruku
Kolorowanka Lego Nexo do druku
Kolorowanka z postacią Lego Nexo
Wielki wojownik Nexo - kolorowanka Lego dla dzieci
Kolorowanka Lego z serii Nexo dla dzieci
Joker kolorowanka Lego do druku
Kolorowanka z klocków Lego Nexo do malowania
Wojownik z mieczem i tarczą z Lego Nexo
Kapitan Ameryka kolorowanka Lego Marvel
Kolorowanka z bohaterem Lego Marvel
Kolorowanka ludzikami Lego Marvel do druku dla dzieci
Superman i Batman kolorowanka Lego
Hulk kolorowanka Lego do wydrukowania
Piraci - kolorowanka Lego Juniors dla dzieci
Darmowa kolorowanka Lego Juniors do druku
Kolorowanka Lego z zamkiem do druku
Policjant z Lego Juniors do kolorowania
Samochód Lego Juniors - kolorowanka dla dzieci
Juniors kolorowanka dla fanów Lego
Kolorowanka z klockami Lego Juniors do druku
Kolorowanka z budowniczym z lego Juniors
Klocki Lego Juniors - malowanka dla dzieci
Kolorowanka z konikiem i sercem z Lego Juniors
Hermiona kolorowanka Lego Harry Potter
Harry Potter - kolorowanka Lego dla dzieci
Zgredek kolorowanka Lego z Harry Potter'a do druku
Kolorowanka Lego Harry Potter dla dzieci
Kolorowanka Lego Harry Potter z różdżką
Hagrid ludzik Lego do kolorowania dla dzieci
Kolorowanka z samochodem policyjnym Lego City
Kolorowanka z helikopterem Lego City dla dzieci
Kolorowanka Lego kobieta kot do druku
Kolorowanka Lego z superbohaterami
Kolorowanka z karetką Lego City z klocków Lego

Lego - kolorowanki z ludzikami do druku

Film Lego to pierwszy w historii pełnometrażowy film przygodowy z bohaterami klocków Lego. Szczycący się piękną animacją, uroczą obsadą, przezabawnymi gagami i przemyślaną historią, Film Lego jak i kolorowanki Lego do druku zdołały zakraść się do serc naszych dzieci.

Lego wyprodukowało ponad 3000 różnych minifigurek. Dzisiaj przygotowaliśmy listę głównych bohaterów pojawiających się w filmach i grach Lego.

Najlepsze kolorowanki Lego dla najmłodszych

1. Batman:

Oto arkusz do kolorowania Lego przedstawiający superbohatera Batmana, znanego również jako Bruce Wayne. Batman jest jednym z tritagonistów występujących w filmie. W filmie Batman przebiera się za Bruce'a Wayne'a, siebie samego. Batman pojawił się w kilku kombinacjach kolorystycznych, z których każda odzwierciedla jego występy.

2. Kicia Rożek:

Księżniczka Kici Rożek to zbudowana z klocków kolorowanka z filmu Lego. Jest pół jednorożcem i pół kotkiem. Księżniczka Kici Rożek żyje w Krainie w zgodzie z Mistrzami Budownictwa, mimo że zdaje sobie sprawę, że miejsce to wkrótce zostanie zniszczone. Jest wspaniałą przyjaciółką Emmeta i zrobi wszystko, aby pomóc Mistrzom Budowniczym i powstrzymać Lorda Biznesa przed zniszczeniem świata.

3. Superman:

Lego Superman, potężny obrońca Metropolis, pod jego nadzorem patroluje miasto w poszukiwaniu zbrodni. Prowadzi podwójne życie jako Clark Kent, reporter Daily Planet, kiedy nie walczy ze złymi minifigurkami. Superman lub Clark Kent to mistrz budowniczy w filmie Lego. Uczestniczy we wszystkich spotkaniach Master Builders w Chmurokukułkowej Krainie. Superman uważa, że ​​Green Lantern jest bardzo irytujący i denerwujący. Podobnie jak superbohater, Lego Superman ma również niebieski tors z jego charakterystycznym logo S. Nosi czerwoną pelerynę i czarny pas. Oprócz filmu Lego, Lego Superman pojawił się również w różnych innych seriach Lego, w tym w „Człowieku ze stali”.

4. Kapitan Ameryka:

Oto obrazek do kolorowania Lego z Kapitanem Ameryką w akcji. Kapitan Ameryka to standardowa minifigurka Lego z głową w kształcie hełmu. Jego ciało jest ciemnoniebieskie w kolorach czerwonymi i białymi. Ma gigantyczne „A” na niebieskim przednim torsie, które oznacza Amerykę. Tutaj możemy zobaczyć Lego Kapitan Ameryka z jego kultową tarczą.

5. Lego Gwiezdne wojny:

Oto strona do kolorowania, która spodoba się małym fanom Gwiezdnych wojen. Ta kolorowanka zawiera główne postacie Star Wars. Film został wydany w 1999 roku wraz z pierwszym Lego X-Wing.

6. LEGO Avengers:

Zespół Lego Avengers zbiera się, aby uratować świat przed Ultronem i Lokim. Seria składa się ze wszystkich głównych postaci Avengers, w tym Agent Carter i Agent Coulson. Tutejsi członkowie głównego zespołu opracowują plan zdobycia Ultrona. Czy myślisz, że im się uda? A może Ultron po raz kolejny oszuka Avengersów? Niech Twoje dziecko zdecyduje, którą kolorowankę pokoloruje.

Mamy nadzieję, że mali mistrzowie Lego w twoim domu będą cieszyć się kolorowankami z klocków Lego. Czy twoje dziecko oglądało Film Lego? Którą postać uwielbia najbardziej?