Przejdź do treści

Hello Kitty kolorowanki do druku

Kolorowanki Hello Kitty to obrazki bohatera wymyślonego przez japońskiego projektanta Yuko Shimizu. Kotka Hello Kitty należy do rasy ogoniastego japońskiego, jest osobnikiem płci żeńskiej. Wygląd tej kotki jest łatwo rozpoznawalny: różowo-niebieska sukienka, śliczna czerwona kokarda na białej głowie. Ta postać bardzo szybko zdobyła popularność wśród dzieci.

Możesz pobrać lub wydrukować całkowicie bezpłatnie kolorowanki Hello Kitty na naszej stronie internetowej. Ogromna popularność kota Kitty dała początek serialowi dla dzieci o tej samej nazwie Hello Kitty.

Kolorowanki Hello Kitty

Hello Kitty – darmowe kolorowanki do druku

Małe dziewczynki bardzo lubią kolorowanki Hello Kitty, które można pobrać lub wydrukować bez dużego nakładu pracy. Z przyjemnością ozdobią ulubioną śliczną Kitty i spróbują odtworzyć niebiesko-różową kombinację jej sukienki by nadać jej nowe kolory.

Kolorowanka z Hello Kitty do druku
Kolorowanka na Halloween z Hello Kitty
Głowa Hello Kitty do kolorowania dla dzieci
Rysunek Hello Kitty jako kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Hello Kitty z prezentami na święta
Kolorowanka Hello Kitty z balonikami dla dzieci
Piękny obrazek do kolorowania Hello Kitty
Kolorowanka Hello Kitty w serduszku
Kolorowanka Hello Kitty do druku
Świąteczna kolorowanka z Hello Kitty na Wielkanoc
Malowanka Hello Kitty do wydruku dla dzieci
Hello Kitty je deser - kolorowanka dla dzieci
Koci detektyw - głowa Hello Kitty do wydruku
Kolorowanka Hello Kitty jako aniołek
Miś i Hello Kitty - drukowanka dla dzieci
Zimowa kolorowanka z Hello Kitty na łyżwach
Syrenka Hello Kitty - kolorowanka dla dzieci
Hello Kitty na deszczu z parasolką - kolorowanka
Hello Kitty drukowanka dla dzieci
Hello Kitty na zakupach - darmowa kolorowanka
Kolorowanka walentynkowa z kotką Hello Kitty do druku
Hello Kitty płynie na delfinku - malowanka do druku

Bajkowe kolorowanki dla dzieci Hello Kitty

Hello Kitty to urocza fikcyjna postać, która rządzi sercami od 1974 roku. Dowiedz się, jakie kolorowanki Hello Kitty do druku zapewnią Twojemu maluchowi niesamowitą zabawę. Narysowana prosto i oznaczona charakterystyczną czerwoną kokardką, Hello Kitty jest uosobieniem szczęśliwej dziewczynki kotki o pięknym sercu.

Tak więc, podczas gdy twoja mała dziewczynka jest zakochana w uroczej kotce, Ty, mama, powinnaś również poinformować swoje dziecko o wszystkim, co dotyczy Hello Kitty.

Kim właściwie jest Hello Kitty?

Prawdziwe imię Hello Kitty to w polskim tłumaczeniu Biała Kotka. Lubi piec pyszne ciasteczka i absolutnie uwielbia szarlotkę zrobioną przez jej mamę. Jej ulubione hobby to podróże, muzyka, czytanie i poznawanie nowych przyjaciół. Hello Kitty mieszka w Londynie ze swoją Mamą, Mary White, Papą, George'em White'em i jej siostrą bliźniaczką Mimmy. Hello Kitty ma kota o imieniu Charmmy Kitty, który był prezentem od jej taty. Ma również chomika o imieniu Sugar, którego podarował jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa Dear Daniel. Jej ulubiony kolor to czerwony.

Teraz, gdy już wiesz o kotce wszystko, nadszedł czas, aby rozdać swojej małej dziewczynce kilka uroczych kolorowanek z Hello Kitty.

Ciekawostki o Hello Kitty

Poniżej znajdują się opisy naszych najlepszych kolorowanek z Hello kitty do wydrukowania dla Twojego dziecka. Twoje dziecko będzie cieszyć się kolorowaniem tych obrazków tak samo, jak  oglądaniem bajki o Hello Kitty.

1. Hello Kitty i jej mama:

Nie myśl, że to odbicie lustrzane. W rzeczywistości jest to wizerunek Hello Kitty i jej siostry bliźniaczki Mimmy. Poproś dziecko, aby pokolorowało jednej kotki na żółto dla Mimmy, a drugiej na czerwono dla Kitty White. Główną różnicą między bliźniakami jest kolor.

