Przejdź do treści

Kolorowanki jednorożce

 

Jednorożce to piękne koniki do kolorowania. Teraz dorośli mogą bawić się tymi złożonymi i szczegółowymi kolorowankami jednorożców. Zanurz się w fantazji, powróć do swojej młodości i ponownie uwierz w magię. Zobacz, jak jednorożec ożywia się na kartce papieru, gdy będziesz go kolorować.

Kolorowanki jednorożce

Jednorożce – malowanki z konikami

Wszystkie nasze materiały do wydrukowania są bezpłatne. Mamy również więcej kolorowanek jednorożca dla dzieci i wiele innych stron do kolorowania dla dzieci i dorosłych. Wydrukuj już teraz kolorowanki jednorożce i baw się przy tym doskonale – znajdziesz je wszystkie poniżej.

Kolorowanka dla dzieci - jednorożec z sercem
Kolorowanka z pięknym jednorożcem na Wielkanoc
Kolorowanka mandala z jednorożcem dla dzieci
Jednorożec na trocie - kolorowanka dla dzieci
Tęczowy jednorożec - kolorowanka dla dzieci
Jednorożec z gwiazdą na rogu - kolorowanka do drukowania
Jednorożec z kwiatami kolorowanka do pobrania za darmo
Kolorowanka koń jednorożec do wydruku dla dzieci
Piękna szczegółowa kolorowanka z jednorożcem
Jednorożec z długim rożkiem do kolorowania
Malowanka jednorożec do wydruku dla dzieci
Dziewczynka z jednorożcem - kolorowanka dla dzieci

Jednorożce - kolorowanki z konikami Unicorn

Czy te magiczne stworzenia jednorożce nie są cudowne? Jednorożec bardzo przypomina konia; jedynym wyjątkiem jest pojedynczy róg wystający z czoła. Rogi tych magicznych stworzeń mają moc neutralizowania trucizny. Może nawet zamienić zatrutą wodę w płyn do picia.

Dzieci uwielbiają bajki i związane z nimi niesamowite postacie, takie jak jednorożce, latające konie, feniksy i syreny. Przy okazji nie zapomnij odwiedzić kolorowanek z konikami. Jednorożce często pojawiają się w kreskówkach, literaturze i filmach dla dzieci. Są również przedstawiane jako obrońcy ziemi lub królestwa. Podobnie jak większość stworzeń z mitologii, nie ma nic złego w jednorożcach. Symbolizują czystość, piękno i magiczną siłę.

Słodkie kolorowanki jednorożce dla dzieci

Ten artykuł zawiera niektóre z naszych wyjątkowych kolorowanek z jednorożcami. Te zabawne i edukacyjne darmowe kolorowanki jednorożce do wydrukowania pozwolą dzieciom podróżować do fantastycznej krainy pełnej cudów, jednocześnie ucząc się o tym magicznym stworzeniu. Twoje dziecko nie musi podążać za ogólnym wzorem kolorystycznym białego ciała i srebrzystego rogu. Te obrazki do kolorowania jednorożca mogą być w kolorze różowym, niebieskim, czarnym, a nawet wielokolorowe.

1. J jak jednorożec:

Przedszkole polega na nauce alfabetu. Przygotuj swoje dziecko do szkoły dzięki tej kolorowance z literą J i z uroczym wizerunkiem jednorożca. Pokoloruj to magiczne stworzenie razem z dzieckiem, naucz go pisać wielkimi i małymi literami. Twoje dziecko może użyć brokatu lub innych środków artystycznych, aby dodać magię do rysunku.

2. Czarny jednorożec:

Czarny jednorożec, jak sama nazwa wskazuje, ma czarne futro z czerwonym rogiem i kopytami. Jest to odmiana typu północnoeuropejskiego. Mają złe moce i atakują jasne jednorożce. Podczas ataku zabierają jedzenie, wodę i magiczne moce innych jednorożców.

3. Chiński jednorożec:

Jednorożec był ulubionym motywem chińskiej sztuki przez ponad sto lat. Jest to pięć głównych typów chińskich jednorożców: Bai Ze, Xie Nium, Ki – Lin, Qilin i Xie Chai. Chiński jednorożec był agresywną bestią i zjadał ogień w swojej wygłodniałej furii. Chwalono go za umiejętność rozróżniania dobra od zła. Jest również związany z sędziami i stróżami prawa.

4. Wróżka i jednorożec:

Ten arkusz kolorowania pokazuje jednorożca z dziewczynką jadącą na plecach jednorożca. Jest to piękny jednorożec z długim, spiralnym rogiem, gęstą grzywą i końskim ciałem. Możesz użyć tego arkusza do kolorowania, aby zapoznać dziecko z różnymi cechami jednorożca. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko pokocha dodanie marzycielskich kolorów do tej malowanki.

5. Tęczowy jednorożec:

Najczęstszym jednorożcem na świecie jest jednorożec tęczowy. Ta kolorowanka przedstawia majestatycznego jednorożca lecącego przed piękną tęczą. Jest to prosty arkusz do kolorowania, idealny dla młodszych dzieciaków, które potrzebują ćwiczyć kolorowanie po linii. Tęczowy jednorożec ma piękną, wielobarwną grzywę i białe ciało. Ma moc zmieniania pogody. Jego głównym źródłem pożywienia jest magiczna woda źródlana.

Kolorowanie jednorożców - darmowe arkusze

Daj swojemu dziecku możliwość wybrania kolorowego obrazka jednorożca. Zachęć go do tworzenia historii, które pasują do tych arkuszy do kolorowania.

Dzieci mogą również dodawać tła lub inne ozdoby dzięki tym bezpłatnym stronom do kolorowania z jednorożcami do druku. Będziesz zaskoczony, widząc, jak innowacyjne może być Twoje dziecko z tymi kolorowankami jednorożców. Te arkusze do kolorowania są również idealne na imprezy rodzinne. Możesz także stworzyć własną kolorowankę jednorożca - powodzenia :)