Przejdź do treści

Kolorowanki Święty Mikołaj

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem! Sprawdza swoją listę, więc lepiej bądź grzeczny i zostaw ciasteczka. Wkrótce Święty Mikołaj będzie u Ciebie ze swoim reniferem i saniami, a potem zjedzie po kominie z torbą zabawek. Przyniesie ci to, o co prosiłeś, jeśli byłeś miły i grzeczny.

Kolorowanki z Mikołajem

Świętuj Boże Narodzenie z tymi wspaniałymi kolorowankami ze Świętym Mikołajem do druku. Podekscytuj swoje dzieci na wielki dzień! Wydrukuj i pokoloruj je za darmo.

Kolorowanka mandala ze Świętym Mikołajem
Święty Mikołaj kolorowanka do druku
Renifery Świętego Mikołaja kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Święty Mikołaj z workiem prezentów
Prezenty od Mikołaja kolorowanka do druku
Kolorowanka Święty Mikołaj i prezenty
Kolorowanka Święty Mikołaj i zwierzęta do druku
Kartka do kolorowania ze świętym Mikołajem
Kolorowanka Święty Mikołaj z workiem prezentów
Święty Mikołaj malowanka dla dzieci
Piękny obrazek ze Świętym Mikołajem do druku dla dzieci
Kolorowanka z twarzą Świętego Mikołaja do wydruku

Święty Mikołaj - kolorowanki świąteczne dla dzieci

Okrągły i wesoły mężczyzna z długą białą brodą, trzymający worek wypełniony zabawkami - czy to nie jest znajomy widok? Gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dzieci na całym świecie myślą tylko o Świętym Mikołaju. W Wigilię miliony dzieci leżą niespokojnie w swoich łóżkach, zastanawiając się, czy w tym roku były grzeczne i posłuszne :)

Historia Świętego Mikołaja z kolorowanek

Człowiek, którego znamy jako Święty Mikołaj, ma swoją historię. Uważa się, że jest wesołym mężczyzną w czerwieni, ale jego historia sięga trzeciego wieku. W rzeczywistości nie wyglądał tak, jak jest przedstawiany dzisiaj, wyewoluował z hojnego katolickiego świętego zwanego św. Mikołajem. Więc naucz swojego malucha więcej o historii Mikołaja dzięki naszej kolekcji kolorowanek ze Świętym Mikołajem, które na pewno spodobają się każdemu maluchowi.

Świąteczne kolorowanki z Mikołajem

Mamy nadzieję, że Twoje dziecko lubi dekorować nasze kolorowanki Mikołaja. Nie musi trzymać się zwykłej czerwieni i bieli, aby pokolorować wizerunek Świętego Mikołaja. Zachęć go do mieszania kolorów, aby zdjęcia Mikołaja się wyróżniały. Podziel się z nami pracą swojego dziecka - Wesołych Świąt :)