Przejdź do treści

Kolorowanki Boże Narodzenie

Świąteczne Kolorowanki na Boże Narodzenie to świetny sposób na podzielenie się z przedszkolakami niezapomnianymi wrażeniami ze Świąt. Pomóż nauczyć swoje dzieci wszystkiego o Bożym Narodzeniu dzięki tym wspaniałym kolorowankom do druku. Przeżyj miłość i radość ich oczami, gdy pokażesz im wszelkiego rodzaju wesołe wieści.

Kolorowanki Boże Narodzenie

Pokoloruj Mikołaja, choinki, renifery, dzwoneczki i nie tylko! Nauczcie ich wszystkiego o narodzinach Chrystusa i tradycjach przekazywanych przez wieki oraz tradycjach w waszej rodzinie.

Wydrukuj wszystkie nasze świąteczne kolorowanki bożonarodzeniowe dla przedszkolaków już teraz, za darmo!

Kolorowanka z bańką choinkową i mikołajem
Mickey świętuje Boże Narodzenie - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z reniferem na Boże Narodzenie i bombkami choinkowymi
Kolorowanka bożonarodzeniowa z Kubusiem Puchatkiem
Kolorowanka z mikołajem na Boże Narodzenie
Dzieci stroją choinkę kolorowanka
Kolorowanka z muskularnym mikołajem
Kolorowanka na Boże Narodzenie z Kaczorem Donaldem i prezentami
Kolorowanki Boże Narodzenie
Świąteczne drzewko kolorowanka bozonarodzeniowa
Bożonarodzeniowa kolorowanka z choinką
Kolorowanka z wiankiem świątecznym na Boże Narodzenie
Bożonarodzeniowy wianek z dzwoneczkami do druu
Kolorowanka z napisem Merry Christmas na Boże Narodzenie
Obrazek do kolorowania na Boże Narodzenie
Choinka z twarzą - kolorowanka bożonarodzeniowa dla dzieci
Zwisające bombki choinkowe do kolorowania
Bombka kolorowanka na Boże Narodzenie dla dzieci
Zestaw dziewięciu bombek na choinkę do malowania
Piękna bożonarodzeniowa kolorowanka z bałwankiem i dużą bombką
Boże Narodzenie z Hello Kitty do druku
Bombka na choinkę z mikołajem - kolorowanka do druku
Świąteczna kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka na Boże Narodzenie z dzwonkami
Rękawice bożonarodzeniowe do kolorowania dla dzieci
Śnieżna kula kolorowanka na Boże Narodzenie
Kolorowanka na Boże Narodzenie z Mikołajem i śnieżnym bałwankiem
Kolorowanka na Boże Narodzenie do wydruku dla dzieci
Witraż kolorowanka z Jezuskiem na Boże Narodzenie
Piękna kolorowanka na święta Bożego Narodzenia
Kolorowanka z prezentami na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie - to nie tylko kolorowanki

Boże Narodzenie to święto obchodzone z niezrównanym szaleństwem i radością na całym świecie. Każdego roku domy są ozdobione pięknymi światłami i ornamentami, aby uchwycić magię świąt. Boże Narodzenie to dla dzieci jeden z najbardziej wyjątkowych okresów w roku. Uwielbiają bawić się śniegiem, robić kartki świąteczne, malować kolorowanki bożonarodzeniowe, ozdabiać choinki.

Dopinguj swoje dziecko w tym sezonie świątecznym dzięki świątecznym kolorowankom. Oto niesamowita kolekcja świątecznych obrazków do kolorowania, aby Twoje dzieci były zajęte, podczas gdy Ty jesteś zaangażowany w przygotowania przed Bożym Narodzeniem.

Wesołych Świąt

Najpopularniejszą dekoracją świąteczną są tabliczki z napisem „Wesołych Świąt”. Powitaj swoich gości w te święta dobrze udekorowanym napisem „Wesołych Świąt”. Oto prosta kolorowanka świąteczna Wesołych Świąt dla dzieci do pracy w zimowe popołudnie. Ten arkusz do druku z pewnością wprowadzi Twoje dziecko w świąteczny nastrój. Możesz również wydrukować te arkusze na papierze, aby stworzyć kartkę świąteczną.

