Przejdź do treści

Kolorowanki Kubuś Puchatek

Kolorowanki Kubuś Puchatek to piękne obrazki do malowania oraz jedna z najpopularniejszych postaci z kreskówek Disneya. Bajka o Kubusiu Puchatku to opowieść o niezdarnym misiu i jego przyjaciołach. To mili i czarujący bohaterowie, którzy dokładnie wiedzą, czym jest przyjaźń, a także potrafią znaleźć się w zabawnych sytuacjach.

Kolorowanki Kubuś PuchatekDzieci mogą się świetnie bawić kolorując rysunki o Kubusiu i jego przyjaciołach. Wspólnie wezmą udział w wydobywaniu miodu z dziupli, pojadą odwiedzić Królika i ciocię Sowę, a także spędzą miło czas grając w różnorodne gry.

Kim jest Kubuś Puchatek z kolorowanek?

Kubuś, czule znany jako Puchatek, to fikcyjna postać stworzona przez pisarza – A. A. Milne’a. Jego historie zostały przetłumaczone na kilka języków, w tym na łacinę. Historia rozgrywa się wokół Puchatka i jego przyjaciół w 100-milowym lesie.

Aby ożywić kolorowanki Kubusia Puchatka, dziecko musi spróbować je pomalować. Pomogą mu w tym flamastry, mazaki lub farby. Poniżej mamy dla Was piękną kolekcję kolorowanek Kubusia Puchatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Kangurka, Tygryska, Królika i Kłapouchego.

Obrazek z bajki Kubuś Puchatek do kolorowania
Zimowa kolorowanka z Kubusiem Puchatkiem
Kubuś Puchatek z motylkiem na nosie - kolorowanka dla dzieci
Kubuś Puchatek zbiera miód z dziupli w drzewie - kolorowanka
Kolorowanka z postaciami bajki Kubuś Puchatek
Uśmiechnięty Kubuś Puchatek - kolorowanka dla dzieci
Urocza kolorowanka z bohaterami bajki Kubuś Puchatek
Kolorowanka z Kubusiem Puchatkiem i Tygryskiem
Kubuś Puchatek idzie na ryby - kolorowanka do druku
Kolorowanka z kangurkiem misia Puchatka
Niedźwiadek Kubuś Puchatek z żabką na głowie - kolorowanka
Miś Puchatek prowadzi ciuchcię - kolorowanka dla dzieci
Puchatek jedzie na hulajnodze - kolorowanka do wydruku
Kubuś Puchatek i jego smaczny miodek - kolorowanka do drukowania
Postać Kubusia Puchatka do kolorowania dla dzieci
Domek Kubusia Puchatka do wydruku
Hefalump - kolorowanka z Kubusia Puchatka
Kubuś Puchatek z mydełkiem kolorowanka do druku
Puchatek z misiem pluszowym do kolorowania dla dzieci
Zabawy Puchatka z Tygryskiem - malowanka dla dzieci
Tygryski nie lubią miodu - kolorowanka do druku
Tygrysek skacze na ogonku - kolorowanka do wydruku
Tygrysek przytula misia Puchatka - kolorowanka dla dzieci
Prosiaczek - kolorowanka z Kubusia Puchatka do druku
Kubuś Puchatek przytula Prosiaczka kolorowanka do drukowania
Kłapouchy - kolorowanka z bajki do druku dla dzieci
Stumilowy las z Kubusia Puchatka do kolorowania
Tygrysek przebrany za drzewko - kolorowanka
Kolorowanka z bohaterami bajki Kubuś Puchatek
Tygrysek Kubuś i Prosiaczek grają w koszykówkę - kolorowanka dla dzieci

Kubuś Puchatek - poznaj wszystkich bohaterów z kolorowanek

Oto opowieść o wszystkich bohaterach kolorowanek Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, które znajdziecie troszkę wyżej.

1. Kłapouchy:

Kłapouchy to niebieskoszary osiołek wypchany trocinami. Jest bardzo ponury i przez większość czasu trzyma się z dala od przyjaciół. Kłapouchy jest przez większość czasu smutny i narzeka na wszystko, co widzi, mimo to zawsze towarzyszy przyjaciołom we wszystkich ich przygodach. Jego wygląd podkreśla mała jasnoróżowa kokardka na jego własnym ogonku.

Ogon Kłapouchego jest przymocowany do jego pośladków za pomocą pinezki, która od czasu do czasu odpada.

2. Prosiaczek:

Prosiaczek jest nieśmiałym i tchórzliwym małym przyjacielem Kubusia Puchatka. Prosiaczek zawsze dołącza do Puchatka i jego przyjaciół w ich zwariowanej przygodzie w stumilowym lesie. Kolorowanka przedstawia Prosiaczka cieszącego się swoim ulubionym balonem. Prosiaczek jest zawsze widziany w długiej, różowej koszuli w paski, ale możesz pokolorować go dowolnymi kolorami.

3. Kubuś Puchatek:

Puchatek to najbardziej szanowany i kochany niedźwiedź na całym świecie. To pluszowy miś, który grzeszy inteligencją, robi głupie rzeczy i uwielbia mieć dużo miodu. Jest miły i przyjazny dla wszystkich w 100-milowym lesie.

4. Tygrysek:

Tygrysek to kochający zabawę, żywiołowy zwierzak, który uważa się za najprzystojniejszego w stumilowym lesie. Jest wesoły i zabawny oraz uwielbia skakać na swoim sprężystym ogonku. Jest również znany ze swojej skłonności do błędnego wymawiania różnych słów.

5. Królik:

Królik jest jednym z dwóch zwierząt występujących w bajce i kolorowankach o Kubusiu Puchatku. Ma umiejętność podejmowania rozsądnych decyzji i jest dobry w ortografii w porównaniu z innymi zwierzętami. Łatwo się denerwuje, gdy ktoś mu przerywa, a jest zaangażowany w jakąś czynność.

Królik kocha rośliny i kwiaty, a w wolnych chwilach zajmuje się ogrodnictwem. Stale pracuje w ogrodzie i denerwuje się, gdy ktoś przy nim majstruje.

6. Sowa:

Sowa uważa się za najmądrzejszego ze wszystkich mieszkańców Stumilowego Lasu. Chętnie udziela rad, anegdot i opinii, niezależnie od tego, czy ktoś o nie prosi, czy nie. Sowa kiedy tylko ma czas bardzo lubi czytać, dlatego w swoim domu trzyma tony książek.

7. Krzyś:

Krzyś to dzieciak, dla którego pierwotnie napisano tę historię. Jest przyjaznym dzieckiem, które przyjaźni się ze wszystkimi bohaterami bajki. Krzyś jest niezwykle żądny przygód i oddaje się kilku czynnościom, aby pomóc mieszkańcom wyjść z trudnych sytuacji. Uwielbia organizować przyjęcia urodzinowe dla swoich bliskich przyjaciół.

Puchatek też kocha kolorowanie

Na jednej z kolorowanek znajdziecie Kubusia Puchatka próbującego pokolorować motyla. Zawsze ma przy sobie garnek z miodem i kilka ciasteczek na talerzu. Twoje dziecko na pewno uwielbia kolorować, więc ta kolorowanka będzie odpowiednia dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie dzieci z pewnością pokochają wypełnianie kolorów na tych uroczych, darmowych kolorowankach z Kubusiem Puchatkiem.