2. Najlepsi przyjaciele na zawsze:

To świetny arkusz do kolorowania, który można przekształcić w uroczą kartkę z życzeniami od Twojego dziecka do jego najlepszego przyjaciela. Hello Kitty i Daniel to przyjaciele z dzieciństwa. Jako dzieci bawili się razem, a ich więź rosła tylko w miarę dorastania. Drogi Daniel w końcu zostaje chłopakiem Kitty. Poproś więc swoje dziecko, aby pokolorowało tę stronę w swoim niepowtarzalnym stylu, a może nawet narysowało kilka balonów lub serc.

3. Urodziny Hello Kitty:

Czy Twoje dziecko jest zdezorientowane, jakie powitanie przygotować na urodziny swojej siostry lub najlepszego przyjaciela? Oto urocza kolorowanka, w której Hello Kitty życzy wszystkiego najlepszego z okazji urzodzin. Puść wodze dziecięcej wyobraźni i nie ograniczaj się tylko kolorami.

4. Hello Kitty na pikniku:

Komu nie podoba się pomysł pikniku? Oto świetna kolorowanka, na której Kitty i jej przyjaciółka są na pikniku z pięknymi kwiatami, jasnym złotym słońcem, zieloną trawą i czystym błękitnym niebem w tle. Wygląda na to, że na tym pikniku też jest trochę miłości. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko będzie miało dużo zabawy z kolorowaniem tej strony.

5. Domek Hello Kitty:

Kolorowanie tego pięknego domku kotki w delikatnych pastelach może być świetną zabawą. Róże, delikatne żółcie i biele mogą być świetnymi kolorami dla tego małego domku Kitty. Twojemu dziecku z pewnością spodoba się kolorowanie domku i zamieszkałych w nim domowników. Nie zdziw się, ponieważ pod koniec kolorowania każda postać może mieć imię z Twojej rodziny :)

6. Hello Kitty i Boże Narodzenie:

To czas świąt i mała Kitty jest w nastroju do świętowania. To świetna strona do kolorowania na święta Bożego Narodzenia, która nie tylko sprawi, że Twoje dziecko będzie zajęte, ale także ujawni jej obserwacje dotyczące uroczystości wokół niej. Choinka, stół zastawiony świątecznymi smakołykami, otoczenie pokryte śniegiem, jasne świąteczne oświetlenie, prezenty i pięknie ubrana z pewnością wprawią Twoje dziecko w świąteczny nastrój.

Oczywiście nie zapomnij o Mikołaju jadącym na swoim reniferze. Ten może być naprawdę świetnym pomysłem na kartkę z życzeniami, którą Twoje dziecko może dać swojemu nauczycielowi po wakacjach. Kolorowanki ze świętym Mikołajem znajdziesz również na naszej stronie.

7. Mała Kitty jako syrenka:

Musisz czytać bajki swojemu maleństwu każdej nocy przed pójściem spać. Czytałeś jej historię Małej Syrenki? Jeśli usłyszała historię i obejrzała film Disneya o Małej Syrence, to będzie mogła jeszcze bardziej skojarzyć się z tym obrazem. Zaskoczy ją, widząc Kitty jako syrenę. Zdziwisz się, widząc jej szeroko uśmiechnięte usta. Z pewnością pokoloruje obraz zgodnie z kolorystyką, którą już widziała w książce z obrazkami.

8. Kitty uwielbia rysować:

Każde dziecko ma w sobie ukrytego artystę, wystarczy dać mu kartkę papieru :)  Rozwinie koordynację wzrokowo-ruchową, pobudzi wyobraźnię i pomoże rozwinąć zdolności poznawcze. Zachęć swoją pociechę do codziennego rysowania i malowania obrazów, pomoże jej to lepiej wyrazić siebie. Ponieważ dzieci uwielbiają jasne kolory, zachęcamy je do pokolorowania tęczy; poznają również nazwy podstawowych kolorów.

Wolny czas z kolorowankami Hello Kitty

Hello Kitty jest bardzo kobiecą postacią z animacji, z którą dziewczyny lubią się kojarzyć; mali chłopcy mogą również pokolorować te strony, jeśli chcą! Rodzice powinni wyrobić w dziecku nawyk kolorowania obrazka codziennie lub co drugi dzień. Spraw, aby sesje kolorowania były zabawne, przekazuj im informacje o tym, co malują. Niech każda chwila będzie dla Twojego małego anioła doświadczeniem nauki.

Mam nadzieję, że spodobały Ci się nasze darmowe kolorowanki Hello Kitty. Podziel się swoimi obrazkami z przyjaciółmi.