Przejdź do treści

Kolorowanki jeże

 

Jeże są takie słodkie i świetnie nadają się do kolorowania. Mają duże, urocze oczy. Opierają się na węchu i słuchu. Są również dobrymi zwierzętami domowymi. Lubią labirynty i kółka do ćwiczeń, zabawki dla kotów i tunele. Jeśli nie możesz mieć jeża, z pewnością możesz go pokolorować. Wydrukuj wszystkie nasze kolorowanki z jeżykami za darmo.

Kolorowanki jeże

Jeże kolorowanki dla dzieci

Jeże to jedne z najsłodszych małych stworzeń w królestwie zwierząt. Na początku mogą wydawać się kłujące ze swoimi niezwykłymi, ostro zakończonymi plecami, ale gdy się zbliżysz, możesz zobaczyć, jakimi są uroczymi małymi stworzeniami.

Jeże na wolności występują w bardziej stonowanych kolorach, zazwyczaj w odcieniach brązu i bieli. Ale pomimo tej bardziej stonowanej kolorystyki, można je znaleźć w wielu zróżnicowanych środowiskach i terenach.

Darmowe kolorowanki z jeżami

Te darmowe kolorowanki z jeżami dla dzieci są idealne na wiele godzin zabawy! Możesz zachować bardziej realistyczne kolory lub wybrać bardziej stylizowaną kolorystykę z ulubionymi, jasnymi i uderzającymi kolorami. To zależy od Ciebie i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wybierzesz!

Po zakończeniu kolorowania tych uroczych zwierzątek, podziel się swoimi dziełami na naszej stronie na Facebooku, abyśmy mogli je zobaczyć! Zawsze lubimy widzieć kreatywne umiejętności kolorowania, które wszyscy posiadacie.

Jeż z grzybkiem kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z jeżem chowającym się w liściach
Rysunek z jeżem do kolorowania
Rysunkowy jeż malowanka dla dzieci
Kolorowanka z jeżykiem trzymającym jabłko
Kolorowanka z jeżem dla przedszkolaków
Kolorowanka jeż do wydruku
Jeż z kolcami kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka z jeżykiem trzymającym kwiatka
Obrazek z jeżem dla dzieci - kolorowanka
Śmieszny jeżyk do malowania dla dzieci
Trzy jeże - kolorowanka do druku
Jeż i mysz kolorowanka dla dzieci
Jeż i biedronka kolorowanka do drukowania
Kolorowanka z zakochanymi jeżami