Przejdź do treści

Kolorowanki Pet Shop

Masz sporo malutkich zwierzaków Pet Shop? Jeśli naprawdę interesujesz się Pet Shop, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy osobą dorosłą, to na pewno spędzisz trochę czasu na kolorowaniu Pet Shopów. Koloruj zwierzaczki ze swoją młodszą siostrą, a później zatrzymaj je dla siebie i przyklej gotową kolorowankę na ścianie.

Kolorowanki Pet Shop

Wydrukuj już teraz wszystkie kolorowanki Pet Shop i wspólnie ze znajomymi pomalujcie je kredkami lub flamastrami.

Słodki szczeniaczek Pet Shop do druku
Kolorowanka z kotkiem Pet Shop dla dzieci
Kolorowanka z tygryskiem Pet Shop dla dzieci
Kolorowanka z myszką Pete z Pet Shop
Kolorowanka z dwoma Pet Shopami
Darmowa kolorowanka Pet Shop z żółwikiem
Kolorowanka dla dzieci z pieskiem zabaweczką z Pet Shop
Zwierzak Pet Shop - kolorowanka do druku

Kim są zwierzaki Littlest Pet Shop?

Littlest Pet Shop to animowany serial telewizyjny wyprodukowany na początku dwutysięcznego roku. Seria naszych kolorowanek oparta jest na linii zabawek Littlest Pet Shop firmy Hasbro. Spektakl przedstawia przygody młodej Blythe Baxter, która wprowadza się do mieszkania w wielkim mieście. Przygoda zaczyna się, gdy Blythe odkrywa, że ​​może rozmawiać i komunikować się ze zwierzętami w sklepie.

Pet Shop - kolorowanki ze zwierzaczkami dla dzieci

Kolorowanki Littlest Pet Shop są uwielbiane przez dziewczynki w każdym wieku. Oto kolekcja wielu rysunków do kolorowania z Littlest Pet Shop.

1. Blythe Baxter:

Blythe Baxter jest głównym bohaterem tej wspaniałej kreskówki. Jest aspirującą artystką mody i projektantką. Blythe to miła i współczująca dziewczyna, która jest zawsze gotowa pomóc potrzebującym, czy to ludziom, czy zwierzętom. Łączy ją szczególna więź ze zwierzętami. Ma też niesamowity talent do rozmawiania i komunikowania się z nimi.

Blythe to jasnoskóra dziewczyna o ciemnobrązowych włosach, jasnoniebieskich oczach i smukłej budowie. Zawsze uprawia nowy styl za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie.

2. Penny Ling:

Penny Ling to delikatny zwierzaczek panda, która bardzo lubi rytmiczny taniec. Jest dość zgrabną tancerką, ale czasami może być trochę niezdarna. Penny to biało-niebieska panda o wielkich szarych oczach. Wypełnij dokładnie rysunek kolorami , aby stworzyć własną papierową wersję Penny Ling.

3. Zoe Trent:

Zoe to pewna siebie modelka, która startuje na wystawach zarówno w kraju jak i za granicą. Jest divą, która usilnie stara się osiągnąć swój cel, jakim jest bycie najlepszą piosenkarką. Jest niezwykłym pasjonatem śpiewu i nie przegapi ani jednej szansy na śpiew oraz taniec.

4. Pepper Clark:

Pepper Clark to skunks z niesamowitym poczuciem humoru. Większość czasu spędza na myśleniu o nowych dowcipach, żartach i sztuczkach. Czasami posuwa się za daleko, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Pepper jest popielatoszarym skunksem z ciemnymi barwami po wewnętrznej stronie uszu. Ma jasnoróżowe oczy i kępkę śnieżnobiałych włosów.

5. Sunil Nevla:

Sunil Nevla jest początkującym magikiem, który uwielbia wystawiać magiczne pokazy. Jego pokaz magii zawsze zachwyca tłumy, ale czasami może wywołać reakcje, skutkując nieszczęściami. Sunil jest tchórzem i z łatwością przyznaje się do większości swoich wad. Jego przyjaciele bardzo starają się wzbudzić w nim zaufanie, ale wciąż nie jest w stanie stawić czoła swoim lękom i zmartwieniom.

Kolorowanie zwierzaków Pet Shop

Twoje dziecko pozna imiona różnych zwierząt podczas kolorowania Pet Shopów. Nie zapomnij przypiąć tych kolorowanek jako plakatów w pokoju swojego dziecka.  Te strony będą pielęgnować jego twórczy umysł i angażować go na wiele godzin dobrej i spokojnej zabawy.

Mamy nadzieję, że Twoje dzieci polubią malowanie darmowych kolorowanek Littlest Pet Shop. Możesz również pobrać te arkusze do kolorowania i przygotować wspólnie z przyjaciółmi własną kolorowankę z Pet Shopami.