Przejdź do treści

Kolorowanki Minecraft

 

Odkryj kwadratowy świat, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie niesamowite kolorowanki z gry Minecraft! Od czasu powstania w 2009 roku Minecraft stał się niezwykle popularną grą.

Kolorowanki Minecraft

Dzieci i dorośli uwielbiają ją na całym świecie, ponieważ można stworzyć w niej praktycznie wszystko. Buduj i odkrywaj zgodnie z pragnieniem swojego serca. Bądź kreatywny, buduj światy i koloruj kolorowanki Minecraft!

Alex Minecraft Kolorowanka do druku
Kolorowanka dla dzieci z gry Minecraft
Steve Kolorowanka Minecraft do druku
Minecraft i bohaterowie gry do wydruku
Pająk Minecraft Kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z wilkiem Minecraft do drukowania
Kolorowanka Minecraft z walczącym Stevem
Enderman Kolorowanka Minecraft do druku
Kolorowanka koń z Minecraft do wydruku
Kolorowanka Wither Skeleton Minecraft
Kolorowanka Minecraft dla dzieci
Pies Minecraft kolorowanka do druku
Kolorowanka Minecraft do drukowania
Świnia Minecraft Kolorowanka do drukowania
Kolorowanka z gry mobilnej Minecraft
Creeper Kolorowanka z gry Minecraft
Bohaterowie gry Minecraft kolorowanka
Kolorowanka ze zwierzętami Minecraft
Kolorowanka Świat Minecrafta
Darmowa Kolorowanka Minecraft do wydruku
Kolorowanka Minecraft Zombie do druku
Kolorowanka Minecraft Dog do wydruku
Kolorowanka z bohaterem gry Minecraft
Kolorowanka do druku z gry Minecraft
Kurczak Minecraft do wydruku
Kolorowanka dla dzieci Minecraft online
Ghast Kolorowanka Minecraft
Kolorowanka Minecraft do druku
Kolorowanka z Mobkiem Minecraft
Owca Minecraft Kolorowanka do druku
Kolorowanka Minecraft z Zombie do wydrukowania
Minecraft malowanka do druku dla dzieci
Moby Minecraft do wydrukowania za darmo
Plakat Minecraft do kolorowania dla dzieci
Kolorowanka Minecraft z psem i Alexem
Kolorowanka dom z gry Minecraft
Wszystkie moby z Minecraft kolorowanka do wydruku

Minecraft - kilka słów o grze i kolorowankach

Minecraft to nie tylko gra wideo, to kult. Ta gra oparta na konstruktach wymaga od dzieci tworzenia fantastycznych miast, budynków i światów przy użyciu różnych klocków w trójwymiarowym środowisku. Jeśli Twoje dziecko cały dzień gra w Minecrafta i martwisz się, jak może to wpłynąć na jego wizję, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Używaj kolorowanki Minecraft, aby utrzymać zainteresowanie dziecka wszystkimi rzeczami związanymi z Minecraftem, nie pozwalając mu bawić się na komputerze przez cały dzień. Oto kolekcja 24 kolorowanek z Minecrafta MomJunction dla dzieci, które pomogą Twojemu małemu geekowi zacząć.

Minecraft - kolorowanki i ciekawostki bohaterach gry

1. Steve:

Oto kolorowanka Steve'a, bohatera słynnej na całym świecie gry wideo Minecraft. Wiele spekulowano na temat Steve'a - kim jest, skąd pochodzi, jaki jest jego cel i czy jest w ogóle człowiekiem, ale niewiele zostało ustalone. Mógł być sadystycznym, masowym maniakiem, potworem lub łagodnym, hojnym człowiekiem, jak wieśniacy. Steve może przewozić około czterystu tysięcy ton materiału i może kruszyć skały oraz pnie z litego drewna. Steve potrafi tworzyć mikstury, diamentowe ostrza i złożone budynki.

Jest mistrzem różnych sztuk walki i potrafi szybko zregenerować swoje zdrowie. Ma ciemnobrązowe włosy, niebieskie oczy, ciemną skórę, nos i usta. W grze pojawia się w jasnoniebieskiej koszuli, dżinsach i szarych butach. Więc poinstruuj swoje dziecko, aby używało tych samych kolorów do pomalowania kolorowanki Minecraft ze Steve'm.

2. Alex:

Ta kolorowanka przedstawia Alexa, głównego bohatera gry. Alex jest jedną z najpotężniejszych postaci w grze Minecraft. Potrafi unieść ponad cztery tysiące ton materiałów, ciosami rozbić pnie z litego drewna i skały, a jeśli dasz mu wystarczająco dużo czasu, może nawet rozłupać diament. Alex ma również doskonałą biegłość bojową i potrafi radzić sobie ze stworzeniami znacznie większymi i potężniejszymi od niego.

