Przejdź do treści

Kolorowanki gwiazdki

 

Nasze kolorowanki z gwiazdkami pomogą Ci wyrazić swoją artystyczną wyobraźnię. Pokoloruj te piękne siły natury w zabawny i kreatywny sposób. Rozświetl niebo liniami, kształtami i wzorami, po prostu dodaj kolor! Możesz wykazać się kreatywnością dobierając dowolne kolory. Wydrukuj wszystkie nasze kolorowanki gwiazdki za darmo i pokaż je swoim znajomym.

Kolorowanki gwiazdki

Kto nie lubi oglądać gwiazd w pogodne zimowe noce? Gwiazdy to ogromne, świetliste kule masy, które pięknie migoczą na niebie. Kilka gwiazd jest 1000 razy większych od Słońca, a niektóre są mniejsze od Ziemi. Gwiazdy symbolizują nadzieję i aspiracje. Reprezentują blask na ciemnym niebie i przypominają ludziom, aby życzyli sobie i dążyli do dobrych rzeczy.

Gwiazdy – kolorowanki do wydruku

Kolorowanki z gwiazdami pomagają rozwinąć wyobraźnię dzieci, gdy wybierają kolory dla tych gwiazd. Pomagają również poprawić ich zdolności motoryczne i koncentrację. Znajdziesz tutaj sporo kolorowanek z gwiazdkami dla przedszkolaków. Nasze kolorowanki doskonale oddają piękno i blask gwiazd.

Kolorowanka z uroczą gwiazdką do druku
Kolorowanka z gwiazdkami emotkami do wydruku
Gwiazdki do kolorowania dla dzieci
Spadająca gwiazda kolorowanka do druku
Malowanka z gwiazdkami do druku
Kolorowanka z uśmiechniętą gwiazdką dla dzieci
Łańcuch z gwiazd do kolorowania dla dzieci
Piękna kolorowanka z rozgwiazdą do wydruku
Prosta kolorowanka z gwiazdą do druku dla dzieci
Kolorowanka z gwiazdkami i zadowolonym księżycem
Łatwa kolorowanka z gwiazdką do drukowania

Ciekawostki o gwiazdkach z naszych kolorowanek

1. Spadająca gwiazda:

Zachęć swoje dziecko, aby sięgnęło po gwiazdy dzięki tej wspaniałej kolorowance ze spadającą gwiazdką. W trakcie kolorowania, przeczytaj dziecku kilka zabawnych faktów na temat tego zjawiska. Spadająca gwiazda to nazwa widocznej ścieżki meteoroidu, gdy wchodzi on w atmosferę. Zjawisko to wygląda jak gwiazdy strzelające po niebie, ale w rzeczywistości jest to mały kawałek skały, który uderza w ziemską atmosferę lecąc z kosmosu.

2. Gwiazdy i rakieta:

Zabierz swoje dziecko na wycieczkę do gwiazd i Układu Słonecznego. Którą planetę odwiedzi rakieta? Powiedz dziecku, aby przejrzało kształty, które widzi na tej stronie do kolorowania. Twoje dziecko uczy się rozpoznawać gwiazdy, gdy koloruje rakietę otoczoną gwiazdami.

3. Astronauta:

Powiedz dziecku, że może stać się kimkolwiek zechce, dzięki tej inspirującej kolorowance z astronautą. Przedstawia ona astronautę w swoim wspaniałym stroju, stojącego na księżycu otoczonym błyszczącymi gwiazdami.

Kosmos z tajemniczą ciemnością i ciałami niebieskimi jest dla dzieciaków tematem do fascynacji. Ten arkusz do kolorowania przemawia do dzieci, które są zafascynowane niebem, gwiazdami i kosmosem. Zobacz nasze darmowe kolorowanki z rakietami i kosmosem.

4. Księżyc i gwiazdki:

Na tym obrazku znajdziemy księżyc otoczony kilkoma gwiazdkami. To świetny sposób, aby nauczyć dziecko o tych ciałach niebieskich i ich znaczeniu. Zarówno księżyc, jak i gwiazdy są w kolorze białym lub żółtym, ale Twoje dziecko może uczynić je tak kolorowymi, jak tylko chce.

5. Przestrzeń:

Pozwól swojemu dziecku zająć własne terytorium w przestrzeni kosmicznej za pomocą naszej kolorowanki. Obrazek zawiera gwiazdy, prom kosmiczny i Ziemię. Aby uzyskać dodatkową zabawę, powiedz dziecku, aby napisało kreatywną historię, która będzie pasowała do tego rysunku.

Gwiazdy i gwiazdeczki do kolorowania dla dzieci

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się te darmowe kolorowanki z gwiazdami do wydrukowania. Gwiazdy są białe i jasne, ale Twoje dziecko może wykorzystać swoje zdolności twórcze, aby wypełnić rysunki wybranymi przez siebie kolorami. Kolorowanki z gwiazdkami to świetny sposób na spędzenie weekendu z dziećmi.