1. Myszka Miki świętuje Boże Narodzenie:

Ten arkusz do kolorowania przedstawia Myszkę Miki przebraną za Świętego Mikołaja. Wygląda na to, że Miki jest gotowy do dostarczenia prezentów wszystkim swoim fanom. Myszka Miki to najpopularniejsza postać z kreskówek wszech czasów. Twoje dziecko pokocha swoją ulubioną postać z kreskówek w formie kolorowanek z Myszką Miki.

2. Choinka:

Ten arkusz do kolorowania zawiera pięknie udekorowaną choinkę z czekającymi pod nią prezentami. Jesteśmy pewni, że ty i twoje dziecko będziecie się świetnie bawić wypełniając świąteczne kolory. Choinka to najważniejsza tradycja tego święta. Ludzie kupują gotowe ozdoby lub przygotowują się w domu do ozdobienia swojego drzewka świątecznego. Skomplikowane szczegóły w tym arkuszu kolorowania wzmocnią również zdolności motoryczne Twojego dziecka.

3. Bałwanek:

Kolorowanka zawiera szczęśliwego bałwana. Bałwanek składa się z trzech śnieżek – jednej na górną część ciała, drugiej na dolną część ciała i trzeciej do uformowania głowy. Bałwanek jest zwykle ozdobiony kamykami, marchewką, czapką i szalikiem, aby wyglądał jak człowiek. Ten bałwanek świąteczny ze swoją malutką czapeczką, marchewkowym nosem i słodkim uśmiechem z pewnością pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Zajrzyj też na stronę gdzie znajdziesz kolorowanki bałwanki.

4. Świąteczne dzwoneczki:

Spraw, aby Twoje dziecko było podekscytowane na Boże Narodzenie dzięki tej kolorowance z dzwoneczkami. Dzwonek to wydrążony rezonator akustyczny w kształcie miseczki, który wibruje po uderzeniu. Dzwony biją cztery razy dziennie przed północą, a następnie o północy, aby zaznaczyć początek Bożego Narodzenia. Ta kolorowanka będzie również świetną dekoracją do popisania się na przyjęciu bożonarodzeniowym.

Jeśli uwielbiasz dźwięk dzwoneczków mamy dla Ciebie świąteczne kolorowanki ze Świętym Mikołajem i jego reniferami.

5. Maryja z Jezusem:

To jest urocza kolorowanka Maryi z Dzieciątkiem Jezus. Boże Narodzenie to coroczne upamiętnienie narodzin Jezusa. Wyjaśnij nauki Jezusa, kiedy twoje dziecko koloruje ten arkusz.

6. Dzieci dekorujące dom:

Ten arkusz kolorowania z pewnością przyniesie świąteczną radość w domu. Przedstawia dzieci, które dekorują drzwi domu pięknymi ozdobami bożonarodzeniowymi. Jesteśmy pewni, że Twoje przedszkolaki będą zachwycone dodawaniem koloru do tej fajnej sceny. Świąteczna dekoracja rozjaśnia dom magicznym nastrojem. W urządzaniu domu aktywnie uczestniczą zarówno dzieci, jak i dorośli.

7. Dzieci dekorujące choinkę:

Wygląda na to, że te dzieciaki bawią się na uroczystym dekorowaniu choinki. Ten arkusz do kolorowania to także świetny sposób na nauczenie dziecka ważnych symboli Bożego Narodzenia. Da to również Twojemu dziecku szansę na wzmocnienie jego zdolności motorycznych. Możesz również dodać brokat i cekiny, aby uzyskać dodatkowy efekt.

8. Prezenty świąteczne:

Ta kolorowanka przedstawia obrazek z  prezentami świątecznymi. Twoje dziecko będzie się dobrze bawić przy jej malowaniu. Wyobraźnia szaleje, gdy maluch będzie myślał o prezentach w tych ogromnych pudłach. Pomoże mu również w rozpoznawaniu kształtów. Poproś dziecko, aby używało nietypowych kombinacji kolorów, aby wyróżnić prezent.

Kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci

Wydrukuj te darmowe świąteczne kolorowanki, aby upiększyć je i ozdobić brokatami, kredkami, farbami i kredkami. Następnie udekoruj swój dom tymi świątecznymi obrazkami do kolorowania, następnie je wydrukuj lub przygotuj kolorowe kartki.

Możesz również wyeksponować prace swojego dziecka w swoim domu, tworząc własną świąteczną kolorowankę. To zachęci go do dalszej pracy nad kolorowankami na Boże Narodzenie. Nie zapomnij odwiedzić też naszej strony z kolorowankami na Wielkanoc.