Jego super siła i zwinność obejmuje również umiejętność wysokiego skoku na ponad jeden metr. Alex ma jasnobiałą skórę, długie i jasnopomarańczowe włosy zwisające z jednej strony oraz ciemnozielone oczy. Nosi jasnozieloną koszulę, parę brązowych spodni i szare buty.

3. Moby z Minecrafta:

Oto kolorowanka mobów z Minecrafta, żywych istot w grze, które są podzielone na sześć typów:

  • - Boss,
  • - Utility,
  • - Passive,
  • - Neutral,
  • - Tamable
  • - Hostile.

Wszystkie moby są niezwykle przydatne dla graczy. Boss i Hostile upuszczają cenne przedmioty wraz z punktami po zabiciu. Moby użytkowe i oswajalne chronią mieszkańców wioski i graczy przed wrogimi mobami. Pasywny Mob daje graczom pożyteczne przedmioty, ale tylko wtedy, gdy mają odpowiednie narzędzia.

4. Wilk:

Ta malowanka przedstawia dzikiego wilka, który może sprzymierzyć się z graczem. Wilki pojawiają się na trawiastych i dobrze oświetlonych obszarach, takich jak lasy. Naturalnie spawnowane wilki są nieokiełznane i mogą stać się agresywne oraz wrogie, gdy zostaną zaatakowane przez gracza. Upuszczają trzy punkty doświadczenia, gdy zostaną zabite przez gracza. Wilki wykazują trzy różne stany - dziki, wrogi i oswojony. Dzikie wilki atakują pobliskie owce tylko wtedy, gdy zostaną sprowokowane. 

5. Enderman:

Enderman to rzadki czarny Boss z długimi nogami i ramionami. Enderman jest na ogół pasywny lub neutralny, ale staje się niezwykle agresywny, gdy gracz patrzy bezpośrednio na niego. Enderman przyjmuje obrażenia pod kontrolą, wchodząc w kontakt z wodą i światłem słonecznym. Enderman pojawia się na solidnych blokach na poziomie 7 lub niższym. 

Jeśli chodzi o nagrody, Endermeni mogą upuścić perly Ender i pięć kul doświadczenia, gdy zostaną zabite przez oswojonego wilka lub gracza.

6. Smok Ender Dragon:

Oto arkusz do kolorowania z bossem Ender Dragon, który pojawia się na końcu gry z promieniami światła wybuchającymi z jego ciała. Smok Kresu wkrótce eksploduje, pozostawiając wystarczająco dużo doświadczenia, aby gracz bez doświadczenia osiągnął 77 poziom. Ender Dragon był pierwszym bossem, który został dodany w aktualizacji do tej kultowej gry.

7. Szkielet:

Szkielet, który tu widzisz, jest jednym z członków wrogich mobów, które wystrzeliwują strzałę w momencie, gdy zauważają gracza. Odradza się w nocy na powierzchni, w ciemnych obszarach i jaskiniach. Szkielet zapala się, gdy jest wystawiony na działanie promieni słonecznych. Szkielety poruszają się bardzo szybko, podskakując, co utrudnia graczom trafienie ich pociskami.

Jeśli strzała szkieletu trafi agresywnego moba, mob zaatakuje szkielet, a jeśli strzała szkieletu trafi w Creepera, wypadnie płytka z muzyką. Oprócz normalnych dropów szkielet ma również szansę na upuszczenie zaklętego lub zwykłego łuku.

8. Wieśniak:

Kolorowanka dla dzieci jednego z mieszkańców wioski, zwanego również wieśniakiem z Minecraft. Mieszkańcy wioski to inteligentni pasywni NPC'y, z którymi gracze mogą handlować. Każdy wieśniak wykonuje jedną z podanych profesji – rolnik, rzeźnik, kowal, bibliotekarz i księdz. Rolnik nosi brązową szatę; kapłan nosi fioletową szatę; kowal nosi czarny fartuch, a rzeźnik biały fartuch.

Teraz to od twojego dziecka zależy, na jakie kolory pomaluje wieśniaka. Kapłana i zombie można również znaleźć w piwnicach igloo. Po odrodzeniu wieśniacy opuszczają swoje domy i zaczynają eksplorować wioskę. Zwykle w ciągu dnia wędrują po wsiach bez celu.

