Przejdź do treści

Kolorowanki Tom i Jerry

Tom i Jerry kolorowanki z popularnego serialu animowanego, który toczy się wokół rywalizacji między kotem Tomem a myszką Jerry, jest jednym z najpopularniejszych tematów do kolorowania na całym świecie. Seria została pierwotnie stworzona przez znanych amerykańskich animatorów Williama Hannę i Josepha Barberę. Serial po raz pierwszy został wyemitowany w 1940 roku.

Kolorowanki Tom i Jerry

Tom i Jerry – kolorowanki z kotem i myszką do druku

Dzieci uwielbiają kolorowanki Tom i Jerry, ponieważ pozwalają im podróżować do nieznanej krainy, gdzie mogą wziąć udział w grze w kotka i myszkę, biegając ze swoimi ulubionymi postaciami.

Te strony do kolorowania są zarówno edukacyjne, jak i zabawne, ponieważ dzieci mogą nauczyć się wielu rzeczy o kolorowaniu, bawiąc się kredkami i mazakami. Zapoznaj się z poniższą kolekcją najlepszych kolorowanek Tom i Jerry – wybierz najlepsze obrazki dla swoich dzieci.

Kot Tom łapie myszkę Jerry - kolorowanka do druku
Obrazek do kolorowania z Tomem i Jerry'm
Kolorowanka z bohaterami bajki Tom i Jerry
Jerry myszka kolorowanka do druku
Tom i Jerry gotują obiad - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka do druku Tom i Jerry na wakacjach
Tom i Jerry grają na instrumentach - obrazek do kolorowania
Tom i Jerry pływają w basenie
Kotek Tom - kolorowanka dla dzieci do druku
Kolorowanka z napisem Tom i Jerry do wydruku
Prosta kolorowanka Tom i Jerry dla dzieci
Tom i Jerry jeżdżą na nartach - kolorowanka online
Myszka Jerry walczy z kotem Tomem - kolorowanka do druku
Kolorowanka Tom i Jerry do druku
Tom struga ołówek - malowanka dla dzieci
Tom i Jerry przyrządzają rybkę z grilla - kolorowanka
Kolorowanka z Tom'em i Jerry'm tańczącymi do muzyki rapowej

Zabawne kolorowanki dla dzieci Tom & Jerry

Od pokoleń postacie z kreskówek - Tom i Jerry przez lata bawiły publiczność. Ta para komicznych bohaterów jest do dziś lubiana przez wszystkich widzów, niezależnie od wieku.

Dlatego, gdy nadszedł czas, aby Twój uroczy malec po raz pierwszy spróbował swoich sił w kolorowaniu, powinieneś dać mu kolorowanki Tom i Jerry do druku z obrazkami jego ulubionych postaci z kreskówki o sprytnej myszce i zmanierowanym kocie.

Inteligentna mysz Jerry i wiecznie intrygujący kot Tom stanowią główną postać tego serialu animowanego. Strony do kolorowania są wypełnione przygodowymi i zwariowanymi obrazkami, które dzieci uwielbiają oglądać i kolorować.

Wydrukuj kolorowanki Tom i Jerry i pozwól swojemu dziecku cieszyć się godzinami zabawy, podczas gdy koloruje postacie z bajek. Zdziwisz się, gdy odkryjesz, że oprócz udostępnionych przez nas stron, w sieci jest kilkadziesiąt wzorów do kolorowania, które możesz pobrać zupełnie za darmo.