Przejdź do treści

Kolorowanki Toy Story

Toy Story, popularny pełnometrażowy film animowany Disneya, jest głównym tematem do kolorowania dla dzieci, ponieważ obrazki  zawierają zdjęcia zabawek, które są również znanymi postaciami Disneya. Film opiera się na koncepcji, że zabawki są żywe i mają cechy podobne do ludzkich, tylko po to, by udawać martwe przedmioty przed ludźmi.

Kolorowanki Toy Story

Urzekająca koncepcja w połączeniu z doskonałą linią przyniosła filmowi ogromną popularność zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Sukces filmu zainspirował dwie kontynuacje, a także kilka gier wideo oraz kolorowanki. Bohaterowie filmu Toy Story pojawiają się również na różnych produktach dla dzieci, takich jak tornistry, buty, zegarki, ubrania i przybory do malowania.

Toy Story – darmowe kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Toy Story do druku są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, ponieważ są zabawne i edukacyjne oraz pozwalają dzieciakom eksperymentować z różnymi kolorami, ucząc się dużo o rysowaniu i kolorowaniu. Te arkusze ćwiczeń zabiorą Was w fantastyczną podróż z ulubionymi postaciami Szeryfa Chudego i Buzza Astrala, gdzie mogą wziąć udział we wspaniałych przygodach, bawiąc się kredkami i flamastrami.

Malowanka do druku Toy Story dla dzieci
Cienki pies z Toy Story - kolorowanka dla dzieci
Kowbojka Jessie kolorowanka dla dzieci Toy Story
Szeryf Chudy kolorowanka do druku
Obrazek do kolorowania z bajki Toy Story
Kolorowanka Toy Story z Chudym i psem
Pudło z zabawkami Toy Story - darmowa kolorowanka
Kolorowanka z odbiciem lustrzanym Buzz'a Astrala
Darmowa kolorowanka z Chudym i Buzz'em
Dinozaur Rex - kolorowanka z Toy Story 4
Jessie i Chudy kolorowanka dla dzieci
Buzz Astral - darmowa kolorowanka dla dzieci z Toy Story
Rysunek z bajki Toy Story do kolorowania
Kolorowanka z bohaterami bajki Toy Story
Kolorowanka z Jessie do drukowania dla dzieci
Koń Mustang - kolorowanka do druku z Toy Story
Kolorowanka z głowami postaci z Toy Story
Pan Bulwa z kosmitą - darmowa kolorowanka Toy Story do druku

Toy Story - kolorowanki z bohaterami animacji

Gdy dzieci dorastają, poznają różne zabawki, a wiele zabawek ma dołączoną szczególną historię. Jeśli chcesz wyrobić w swoim małym dziecku nawyk kolorowania i malowania, zapoznaj go z nowymi kolorami i rozwiń jego artystyczną duszę. Wydruk kolorowanek Toy Story z zabawkami jest jednym z najlepszych sposobów na wzbudzenie zainteresowania swojej pociechy.

Najlepsze zabawki Toy Story do wydruku i kolorowania

Oto najlepsze kolorowanki Toy Story w historii zabawek, które z pewnością zainteresują Twoje dziecko:

1. Wściekli kowboje:

Woody i Jessie to dwaj sławni kowboje, a ich historia jest znana niemal każdemu dziecku, które chodzi do przedszkola. Tak więc, kiedy dasz swojemu dziecku arkusz do kolorowania ze zdjęciem tych dwóch kowbojów, natychmiast okażą zainteresowanie kolorowaniem.

2. Buzz Astral:

Buzz Astral jest znaną postacią, a na tym zdjęciu jest pokazany ze swoimi równie znanymi towarzyszami, psem Slinky i Rexem. Obecność tak ciekawych postaci inspiruje dzieci do wzięcia kredek i rozpoczęcia kolorowania.

3. Kosmici w samochodzie:

To rzeczywiście wyjątkowy obraz. Dzieci uwielbiają samochody, prędkość i przygodę. Dzięki swoim słynnym zabawkom z kosmitami, ścigającym w samochodzie, z pewnością poczują inspirację do pokolorowania rysunków. Te postacie mają swoje unikalne cechy, a poprzez ich kolorowanie dzieci uczą się rozpoznawać specyfikę różnych postaci.

4. Woody:

Wiele dzieci po prostu kocha Woody'ego i dlatego ta kolorowanka z zabawką jest dla nich wyjątkowa, ponieważ pokolorujemy wesołego Woody'ego biegającego samotnie. Kolory tych zabawkowych postaci są już znane, więc dzieci muszą tylko zidentyfikować kredki i odpowiednio wypełnić kartkę kolorami.