9. Wieśniak zombie:

Ta strona do kolorowania pokazuje Steve'a w pojedynku z wieśniakiem zombie. Zombie wieśniak jest częścią wrogiego tłumu, ma głowę wieśniaka i ciało zombie. Ma czarne oczodoły, zieloną skórę i najczęściej nosi fioletowe spodnie i niebieską koszulę. Te zombie są jeszcze bardziej niebezpieczne w jaskiniach, gdzie mogą pojawić się nagle wyłaniając się z ciemnych miejsc.

10. Pająk:

To nie jest zwykły pająk. Ten czarny pająk ma świecące czerwone oczy i pojawia się w słabo oświetlonych miejscach w jaskini i na powierzchni. Kiedy te pająki są wystawione na działanie promieni słonecznych, nie mogą już atakować gracza, chyba że ich sprowokujesz. Oprócz biegania z prawie taką samą prędkością jak gracz, pająki te mogą również wspinać się po ścianach.

W ciągu dnia pająki te mogą się podpalać, nie stając się agresywne. Gracze poznają ich przez nasłuchiwanie charakterystycznego syczącego dźwięku, który te pająki regularnie wydają.

11. Żelazny golem:

Żelazne Golemy są duże i silne, pojawiają się w wioskach. Ich obowiązkiem jest atakowanie brutalnych mobów, które atakują mieszkańców. Golemy mogą pojawiać się tylko w przezroczystych blokach o twardej powierzchni. Gracz może stworzyć żelaznego golema, umieszczając 4 żelazne klocki w kształcie litery T. Żelazne golemy po śmierci upuszczają od 3 do 5 sztabek żelaza. Przestają być agresywne tylko wtedy, gdy pokonają moba, który zaatakował, lub gdy wszyscy gracze wyjdą z gry.

12. Ghast - Duch:

Nawet najmniejsze postacie z Minecrafta do kolorowania mogą być niezwykle niebezpieczne. Ghasty to moby, które unoszą się w powietrzu i strzelają kulami ognia z ust. Ghasty pojawiają się w pobliżu portali poza Netherem. Aby się odrodzić, Ghasty wymagają solidnego bloku pod sobą i 5*4*5 wolnej przestrzeni do odrodzenia. Ghasty upuszczają łzę upiora, pięć punktów doświadczenia, gdy zostaną zabite przez gracza. Podczas ataku wydają dziwne dźwięki przypominające niemowlę.

13. Świnia z Minecrafta:

Oto kolorowanka świni Minecrafta, pasywnego zwierzaka, który pojawia się na obszarach trawiastych. Kiedy użyjesz na nich siodła, będziesz mógł nimi pojeździć. Świnie wykorzystywane są głównie do zbioru kotletów schabowych, ale najpierw gracz musi stworzyć ogrodzony obszar o szerokości czterech bloków i głębokości jednego bloku. Następnie musisz zwabić świnie na farmę marchewką.

14. Diamentowy miecz:

Oto kolorowanka z diamentowym mieczem, jedną z najskuteczniejszych broni do walki w zwarciu do zabijania graczy i stworzeń. Za pomocą tego miecza można w mgnieniu oka zniszczyć setki bloków. Miecze Minecraft mają wysoką wartość nawet dla mieszkańców wioski, wymieniają miecz za 12 do 14 szmaragdów.

15. Creeper:

Darmowa kolorowanka Creepera, wrogiego stworzenia, które wydaje syczący dźwięk, po którym następuje eksplozja, gdy zbliży się do gracza. Creepery mogą pojawiać się w każdej chwili pod ziemią, w ciemnych miejscach lub nocą na powierzchni. Czas wybuchu Creepera również resetuje się, gdy gracz wyjdzie poza jego promień wybuchu przed detonacją.

16. Wither Skeleton:

Oto kolorowanka uschniętego szkieletu w akcji. Mroczne szkielety to wrogie moby, które pojawiają się w fortecy Nether na poziomie 7. Podczas Halloween szkielety Wither mają 23% szansy na pojawienie się podczas noszenia dyni i 3% szansy na pojawienie się podczas noszenia latarni. Kiedy mroczne szkielety uderzają gracza, wywołują efekt trucizny i w przeciwieństwie do zwykłych szkieletów, szkielety uschnięte nie ulegają uszkodzeniu przez ogień, światło dzienne czy lawę.

Z uschniętych szkieletów wypada węgiel i kości. Oprócz normalnych dropów, Wither skeleton upuszcza również szkieletowe czaszki i kamienne miecze. Istnieje nawet 25% szans na upuszczenie czaszki po zabiciu przez gracza.