5. Woody i Buzz Astral:

Dwaj bohaterowie opowieści Toy Story – Woody i Buzz Astral są ukazani razem na tym zdjęciu ku uciesze małych dzieci. Z pewnością będą się dobrze bawić podczas kolorowania swoich dwóch ulubionych postaci z zabawek na jednej stronie do kolorowania.

6. Koń Bullseye:

Woody i koń Bullseye to świetni przyjaciele, a na tym arkuszu do kolorowania obaj są pokazani w zabawnym nastroju. Ta strona do kolorowania daje dzieciom możliwość pokolorowania zwierząt, a także postaci z filmu.

7. Andy i Bonnie:

Andy i Bonnie to prawdziwi ludzie z filmu Toy Story. Tutaj możesz zobaczyć Andy'ego trzymającego zabawkę Woody'ego, podczas gdy Bonnie z ciekawością patrzy zza pleców. Ta strona do kolorowania jest idealna dla dzieci, które skończyły już przedszkole.

8. Rex:

Uważa się, że Rex reprezentuje pobudliwego dużego, zielonego, plastikowego czerwonego tyranozaura. Rex cierpi na niepokój, kompleks niższości, a jego głównym zmartwieniem jest to, że nie jest wystarczająco przerażający. Jest jedną z największych zabawek Andy'ego. Chociaż Rex jest zabawkowym dinozaurem, nie lubi konfrontacji i jest wrażliwy z natury.

Jeśli twoje dziecko obejrzało film Park Jurajski, już wie, że tyranozaur jest naprawdę niebezpieczny i pożera ludzi, ale ten Rex ma dużo łagodny charakter. Twoje dziecko pokocha też kolorowanki z dinozaurami.

9. Hamm:

Hamm to mądra i realistyczna skarbonka zabawka z korkiem w brzuchu. On i Pan Ziemniak wydają się być najlepszymi przyjaciółmi i często grają w gry, takie jak statki, w które Hamm zawsze wygrywał.

10. Pan Ziemniak:

Pan Ziemniak to lalka oparta na prawdziwej zabawce Playskool. Jest szczerą i sarkastyczną zabawką w kształcie ziemniaka. Może oddzielić odpinane części od swojego ciała, usuwając je z otworów w jego ciele. Potrafi sięgnąć po swoje odpinane części ciała, nawet jeśli znajdują się kilka metrów od jego głównego ciała.

Twoje dziecko będzie zachwycone dziwnym kształtem tej zabawki. Musi mieć w swoim koszu na zabawki podobną zabawkę. Będzie lubił kolorować ziemniaczaną główkę.

11. Jessie kowbojka:

Jeśli Twoje dziecko oglądało westerny , musi mieć świadomość, jak stylowe i piękne są kowbojki! Mają wyrazisty styl ubierania się i odważne nastawienie, które sprawiają, że wyglądają elegancko. Twoja mała dziewczynka będzie cieszyć się tą śliczną kowbojką Jessie. Zatroszczy się o kolorowanie sukienki i sprawi, że Jessie będzie wyglądać jeszcze bardziej uroczo.

Możesz poprosić ją, aby użyła kolorów brokatu, aby dodać magicznego akcentu do tego zdjęcia. Możesz użyć tej kolorowanki jako plakatu do sypialni swojej córki. Będzie szczęśliwa i dumna ze swojej pracy artystycznej.

12. Żołnierz zabawkowy:

Dzieci lubią bawić się żołnierzykami. Ustawiają identycznie wyglądających żołnierzyków w tej samej linii i zachowują się jak generał wykrzykujący do nich rozkazy. Małe dzieci uwielbiają przygodę, dreszczyk emocji, szybkość i akcję. Są jak Andy i Bonnie, ludzkie postacie z bajki Toy Story, które uwielbiały bawić się swoimi mówiącymi zabawkami.

Kolorowanki Toy Story na pobudzenie wyobraźni

Wybierz kolorowanki Toy Story do druku z detalami, które pozwolą Twojemu dziecku na pobudzenie wyobraźni. Kiedy skończysz kolorować, podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Oto okazja, aby pokazać dziecku serię kolorowanek Toy Story i pobudzić jego wyobraźnię. Dzieci będą zachwycone oglądaniem Buzza, Woody'ego i Jessie oraz ich przygód.

Toy Story pokazuje również zwycięstwo dobra nad złem, a historie kończą się radosną nutą ku uciesze małych dzieci. Kolorowanie i rysowanie nie tylko zapewnią dziecku zajęcie, ale także pobudzą jego wyobraźnię i sprawią, że będzie myślał kreatywnie. Usiądź z dzieckiem, gdy maluje, a będziesz w stanie zrozumieć, jak działa mały umysł i czy jego zdolności motoryczne rozwinęły się już w pełni.