17. Zombie Pigman:

Kolorowanka Zombie Pigman z Minecrafta ma tylko 5% szans na odrodzenie się jako mały zombie pigman. Wszystkie pigmeny pojawiają się ze złotym mieczem, który jest losowo zaklęty. Zaatakowanie nawet jednego Zombie Pigmana może spowodować, że cała otaczająca go grupa stanie się wrogo nastawiona.

Pigman zombie upuszcza zgniłe ryby i bryłki złota. Podobnie jak zwykłe zombie, nawet Pigman może upuścić sztabki złota, złote hełmy, złote miecze i złote łopaty.

18. Koń:

Konie Minecraft to oswajalne moby, które występują w pięciu wariantach - osły, muły, konie i konie zombie. Konie te występują w różnych kolorach, osły i konie odradzają się na sawannach i równinach w stadach liczących od 2 do 6 osobników. Muły można odradzać tylko w trybie przetrwania, krzyżując osła z koniem. Szkieletowe konie powstają jako pułapki po uderzeniu pioruna.

19. Kurczak:

Spośród wszystkich zwierząt z Minecrafta, moimi ulubionymi są kurczaki. Możesz hodować kurczaka z nasionami buraków, nasionami pszenicy oraz nasionami dyni i melona do produkcji małego kurczaka. Kurczaki upuszczają pióra i mięsko z surowego kurczaka. Jeśli kurczak umrze, gdy zostanie umieszczony na ogniu, upuści gotowanego kurczaka zamiast surowego kurczaka. W przeciwieństwie do dorosłych kurczaków, młode kurczaki niczego nie upuszczają.

20. Owce:

Owce to pasywne moby zwierzęce dostarczające wełnę i baraninę. Kiedy owca zostaje zabita, upuszcza jedną wełnę i do dwóch jednostek surowej baraniny. Jeśli owca umrze w ogniu, daje ugotowane mięso. Możesz poinstruować swojego malucha, aby pokolorował kolorowankę owcy tylko jeden kolorem.

21. Ocelot:

Oto kolorowanka ocelota z Minecrafta. To pasywna i nieśmiała postać, która nie atakuje gracza. I jest to jeden z nielicznych mobów z możliwością biegania sprintem. Te urocze stworzenia pojawiają się na liściach lub blokach trawy na poziomie morza w dżungli. Oceloty upuszczają od 1 do 3 punktów doświadczenia, gdy zostaną zabite przez gracza.

22. Stado zombie:

Oto kolorowanka stada zombie. Zombie to bardzo agresywne i brutalne moby, które pojawiają się w grupach w słabo oświetlonych obszarach w jaskiniach i na powierzchni. Podobnie jak Szkielet, Zombie mogą zapalić się, gdy zostaną wystawione na działanie promieni słonecznych. Te zombie ścigają gracza tylko wtedy, gdy zostaną zauważone.

23. Świat Minecrafta:

Ta kolorowanka przedstawia wspaniałość świata Minecraft. Świat Minecraft ma cztery światy do odkrycia. Gracz musi zacząć od Overworld, które wygląda bardzo podobnie do ziemi z tundrą, sawanną, dżunglą, lasem i pustynią.

Drugi świat to Nether, niesamowicie ekscytujące i niebezpieczne miejsce. Aby stworzyć portal do Netheru, gracz musi wykonać obsydianową framugę drzwi, a następnie rozświetlić wnętrze ogniem.

Trzeci świat to Koniec (End), do którego można dotrzeć poprzez portal stworzony w skomplikowanym procesie.  Aby zbudować miasto, ludzie muszą zacząć od trybu kreatywnego z nasionami i płaską ziemią. Teraz gracz musi zbudować dom z kamienia, cegieł, żelaznych i drewnianych desek.

24. Kilof - pickaxe:

Kilof to standardowe narzędzie używane w Minecrafcie, które może zniszczyć wszystkie bloki kamienia i rudy szybciej niż jakiekolwiek inne narzędzie. Kilof z żelaza lub diamentu może wydobywać rudę złota, a każdy kolorowy kilof może wydobywać biały kamień. Żelazne kilofy mogą rozbić wszystkie bloki z wyjątkiem Obsydianu. Wydobywają również materiały w zależności od prędkości. Możesz pobrać tę kolorowankę z kilofem i poprosić dziecko o dodanie ciekawych kolorów.

To była nasza kompilacja obrazków do kolorowania z Minecrafta. Mamy nadzieję, że nie przegapiliśmy Twoich ulubionych postaci z Minecrafta :)